Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai

QUOTE(loret30 @ 2013 04 09, 15:36)
Gal draugę turit,kuri galėtų atsiųsti,atvežti...

Na aš jų speciliai ieškojau,bet niekur kitur neradau...gal parašykite jiems į FB asmeninę žinutę-nemanau,kad Vln. nėra Tiger,jei Šiauliuose ir Klaipėdoj yra... Sėkmės smile.gif

Tiger vilniuje tikrai yra - GEDIMINO pr.20 priesais MC donalda ir Akropolyje smile.gif
Atsakyti
o kaip aciu visom!
uzsuksiu apsidairyti i Tiger! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
gerai kad ir paciupineti galesiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pasidalinti mūsų pakvietimais, gal kam tiks ir patiks idėja smile.gif ant pačio kvietimo mūsų inicialų kampeliuose užklijavau po svarowskiuką, nežinau, ar gerai matosi nuotraukoj. Stalo korteles darysiu iš to pačio popieriaus ir taip pat su akutėm smile.gif
Gavosi kažkur 7,5lt/vnt.

user posted image

Atsakyti
Paprastas variantas smile.gif

user posted image
Atsakyti
radau vilniuje akropoly tiger'yje kaip ir sakete tu karpytu serveteliu thumbup.gif
yra spalvu pasirinkimo!zydru, raudonu, ruzavu,sidabro, aukso... smile.gif

dar karteli aciu patarusioms! 4u.gif
Atsakyti
Mes uzsisakem siuos pakvietimus. Norejom paprasto bet neprasto varianto. Kazko tokio vintage stiliuje. Kai juos gavom buvom maloniai nustebinti, nes atrode dar graziau nei nuotraukoj thumbup.gif
http://www.ebay.co.u...=item460d540b72
Gal kas susidomes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kvietimus gaminsiu pati ax.gif
Labai patiko ideja, nurodyti sveciams, kokiu geliu pageidaujame ax.gif Nes graziausia vienos rusies ir spalvos geles, negu, kad sunes visokiu visokiausiu unsure.gif
Toks klausimas man iskilo, kadangi vestuves bus be jokiu tradiciju, tai kaip kvietima rasyti liudininkam? g.gif "maloniai kviečiame jus dalyvauti musu vestuvese ir buti musu liudininkais"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina123 @ 2013 04 21, 12:01)
Kvietimus gaminsiu pati  ax.gif
Labai patiko ideja, nurodyti sveciams, kokiu geliu pageidaujame ax.gif  Nes graziausia vienos rusies ir spalvos geles, negu, kad sunes visokiu visokiausiu  unsure.gif
Toks klausimas man iskilo, kadangi vestuves bus be jokiu tradiciju, tai kaip kvietima rasyti liudininkam?  g.gif "maloniai kviečiame jus dalyvauti musu vestuvese ir buti musu liudininkais"?  g.gif


Dėl gėlių drinks_cheers.gif visada pati taip darau ir kitiems patariu


Dėl jūsų teksto. Galite tai gražiai ir įvardinti- kviečiame Jus paliūdyti mūsų santuoką Vilniaus miesto(pvz) Civilinės metrikacijos skyriuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina123 @ 2013 04 21, 16:01)
Kvietimus gaminsiu pati  ax.gif
Labai patiko ideja, nurodyti sveciams, kokiu geliu pageidaujame ax.gif  Nes graziausia vienos rusies ir spalvos geles, negu, kad sunes visokiu visokiausiu  unsure.gif
Toks klausimas man iskilo, kadangi vestuves bus be jokiu tradiciju, tai kaip kvietima rasyti liudininkam?  g.gif "maloniai kviečiame jus dalyvauti musu vestuvese ir buti musu liudininkais"?  g.gif

Mes kadangi jau buvom paprase liudininku paliudyti musu vestuvese, tai kvietime rasem tiesiog taip: "Mieli liudininkai Maryte ir Juozukai..." (vardai isgalvoti). Paprastai ir aiskiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina123 @ 2013 04 21, 15:01)

Toks klausimas man iskilo, kadangi vestuves bus be jokiu tradiciju, tai kaip kvietima rasyti liudininkam?  g.gif "maloniai kviečiame jus dalyvauti musu vestuvese ir buti musu liudininkais"?  g.gif

gal pirma šiaip reiktų atsiklaust žmonių, ar jie norėtų? o paskui rašyt pakvietimą, kad kviečiat, kur kas vyks ir tiek. Kam čia laužyt galvą
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 22, 08:49)
gal pirma šiaip reiktų atsiklaust žmonių, ar jie norėtų? o paskui rašyt pakvietimą, kad kviečiat, kur kas vyks ir tiek. Kam čia laužyt galvą

Tikrai pritariu...
Atsakyti
Mes savo vestuvem darem pakvietimus "dizaino studija" prekybos centre save jei kam idomu, paprasti bet tuo paciu ir labai mieli, jei kam idomu bus galesiu ideti foto blush2.gif
Atsakyti