Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew

QUOTE(Ditele @ 2013 02 26, 12:01)
drinks_cheers.gif turiu ir aš kaip -Gyte- factory paisley bliuzelėętupiu darbe ir kaifuoju-jausmas geras, nesiglamžo, medžiagytė maloni prie kūno, krenta gražiai, pažastys neprakaituoja ir šiaip toks gaivos pojūtis (gal todėl, kad laisva ji) thumbup.gif Žodžiu, esu labai patenkinta ta Factory bliuzele, o šiaip tai, nežinau, aš asmeniškai sintetikos nesibaidau-jei kokybiška ir gerai apdirbta, tai man visai nekliūna thumbup.gif  blush2.gif  ax.gif 
12.30-13.00-tame tarpe, bet dažniausiai prieš 13 val. mirksiukas.gif


o kaip dydis sitos bliuzeles?
perkat ta pati kaip is jcrew, ar ji padidinta?
Atsakyti
QUOTE(Iewutee @ 2013 02 26, 11:10)
o kaip dydis sitos bliuzeles?
perkat ta pati kaip is jcrew, ar ji padidinta?

Sakyčiau, kad atitinka-aš šiaip dėviu M ir šios ėmiau M-jos fasoniukas laisvas, krentantis, tai ir išmatavimai centimentrais, aišku, didesni nei M dydžio įliemenuotų bliuzelių ax.gif Jei norit, galėsiu vakare brūkštelt M dydžio išmatavimus 4u.gif
Atsakyti
Taip, Chloja, as apie royal paisley marskinukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2013 02 26, 12:17)
Sakyčiau, kad atitinka-aš šiaip dėviu M ir šios ėmiau M-jos fasoniukas laisvas, krentantis, tai ir išmatavimai centimentrais, aišku, didesni nei M dydžio įliemenuotų bliuzelių ax.gif Jei norit, galėsiu vakare brūkštelt M dydžio išmatavimus 4u.gif


aciu 4u.gif man reikia siaip arba xxsmall arba xsmall.. bet vistiek aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iewutee @ 2013 02 26, 11:42)
aciu 4u.gif  man reikia siaip arba xxsmall arba xsmall..  bet vistiek aciu 4u.gif

-Gyte- paprašykit, kad brūkšteltų išmatavimus-jos ta bliuzelė S dydžio, tai Jums būtų pagal jos išmatavimus lengviau orientuotis negu pagal mano ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 26 vasario 2013 - 11:50
Mergaites patarkit su 82liemeniu ir 102 klubais koks dydis sijonuku ir kelniu
pvz va tokiu

http://factory.jcrew...~~~~~/53528.jsp

10?
Atsakyti
QUOTE(Vitalijaxx @ 2013 02 26, 14:35)
Mergaites patarkit su 82liemeniu ir 102 klubais koks dydis sijonuku ir kelniu
pvz va tokiu

http://factory.jcrew...~~~~~/53528.jsp

10?


Manau 8 uztektu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(super_wife @ 2013 02 26, 14:11)
Norejau paryziete paimti,jau ir issiunciau,galvoju ai paimsiu S dydi,bet atsiminiau,kad didinta ji lyginant su kitais truputi,tai atsaukiau unsure.gif Gaila,kad neimeta dydziu


O jus pagal mano surasytus CM nuterret S nejamt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2013 02 26, 14:45)
Manau 8 uztektu  ax.gif


Gal reikia bandyti pasiimti 8 dydi, nes su virsum viskas aisku, turiu keleta rubeliu o va sijonuko ir kelniu nei vieno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 02 26, 14:00)
O jus pagal mano surasytus CM nuterret S nejamt?  g.gif

Tep 4u.gif Man noretusi kokiu 44cm,ne daugiau tikrai,o atsimenu raset 48 unsure.gif Tai tada ir liemuo bus platus,net ir marskinukus po apacia jeigu desiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 02 25, 16:38)
Surasau Sd vistos (paryzietes) CM:
Nugaros vidurio ilgis iskaitant apykakl. - 60.5 (61.5);
Plotis tarp pazast 46 (48);
Rankov.ilgis nuo pazast. 47.5 (49);
Plotis apacioje 39.5 (42.5);
Ilgis nuo pazastuko zemyn 41(41).

Gal kam pades  4u.gif Bet mat tox ispudis kad tarp ju 1d skirtumas, nors abu Sd ir abu dar nedeweti...  ax.gif


Cia Jusu surasyti ismatavimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(super_wife @ 2013 02 26, 15:19)
Tep 4u.gif Man noretusi kokiu 44cm,ne daugiau tikrai,o atsimenu raset 48 unsure.gif Tai tada ir liemuo bus platus,net ir marskinukus po apacia jeigu desiu verysad.gif

Supratau. O wat as ju drasiau dydziu didesnius pirkciau nei tik tik, Nes man baisu, kad isskalbus nesusitrauktu ir poto sesutei nereiktu atiduot po vieno isplovimo. Nes tikimybe, kad plausiu rankomis arti prie 0... blush2.gif Siand is SM- gawau velniu. doh.gif blink.gif poster_offtopic.gif
Papildyta:

Krista08, taip. Matavau tixliai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 26 vasario 2013 - 14:52