Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 130 tema

Visada darau vienodai, nes kitaip susimaisyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 02 26, 17:05)
hihihi.gif as visus vienodai  mirksiukas.gif man taip patogiau  ax.gif

drinks_cheers.gif man ir taip patogiau,jei pradeciau keitaliot tai susipainiociau ir snipstas gautusi biggrin.gif
Atsakyti
vienodai 4u.gif
Atsakyti
skaitau čia pas jus apie siuvinėjimo subtilybes - eilutėm, aukštyn - žemyn, ir nebesuprantu, kokiu būdu pati siuvinėju lotuliukas.gif gerai nors tiek, kad kryžiukai į vieną pusę gula biggrin.gif ir siuvinėju visada /// ir grįžtu \\\

o čia judam po truputį smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 26, 18:39)
o čia judam po truputį  smile.gif

la.....bai grazu 4u.gif


merginos as vis dar apie dezutes blush2.gif noriu issiaiskint iki galo kol visai nenutolom nuo tos ax.gif temutes jei siuvinuka tvirtinat prie dangtelio be kartonelio,tai ji visa tepat klijeis ar tik krastus siuvinuko tvirtinat g.gif
Atsakyti
Viskas aisku biggrin.gif ,as tai nesusipainioju,bet del viso pikto perzvelgiu ar nepadariau i kita puse biggrin.gif

Cia toks pat klausimas kaip siuvinejat,is virsaus i apacia ar is apacios i virsu,man tai net neiseina i apacia,visad nuo apacios i virsu darau,ir lengviau taip bent man nes visalaik i tuscia plota bedu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 26 vasario 2013 - 17:57
Alatėja_ na tiesiog vau... bigsmile.gif
Atsakyti
Alatėja- gražiai rožės skleidžiasi wub.gif , zuikelis- meilutis wub.gif
Visada siuvinėdavau viena kryptimi (ta kairiaranke \\\\; /////), dabar užsakyminiam pradėjau dėliot "teisingai", o bendro siuvinėjimo darbeliui darau senoviškai-0 kol kas nesusipainiojau, bet priešingai savo įpratimui daugiau nesiuvinėsiu- nieko geriau nesigauna, tik lėčiau, nes reikia nuolat stebėti ar nesuvėliau atbulai...
Atsakyti
As kadangi siuvineju i abi puses nuo pat pradziu tai jau nebezinau kuri puse yra manoji lotuliukas.gif bet reik gal pradeti irgi i viena siuvineti,nereiktu tikrinti ar nepridariau klaidu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 26, 17:39)
skaitau čia pas jus apie siuvinėjimo subtilybes - eilutėm, aukštyn - žemyn, ir nebesuprantu, kokiu būdu pati siuvinėju  lotuliukas.gif gerai nors tiek, kad kryžiukai į vieną pusę gula  biggrin.gif ir siuvinėju visada /// ir grįžtu \\\

o čia judam po truputį  smile.gif



grozis skleidzias wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti