Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(AusraR @ 2013 02 24, 15:29)
ziurek kad nebutu kaip man biggrin.gif

Nu ne, mano vaikai jau per dideli tokies bajeriams lotuliukas.gif , Tikiuosi g.gif , juk žinote su tais vyrais, amžini vaikai doh.gif . Greitai todėl, kad laikiau šiltai prie kolektorinės, pastovi T, šilta.
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2013 02 24, 17:26)
Cia seklytes ... siandien ir pas mane yra naujoku, bet setu vasario 19 vakare. Islindo severnij polius ir podsneznik po 1...tik itartinai labai panasus, negu busiu supainiojus ir netaip pasodinus g.gif

Tikriausiai nesumaišei, tiesiog juk išlindus pirmiesiems lapeliams, jie visi vienodi.
Atsakyti
QUOTE(audine68 @ 2013 02 24, 17:19)
Nu ne, mano vaikai jau per dideli tokies bajeriams  lotuliukas.gif , Tikiuosi  g.gif , juk žinote su tais vyrais, amžini vaikai  doh.gif . Greitai todėl, kad laikiau šiltai prie kolektorinės, pastovi T, šilta.
Papildyta:

Tikriausiai nesumaišei, tiesiog juk išlindus pirmiesiems lapeliams, jie visi vienodi.

Betaliuksas tai skiriasi nuo pat pradziu...jei islis, pagal ji atrinksiu

P.S. o as siandien ERmitaze neradau nei 1pomidoro Sperli firmos blink.gif apitustis stendas unsure.gif norejau kitiems metams su nuolaida pajamti Corozon ir Sweet Million.... Dabar reikes taupyti sitas seklas
Atsakyti
Aš vakar ryte buvau...Šiaip stendas buvo gana populiarus, dar spėjau ir paplepeti su pora moteriškių.l..Ar buvo Corozon ir Sweet Million neatsimenu, nes pora pokučių paėmusi liepiau vyrui mane iš ten vesti. Nors stendas jau buvo apytuštis, kai kur tik keli pokučiai matėsi tos pačios rūšies. Įdomus, kas buvo Senukuose - gal ten ko nors yra? Nors aš ten lyg ir nesu mačius Sperli. Paprastai Spersi ir S&G į Ermitažą per nuolaidas važiuoju.
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2013 02 24, 17:46)
Aš vakar ryte buvau...Šiaip stendas buvo gana populiarus, dar spėjau ir paplepeti su pora moteriškių.l..Ar buvo  Corozon ir Sweet Million neatsimenu, nes pora pokučių paėmusi liepiau vyrui mane iš ten vesti. Nors stendas jau buvo apytuštis, kai kur tik keli pokučiai matėsi tos pačios rūšies. Įdomus, kas buvo Senukuose - gal ten ko nors yra? Nors aš  ten lyg ir nesu mačius Sperli. Paprastai Spersi ir S&G į Ermitažą per nuolaidas važiuoju.

As apie Kauno...Vilniui gal dar ir yra kas.....
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2013 02 24, 18:46)
Aš vakar ryte buvau...Šiaip stendas buvo gana populiarus, dar spėjau ir paplepeti su pora moteriškių.l..Ar buvo  Corozon ir Sweet Million neatsimenu, nes pora pokučių paėmusi liepiau vyrui mane iš ten vesti. Nors stendas jau buvo apytuštis, kai kur tik keli pokučiai matėsi tos pačios rūšies. Įdomus, kas buvo Senukuose - gal ten ko nors yra? Nors aš  ten lyg ir nesu mačius Sperli. Paprastai Spersi ir S&G į Ermitažą per nuolaidas važiuoju.

as buvau Senukuose. Prisipirkau visokiu ne pomidoru. Pomidorai klasikiniai, kaip ir visur. Neradau ne vieno juodo....niekur neradau kaip jau ir rasiau...na reiks gal kita savaitgali palekt i zalia stotele....Senukai neturi S&G ir sperli neturi. Sperli seklos tiesa sakant visai nesuzavejo manes. Pomidorai Fantasio gal ir geri buvo, bet visa kita...pusetinai. Siemet prisipirkau paprastu visokiu Vilmorin, Sodo centras, dar kazkokiu latvisku. Nu matysim smile.gif
Sperli nieko nepirkau siemet. Marmande turiu nuo pernai, bet nezinau ar sodinsiu....kazkaip nelabai man jie...Dar S&G Raissu turiu tris seklytes biggrin.gif tas pasesiu, patiko. Ir reiks dar kokiu hibridu pora rusiu pasiimt, kad jeigu ka nelikt be pomidoru biggrin.gif Tai manau dar juoduoliu pora rusiu jeigu rasiu bus ir gana siems metams.
Atsakyti
siandien buvau Lytagroj, paziurejau,durpetos neutralizuotu durpiu substratas,250l. pigiau nei senukuose, kai akcija buvo,26 berods litai, nebeprisimenu tiksliai blush2.gif pati pirkau 4 maisiukus biohumuso, 8 l. 8.55 lt., niekur pigiau nemaciau. (gal kam bus aktualu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 24 vasario 2013 - 19:26
QUOTE(zikas1970 @ 2013 02 24, 19:18)
siandien buvau Lytagroj, paziurejau,durpetos neutralizuotu  durpiu substratas,250l. pigiau nei senukuose, kai akcija buvo,26 berods litai, nebeprisimenu tiksliai  blush2.gif pati pirkau 4 maisiukus biohumuso, 8 l. 8.55 lt., niekur pigiau nemaciau. (gal kam bus aktualu)

Lytagroj be akcijos pigiau,nei senukuose su 30% nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 02 24, 19:29)
Lytagroj be akcijos pigiau,nei senukuose su 30% nuolaida?

taip iseina smile.gif
su nuolaida senukuose butent tas durpiu substratas kainavo nepilnai 29lt.( cia pas mus) isiminiau, nes sioje temoje buvo apie ji kalbeta ir nuoroda duota. buvo ir kitokiu durpiu substratu, bet as ziurejau neutralizuotas, (ai, dar buvo universalus durpiu substratas, tai dar pigesnis)
nezinau, kaip kitos prekes, nelabai ziurejau, kas neaktualu.Tik Senukuose didesnis pasirinkimas zenkliai. O vat biohumuso tikrai niekur pigiau nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
Ar cia Verdeteros biohumusas su sliekiukais ant poko?
Atsakyti
Jau gavau suspaustų kokosų pluoštą thumbup.gif Šian reiks persodinti ankstyvuosiu, labai jau suvargę, ištysę...
Gaudvile, kokiu santykiu Tu maišai kokoso plaušą su kitom žemėm persodindama? Ko gero į vien jį sodinti netiktų?
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 02 25, 08:26)
Jau gavau suspaustų kokosų pluoštą  thumbup.gif  Šian reiks persodinti ankstyvuosiu, labai jau suvargę, ištysę...
Gaudvile, kokiu santykiu Tu maišai kokoso plaušą su kitom žemėm persodindama? Ko gero į vien jį sodinti netiktų?

jei pikiuojant, tuomet trečdalis arba ketvirtadalis plaušo. Jei sėti, tai į gryną wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 25, 08:32)
jei pikiuojant, tuomet trečdalis arba ketvirtadalis plaušo. Jei sėti, tai į gryną wink.gif

Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti