Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image


Neturint dviejų metų vairavimo stažo privaloma vairuoti automobilį, paženklintą klevo lapo skiriamuoju ženklo kairėje automobilio pusėje.


Oficialus Regitros internetinis tinklapis.

user posted image
Sena tema --> !!!

Atsakyti
Tai tyla.. Tai tvanas uzeina biggrin.gif
noriu pavasario! Tai slapia,tai morozai.. sad.gif tai sninga,tai lyja...
Ateis pavasaris.. Prades viskas zaliuot.. kiemai bus uzgruzti belenkaip.. Milimitrovkes vel... Ant kalniuku,pievu jau nepasistatysi...
Atsakyti
Mane viena vieta Kaune nerviskai veikia,nes ten daznai vaziuoju,jei tik moteris uz vairo,tai visada reikes toje vietoje pypinti doh.gif ,pastebejau,kad dauguma moteru nelabai supranta,ka reiskia zalia lentele ir kaip paskui nesakyti,kad boba uz vairo blush2.gif biggrin.gif .Vaziuoji sau ,nes tau dega zalia sekcija,bet turi visada saugotis,nes motereles lekia,lyg joms butu pirmumas su zalia lentele biggrin.gif .Jau taip vakar riebiai nusikeikiau blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2013 02 13, 09:30)
Čia aš kažką nebūto įžiūriu, ar ten tikrai šviesoforai iš penkių rutulių kabo?  blink.gif

Taip, gerai įžiūrit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 15, 17:59)
Taip, gerai įžiūrit  smile.gif


Kam tiek daug jų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2013 02 15, 10:30)
Kam tiek daug jų? smile.gif

Nes gatve plati, daug juostu. 2 rutuliai tai sekcija sukantiems i kaire, jie didesni nei paprastas 3 spalvu. O sudeta i 5 del to, kad kairiausia juosta tikrai gali nematyti sfiesoforu poros kabciu, todel sujungta i viena ir pastatyta pries nosi.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 13, 16:59)
Kad nieko įdomaus. Dažniausiai visur taip. Dega žalia be sekcijos, važiuok jei eismas leidžia. Nepravažiavai, pravažiuosi užsidegus žaliai strėlei. Jei taip nebūtų, tai stovėtum be reikalo laukiant sekcijos, kai tuščia. Nors toje sankryžoje tuščia retai doh.gif


Tai va pas mus taip ir yra,kad tuscia-o stovi sekcijos lauki... ax.gif
Atsakyti
Pirmąkart išgirdus tai atrodo, kad sudėtingiau, bet iš tikrųjų labai šauniai apgalvota viskas. thumbup.gif Nors tik atsikrausčius turbūt žiūrėčiau mopso akim į viską prie sankryžos sustojus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2013 02 15, 10:46)
Pirmąkart išgirdus tai atrodo, kad sudėtingiau, bet iš tikrųjų labai šauniai apgalvota viskas.  thumbup.gif  Nors tik atsikrausčius turbūt žiūrėčiau mopso akim į viską prie sankryžos sustojus.  blush2.gif

Kelis kartus pastovėtumėt kur galima važuoti, gerai apipypintų ir išmoktumėt greit.
NY valstijoje eimo ženklų turi labai mažai, tik 13. Visa kita arba žodžiais, arba aiškiai, kad net kvailiausias supras.

denaxa, ir be reikalo stovi, benziną degina ir laiką gaišta tuščioje sankryžoje. Bet gerai, kad priminei, būč lėkus kada nežinodama kai viešėsiu LT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Change* @ 2013 02 15, 15:32)
Mane viena vieta Kaune nerviskai veikia,nes ten daznai vaziuoju,jei tik moteris uz vairo,tai visada reikes toje vietoje pypinti doh.gif ,pastebejau,kad dauguma moteru nelabai supranta,ka reiskia zalia lentele ir kaip paskui nesakyti,kad boba uz vairo blush2.gif  biggrin.gif .Vaziuoji sau ,nes tau dega zalia sekcija,bet turi visada saugotis,nes motereles lekia,lyg joms butu pirmumas su zalia lentele biggrin.gif .Jau taip vakar riebiai nusikeikiau blush2.gif .

Man tokia situacija kiekviena diena, grižtant namo, ir taip pat naglai lenda per žalia lentele, kai man sekcija dega, bet nepasakyčiau kad vien moterys taip daro, vyrai irgi, viena karta vienam vos ne įkaliau į šoną, nu taip jau naglai lenda, mato kad nepraleidžiu, ir vistiek lenda, pet per pora sm. sustabdžiau, pagalvojau aj aiškintis dabar, užtverti visą sankriža ...

Ar negirdejot per žinias, kažkokioj šali vienam vairuotojui mašinos stabdžiai sugedo, tai važiavo 200 km greičiu ,apvažiavo puse šalies, kol benzinas pasibaige, negalejo sustot blink.gif ,kažkokia mistika, nu gerai, jei automatas tai gal negali pavarom stabdyt, bet tai degimą išjungti galejo g.gif ,tai dar jam per tą laiką buvo 2 epilepsijos priepoliai, kažkaip jis dar susijunge su policija, tai jam visur tuščia kelia dave
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 15 vasario 2013 - 19:13
QUOTE(Vėja2 @ 2013 02 15, 19:12)
Ar negirdejot per žinias, kažkokioj šali vienam vairuotojui mašinos stabdžiai sugedo, tai važiavo 200 km greičiu ,apvažiavo puse šalies, kol benzinas pasibaige, negalejo sustot  blink.gif  ,kažkokia mistika, nu gerai, jei automatas tai gal negali pavarom stabdyt, bet tai degimą išjungti galejo  g.gif  ,tai dar jam per tą laiką buvo 2 epilepsijos priepoliai, kažkaip jis dar susijunge su policija, tai jam visur tuščia kelia dave
Prancūzijoje

Man stabdžiai vėl buvo prikepę, šį kartą per 4 dienas doh.gif

Kalbant paie šviesoforus, man patiko užsieny matyti, kur šalia šviesoforo kabo sekcija, rodanti, kiek sekundžių dar degs ta šviesa.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2013 02 15, 12:20)
Prancūzijoje

Man stabdžiai vėl buvo prikepę, šį kartą per 4 dienas  doh.gif

Kalbant paie šviesoforus, man patiko užsieny matyti, kur šalia šviesoforo kabo sekcija, rodanti, kiek sekundžių dar degs ta šviesa.

Pas mums pestiesiems sviesoforai rodo baltai ir oranziniai. Ir irgi dauguma skaiciuoja sekundes. Vaziuojant galima ziuret i pesciuju sviesofora ir zinot kada persijungs.
Atsakyti