Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

KLAUSIMAS
AR GALIMA ANT GELINIO LAKO DARYT DIZAINA SU SPALVOTU GELIU KURIS NAUDOJAMAS PRIAUGINIMUI?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 14, 14:56)


bigsmile.gif Tai vistiek poarodyk pvz manikiurininkiu temoj bent bigsmile.gif

Oij tuoj puoliau kuistis po tase, ir ka Jus manot, fotika pasiemiau, o laido tai ne.. doh.gif lotuliukas.gif Puodyne, o ne galva man ant peciu laikosi.. ax.gif Tai bandysiu ikelti kita diena, tik gaila, kad jau po sventes.. 4u.gif
Pasiguosiu, vakar isiskaudejo galva, kad reikia man HG Bella vampyre, nes juk visos turi, o kaip gi as ne... na nusiperku..tepu ant palates..ir ziuriu, kad mano IBD Plum Raven identiska.. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir man taip daznai sekasi nusipirkti skirtingu firmu panasius atspalvius.."laiminga" rankele turiu.. 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sylvia @ 2013 02 14, 14:20)
KLAUSIMAS
AR GALIMA ANT GELINIO LAKO DARYT DIZAINA SU SPALVOTU GELIU KURIS NAUDOJAMAS PRIAUGINIMUI?

As kazkiek minimaliai bandziau-norma lyg viskas smile.gif

Estoniax ex gaila, o as jau laukiau nagenu..O su tom panasiom spalvom, jei paguos, galiu pasakyt , kad man ir daznai tokie bajeriai pasitaiko, perki perki, o zuri jau 3tokias turi lotuliukas.gif
Atsakyti
As su tokiu lievu klausimu doh.gif . Ir ziurejau albumiukyje, ir googlinau, tai visur skirtingi paveiksleliai. Noriu pirkt HG good gossip, bet kadangi lakuosiu tik sau, noriu sau ir itikt biggrin.gif . Kokio raudonumo ta spalva? Labai ryski? Siaip giria ja, bet taip bijau kazka ne ta nusipirkt unsure.gif .
Noriu ne skaiscios raudonos(gal kraujo spalvos g.gif ) su biski blizgiuko. Gal yra ka galit rekomenduot?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2013 02 14, 20:34)
As su tokiu lievu klausimu doh.gif . Ir ziurejau albumiukyje, ir googlinau, tai visur skirtingi paveiksleliai. Noriu pirkt HG good gossip, bet kadangi lakuosiu tik sau, noriu sau ir itikt biggrin.gif . Kokio raudonumo ta spalva? Labai ryski? Siaip giria ja, bet taip bijau kazka ne ta nusipirkt unsure.gif .
Noriu ne skaiscios raudonos(gal kraujo spalvos g.gif ) su biski blizgiuko. Gal yra ka galit rekomenduot?

HG good gossip -tamsasne raudona, su daug bizguciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2013 02 14, 17:52)
HG good gossip -tamsasne raudona, su daug bizguciu smile.gif

Oj man pats tas bigsmile.gif
Aciu oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 14, 13:56)
Turiu ir spec ir paprastu laku,Stampuoju ir pries topa ir ant, cia jau nuo situacijos priklauso smile.gif
Papildyta:



Pradejau gelini lakavima sekti nuo praeitos temos vidurio, turbut kol "pareis" reikiamos priemones nemazai info susirinksiu smile.gif

Jolkuce aciu kad atsakete . Jei buciau atidziau paskaiciusi temos pradzia blush2.gif blush2.gif blush2.gif bet pradziojei isvis nezinojau kas tas stampukas youtube paziurejau atrodo naudoti nesunku, nors gali buti kad tik taip atrodo ( viska ka ziuri kaip daro profesionales atrodo oi cia kaip ir suprantama bet kaip reik padaryti gaunasi ne viskas taip lengvai ir taip graziai biggrin.gif
Klausimas kaip isvalote stampuko kempinyte? nagu lako valikliu?

O nagu daile ant gelinio lakavimo kuriame zingsnelyje atlieketa ir kokiom priemonem lakais skirtais dailei ar gelio spalvytemis.

Nzn ar sitoj temytej klausiu mano nagiukai linke riestis uzlinkti ka patartumete ? Pastebiu jog jei daugiau padirbu su vandeniu jie igauna grazesne forma atsilenkia bet isdziuvus po keleto valandu vel tas pats ( persasi isvada kad jie labai isdziusta ir linksta?

Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2013 02 14, 20:35)
Pradejau gelini lakavima sekti nuo praeitos temos vidurio, turbut kol "pareis" reikiamos priemones nemazai info susirinksiu smile.gif

Jolkuce aciu kad atsakete . Jei buciau atidziau paskaiciusi temos pradzia  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  bet pradziojei isvis nezinojau kas tas stampukas youtube paziurejau atrodo naudoti nesunku, nors gali buti kad tik taip atrodo ( viska ka ziuri kaip daro profesionales atrodo oi cia kaip ir suprantama bet kaip reik padaryti gaunasi ne viskas taip lengvai ir taip graziai biggrin.gif
Klausimas kaip isvalote stampuko  kempinyte? nagu lako valikliu?

O nagu daile ant gelinio lakavimo kuriame zingsnelyje atlieketa ir kokiom priemonem lakais skirtais dailei ar gelio spalvytemis.

Nzn ar sitoj temytej klausiu mano nagiukai linke riestis uzlinkti  ka patartumete ? Pastebiu jog jei daugiau padirbu su vandeniu jie igauna grazesne forma atsilenkia bet isdziuvus po keleto valandu vel tas pats ( persasi isvada kad jie labai isdziusta ir linksta?

Taip valikliu,nagu daile arba pries topa arba ant jo, cia jau situacija reik ziureti,o daile gali but akriliniais dazais, gali but ilgalaikiais uv lakais.
Naudok dazniau aliejuka nagams, kad nebutu tokie sausi naguciai tuomet.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 15, 09:48)
Taip valikliu,nagu daile arba pries topa arba ant jo, cia jau situacija reik ziureti,o daile gali but akriliniais dazais, gali but ilgalaikiais uv lakais.
Naudok dazniau aliejuka nagams, kad nebutu tokie sausi naguciai tuomet.

ar yra specialiu aliejuku ar tokias ale siltas voneles su visokiais aliejais naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2013 02 14, 19:34)
Noriu pirkt HG good gossip, bet kadangi lakuosiu tik sau, noriu sau ir itikt biggrin.gif . Kokio raudonumo ta spalva? Labai ryski?


man jinai, asmeniškai, nėra ryški. Raudona ir tiek. Bet va vienai moteriškei jinai labai labai ryški. Tai čia kaip kam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2013 02 15, 13:04)
ar yra specialiu aliejuku ar tokias ale siltas voneles su visokiais aliejais naudoti?

Voneles darytis reikia naturalius nagus nesiojant, su priaugintais ar nulakuotais Uv laku cia ne iseitis,tada geriau tepti tik odeles, o aliekuju sociai parduotuvese,pasinaudok googlu gi ten tiek info.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 13, 22:05)
Panos kas turit is Hose kolekcijos spalva "Strut Your Stuff" ? g.gif ir dar klausimas, kiek sluoksniu reikia Glamour Queen, kad nesimatytu panagiu ? ax.gif

laba as turiu ja- strut your stuff... garbane schmoll.gif grazi spalva aisku, gal jums ir nebutu garbanojimosi, gal as tik isivaizduoju, kad plonai tepu...
jetau kaip sergu, belieka pasidziaugti, kad pas gydytojus nagais graziais vaikstau, nors sveikatos ner lotuliukas.gif
Atsakyti