Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos - 2

QUOTE(Laisvė @ 2013 07 15, 22:17)
Man labiau patinka EPUB, tik kad nedaug knygų turiu tuo formatu, o konvertuoti tingiu  blush2.gif

Konvertavau pdf i epub, kazkokia nesamone gavosi. Turbut nepavyko smile.gif Ar cia tik mano nuomone, ar epub failai didesni uz pdf?
Tie, kurie jau buvo knygoje, skaitosi puikiai, o va konvertuoti ne. Net puslapiai nesutampa.
Beje, konvertavimas ne taip jau trumpai ir uztrunka. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprantama: 18 liepos 2013 - 20:55
Sveiki,

gal kas turite sia skaitykle:
http://www.pirk.lt/e...-e-star-er6620/

E-STAR ER6620 - ziuriu kaina nebloga, ir komplektacija visai priimtina. Tik klausimas, kaip del kokybes?
Atsakyti
Parsisiunciau Sylvia Day "Apnuogink mane " jos 2 knygos, pdf, rusu k., bet rodo man tik pirmus 50 psl, kodel??? g.gif
Atsakyti
Norėčiau sužinoti iš kur siunčiatės nemokamas knygas anglų kalba?
Atsakyti
QUOTE(kamiila @ 2013 07 23, 12:57)
Norėčiau sužinoti iš kur siunčiatės nemokamas knygas anglų kalba?


torrent.lt, linkomanija.net
Atsakyti
QUOTE(Gabija* @ 2013 07 23, 13:36)

Aciu, reiks laukti tada kol bus nemokamos  ax.gif o kokiam psl jus ziurite knygas?

Ivedu per google, tai ziuriu visur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 07 22, 19:48)
Parsisiunciau Sylvia Day "Apnuogink mane " jos 2 knygos, pdf, rusu k., bet rodo man tik pirmus 50 psl, kodel??? g.gif



Sveiki. yra pas mane epub formatu abi knygos
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2013 07 24, 08:13)
Sveiki. yra pas mane epub formatu abi knygos


Labas 4u.gif

Kokia kalba? 4u.gif
Atsakyti
Rusų, lietuvių kalba kol kas neradau.
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2013 07 24, 09:13)
Sveiki. yra pas mane epub formatu abi knygos

Sveiki, aciu labia 4u.gif . Padariau is pdf kita formata ir jau baigineju 1 knyga.
Atsakyti
Parsisiunciau programa BookReader, bet neina ikelti knygu, pdf failu, gal jis skirtas kitokiu formatu skaityti? 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, kas turite Pocket book, kiek jums laiko baterija? Man kilo itarimas, kad manoji per greitai seda, nors skaitau daug. Ir klausau mp3 failu. Po 2-3 d vel reikia krauti.
Beje, ar baterija imanoma pakeisti, ar ji neatskiriama irenginio dalis?
Atsakyti