Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 02 18, 19:28)
??? blush2.gif nelabai supratau minties Tavo biggrin.gif
statau.bet tobulai pasistatau biggrin.gif  ax.gif
Papildyta:
smartukas.. kaip jos uzsimaniaubiggrin.gif

Tai va lyg prisimenu,kad tave nervina netobulai pastatytos mašinos,tai kartais gali ir ant mano užtaikyt ir nesusilaikyt kada biggrin.gif Nestatyčiau ir aš tuo šoniniu,bet va būna,kad normali laisva vieta už kažin kur,o reikia prekes iškraut-nelakstys darbininkas su dėžėm pirmyn atgal.Tai ir statau taip nelabai tvarkingai doh.gif Jei tik pačiai reikia užpakalį iškelt,tai ir puskilometrį nueinu iki reikalingos vietos biggrin.gif
Man tokia kaip tik būtų bigsmile.gif Kažkaip buvau užsiminus MB,tai anas tik akis išpūtė-tipo,kam tas teises tada laikeisi,jei reikėjo tik šalmo ir motorolerio biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Jop.. biggrin.gif vakar norejau prie akropolio paburnot ant zmoniu.. kaip siutas paeme.. doh.gif suskaiciavau 4 masinas ..kurias pasistate per dvi vietas! blink.gif ir cia tik voiename ivaziavime..
kitur nevariau,nes radau,kur priglausti ax.gif as ant tokiu pykstu ! atrodo sulaukciau ir israisyciau gerai PYP...
vienas pries mano akys pasistate.. taip ir ziuri isputes akys.. blink.gif lig taip turi but. mb sulaike.. nes jau norejau stot.. lotuliukas.gif

dar ir automatas.. bigsmile.gif vapse tobula... itilpt visur,miesto masiniukas... bet kad in 6 su kazkiek litru eda.. doh.gif prazorliva sakyciau.. ,kaip tokiai mazei..
Atsakyti
Man irgi svarbu ideliai parkuotis. Nenoriu, kad mano mašinos subinė ar nosis būtų išlindus. Taip gali ir užkabinti kažkas. Nestatau per arti kitų auto, geriau pastatau kur toli, paeisiu ilgiau, bet mašina stovės saugiau.
Parkuoju pagrinde tik šonu. Taip jau yra NY, kad pagrindas paralelinis parkavinas ir tik jo moko per vairavimo kursus. Tiek atidrožta per pamokas, kad jokių problemų su kokia mašina parkuotis. Paralelinio parkavimo paslaptis yra žinoti kur ir kada žiūrėti. Reikia žinoti ką ir kada pamatyti vienam veidrotuke, ar kitam lange. Žinant tai nelieka problemų.
Pamenu mokantis, negalėjau iš pirmo karto privažiuoti dėšiniu šonu, prie šaligatvio iš dešinės pusės. Vėl gi pamokė instruktorius kur žiūrėt į mašinos kapotą, kad suprast kada priekinis dešnys ratas jau arti šaligatvio.
Važinėjus su maža toyota corola, senos laidos, mažytė kai spuogas. Su ja mokiausi vairuoti. Po to iškart pesėdau į didžiulį tanką Honda Pilot. Didelis, kvadratinis džipas. Iškart po corolos atrodė kaip autobusas, bet ir jį parkavau paraeliai normaliai, nes žinojau kur žiūrėti. Labai greit jį pardavėm, neturėjau laiko ilgau pavažinėti.
Pasakysiu tik viena, kad man važinėti su didele mašina maloniau nei su maža. Sėdi aukštai, toli aplink matai ir tt. Ir nėr to jausmo, kad subine asvaltą tarkuoji smile.gif
Atsakyti
Tai cia dazniausiai busikai,visureigiai auksti...
Pazistamo masina audi a8.. Ne maza pagal mane masina.. Atsisedi vidui,ir atrodo ikritai i apacia smile.gif ir kazkaip nepatogu nei lipt..nei ilipt..atsisest.. smile.gif atrodo sita marke..

o yra paprastuciu mazu..bet kazkaip aukstai tos seduskos.. Tokias apibudinu : uzaugus busiu dzipas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 02 17, 22:50)
Šoninis parkavimas,tai jau visai pravalas-nejaučiu visai dešinės pusės gabaritų.Jei ne užpakalis,tai priekis išsikišęs-jaučiu Dark Elf nors į padangą spjauna,tokį pastatymą pamačius biggrin.gif
Gal išmoksiu kaip nors g.gif


ismoksi...jei mokysies... ax.gif Jausti tos desines puses nebutina-as irgi nejauciu jos visiskai (legvuskes lotuliukas.gif doh.gif ),viskas taigi matosi pro veidrodzius kaip masina eina,galu varant,tai privarai gala prie saligatvio ir tada istiesini,jei dar per toli-biski pasistumdai vietoj i veidrodi ziuredama ir viskas... ax.gif gabaritai cia neturi reiksmes,visos vienodai parkuojasi... ax.gif
Atsakyti
O aš parkuotis moku tik iš dešines puses, šoniniu geriausiai įvažiuoju, reikia žinot, kada kur per veidrodelį turi matyti, ir tada ramiai įvažiuoji, bet kai kas stovi už nugaros tai tad greitai-greita ir gaunasi bele kaip,galiu ir neįvažiuot, dabar jau ir statmenai neblogai įvažiuoju, bet kai vasario 14 teko po užgrustos parduotuvių aikšteles pasisukinet, tai supratau kad tobulet dar yra kur biggrin.gif
O vat priekiu įvažiuot l.sunku, niekaip neapskaičiuoju posukio spindulio, kada jau reikia vairą susukti, ir prie automato parduotuves aikšteleje sunkiai įvažiuoju, kažkaip nejaučiu mašinos priekio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 18 vasario 2013 - 22:58
QUOTE(Taurė @ 2013 02 18, 20:30)
Pasakysiu tik viena, kad man važinėti su didele mašina maloniau nei su maža. Sėdi aukštai, toli aplink matai ir tt.

drinks_cheers.gif Tik jei nereikėtų dar ir parkuotis sausakimšose aikštelėse biggrin.gif

QUOTE(denaxa @ 2013 02 18, 22:42)
ismoksi...jei mokysies... ax.gif

Taigi teks,niekur nesidėsi,nes rasiu kada grafiti ant stiklo su palinkėjimais nuo Dark Elf ar kokį lipduką Stop cham bigsmile.gif

QUOTE(Vėja2 @ 2013 02 18, 23:57)
bet kai kas stovi už nugaros tai tad greitai-greita ir gaunasi bele kaip
O vat priekiu įvažiuot l.sunku, niekaip neapskaičiuoju posukio spindulio,

Tai va būtent ir būna dažniausiai tokia situacija,kai reikia važiuojamosios dalies šone,kur prigrūsta mašinų,radus tarpelį greitai įkišt.Iš paskos stovi,laukia krūva skubančių-tai ir grūdi belekaip doh.gif Ten,kur galiu majačintis pirmyn atgal,tai ir nors penkis kartus išlipu pažiūrėt kaip ji ten stovi-ai,tegul filmuoja ir žvengia bebe.gif
Vat kaip skirtingai-man su priekiu lengviausia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 18, 19:30)
Pasakysiu tik viena, kad man važinėti su didele mašina maloniau nei su maža. Sėdi aukštai, toli aplink matai ir tt. Ir nėr to jausmo, kad subine asvaltą tarkuoji  smile.gif
o man atvirkščiai - patinka arčiau asfalto būti biggrin.gif nemėgstu aukštų maišnų su stačiom plačiom sėdynėm, man reikia apgaubtų sėdynių nugarai gerai atsiremti smile.gif

