Įkraunama...
Įkraunama...

Camarelo vežimai

Aciu. O kaip tie naujieji modeliai Carera, Sevilla, Carmela?
Gal jau kas isigijote ar naudojate? Ar vertas jis tu pinigu?
Atsakyti
Mamytes, ar niekas neturite Camarelo vežimėlių? Padėkite, labai domina kaip jie?
Atsakyti
Sveikos smile.gif Mane irgi domina camarelo carmela vežymėlis. Šiandien Klaipėdos turguje buvome, pasiklausinėjome, tai labai patiko, bet norisi išgirsti atsiliepimus. Kokios kainos kur dominuoja? smile.gif
Atsakyti
Jų tik turguose tekę matyt.
Na, dar aišku skelbimų yra internete, naudotų ir naujų.
Turguose yra taip - labiausiai giria tai, ką naujo atsiveža tuo sezonu. Kai mes ieškojom, Camarelo Jazz labai gyrė turguj.
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie sportines dalis? Vieniem jos nepatvarios (iš komentarų skaitytų), sako, kad vaiko kojytės netelpa kai truputi paauga. Ar tai tiesa? Ar čia ant brokuotų mamos pataiko?
Atsakyti
Sveiki, labai fajnas vezimukas, turime Camarelo Sevilla 3in1



balta bet su klasikine vaziuokle labai patenkinti, Superinis rekomenduoju, labai didelis lopsys, medziagytes geros, gerai plaunasi

Pirkome is https://www.facebook.com/vaikubaze labai greit gavome viska parode paaiskino
Mes ieskojome specialiai su klasikine vaziuokle, bet tak kita vaziuokle tikrai ne blogesne, tiesiog vyrui sita labiau patiko
negaliu kazkaip nuotrauku ikelti gal pagelbesit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Editakis: 26 kovo 2015 - 11:01
Sveiki, ar niekas neturite Camarelo nauju modeliu vezimeliu? Gal galite pasidalinti atsiliepimais? Ar geri ar minkstai vaziuoja? Norime isigyti bet negalime pries tai isbandyti vezimo, todel labai domina atsiliepimai jei kas turite wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bardita: 01 birželio 2015 - 12:50
Sveikos, prieš pora dienų įsigijau Camarelo Figaro vežimėlį, pirkau internetu, taip pat neturėjau galimybės apžiūrėti. Tačiau, kai vežimėlį pristatė likau labai patenkinta smile.gif pristatęs žmogus viską aprodė, kaip naudotis vežimėliu. Kol kas vežimėliu nesinaudojame, laukiame dar savo stebuklėlio, tačiau jau dabar matosi, kad vežimėlis minkštai važiuoja, nes yra su dviguba amortizacija smile.gif
Atsakyti
Laba diena. O kokios spalvos Camarelo figaro pirkote? Mane taip pat domina šis modelis, tik su spalva sunku - noriu šviesios. Gal realių nuotraukų turite kaip atrodo?
Atsakyti
Labas vakaras, mane irgi domina Camarelo Figaro, noreciau pamatyti realiu nuotrauku. Nufotografuoti gamintoju, jie visi graziai atrodo smile.gif man tai labai grazus tas raudonas su melynu.
Atsakyti
Klaipėdos Tilžės turguj pačiupinėjau Camarelo Carmelą modeliuką. Na ką galiu pasakyti.. Praktiškai jį įsimylėjau. Lengvas (lengvnesnis už, pvz., Zipį), ilgas snapas (aš tai tikru privalumu laikau), yra galimybė plačiai ventiliacijai (nusiima snapo galas prie lopšio krašto - atsidaro medžiaga, kaip nuo uodų), didesnis lopšys (iki 85 cm).
Manveringumas, bendras standis, reguliuojamo aukščio rankena, tašė, apsaugos, galimybė įrengti į vieną ar kitą pusę visas 3in1 dalis, fiksuojami priekiniai ratai, pripučiami ratai, talpus krepšys apačioje, lopšyje yra galimybė pakelti dalį dugno - kad vaikui pagerėtų vaizdas pusiau gulimoje pozicijoje, didelis spalvų pasirinkimas ir medžiagų nuėmimas skalbimui - čia jau nieko nenustebinsi.
Kaina - apie 290-320 Eur.

Kadangi modelis praktiškai naujas - nerandu naudotų (kad pardavėjų paklausti apie įspūdžius), nėra ir atsiliepimų normalių, naudojant...
Atsakyti
Sveikos, nugi sudomino Camarela eos kaip dėvisi ir miegasi jame mažy;iui ?
Atsakyti