Su parkavimu yra taip - kaip dažniausiai pakruojiesi, taip ir atrodo patogiausia biggrin.gif Kai gyvenau senam chruščioviniam name, kur tekdavo parkuoti ne paraleliai, o ant brodiūro biggrin.gif (du šoniniai ratai ant bordiūro), tai tą geriausiai ir buvau atkalusi. Dabar prie namų dažniausiai parkuojuosi užpakaliu - dabar šitą atkaliau, o šoninis parkavimas nepatinka, na kaire puse tai dar dar, bet vis tiek nepatinka, nes kaip taisyklė palieku krūvą vietos prieky ar gale doh.gif Reikės gal kada tyčia tik taip parkuotis, kad atkalčiau smile.gif Tik tada didesnė tikimybė, kad koks asilas kieme besimajačindamas užkabins
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2013 02 18, 17:07)
o man atvirkščiai - patinka arčiau asfalto būti biggrin.gif nemėgstu aukštų maišnų su stačiom plačiom sėdynėm, man reikia apgaubtų sėdynių nugarai gerai atsiremti smile.gif

Su parkavimu yra taip - kaip dažniausiai pakruojiesi, taip ir atrodo patogiausia biggrin.gif Kai gyvenau senam chruščioviniam name, kur tekdavo parkuoti ne paraleliai, o ant brodiūro biggrin.gif (du šoniniai ratai ant bordiūro), tai tą geriausiai ir buvau atkalusi. Dabar prie namų dažniausiai parkuojuosi užpakaliu - dabar šitą atkaliau, o šoninis parkavimas nepatinka, na kaire puse tai dar dar, bet vis tiek nepatinka, nes kaip taisyklė palieku krūvą vietos prieky ar gale  doh.gif Reikės gal kada tyčia tik taip parkuotis, kad atkalčiau smile.gif Tik tada didesnė tikimybė, kad koks asilas kieme besimajačindamas užkabins


Kaip atrodo stačios, plačios sėdynės ? Nemačiau tokių niekur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 18, 19:30)
Vėl gi pamokė instruktorius kur žiūrėt į mašinos kapotą, kad suprast kada priekinis dešnys ratas jau arti šaligatvio.

kur reikia ziureti? blush2.gif man su soniniu tai amen, kazkaip nesigauna tai ir vengiu.
Siaip bedos dabar kieme neturiu, esam pasidare spec. vieta su zenklu "Neįgalusis" tai dabar dazniausiai ji buna laisva, nors pirma savaite pastoviai užstatydavo doh.gif nu jau aiskiau matytis jis negali, bet vat užstato nors tu ka doh.gif tikiuosi, kad ateis samoningumas pas zmones kada nors.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 19, 00:59)
Kaip atrodo stačios, plačios sėdynės ? Nemačiau tokių niekur  g.gif
aš gal ne visai teisingai išsireiškiau, o pavyzdžių ieškoti dabar tingiu. Man nepatinka, kai automobilio sėdynė labiau primena paprastą kėdę (kai kojos nuleistos bemaž 90 laipsnių kampu), o ne kokį žemą krėslą biggrin.gif Man netinka, kai sėdynių šonuose yra nedideli tie atsikišimai, prilaikantys nugarą - man reikia didelių, gerai prilaikančių, nu tokių, kaip sportinėse mašinose, be to, reikia, kad kojos būtų labiau ištiestos, vos ne kaip pusiaugulom. Atlošą tai bet kurios mašinos gali pasireguliuoti, kad būtų daugiau ar mažiau statu, bet va kojų padėties nelabai prireguliuosi, todėl man ir patinka žemesnės mašinos, kai sėdi čiut virš asfalto biggrin.gif
Nežinau, ar nors kiek aiškiau tapo, sunkiai šiandien mintys dėliojasi
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 19, 01:59)
Kaip atrodo stačios, plačios sėdynės ? Nemačiau tokių niekur  g.gif

Tokios buna autikuose ir furose-nerealiai patogios... thumbup.gif
Atsakyti