Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų dailės nuotraukos iš interneto platybių

Sveikos merginos 4u.gif norejau paklaust kaip jusu klientes ar labai isrankios ? biggrin.gif aciu dievuj kad turiu klienciu, bet turiu tokiu kurios tokios jau nu niekaip negali apsispret ko nori, ispradziu sako darykim prancuza uz 5min zinai o gal geriau kazka ruzavo , uz 1min vel pranuza paskuj o gal man cia tokia gelyte , o gal be gelytes ,o gal geltonus ? biggrin.gif atrodo ir pavyzdziu parodau tai vistiek jau tiek daug buna svarstymo joms.. biggrin.gif
Atsakyti
Labai graziai ziurisi su plunksna
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RoyalBlue @ 2013 02 21, 15:11)
Sveikos merginos  4u.gif  norejau paklaust kaip jusu klientes ar labai isrankios ?  biggrin.gif  aciu dievuj kad turiu klienciu, bet turiu tokiu kurios tokios jau nu niekaip negali apsispret ko nori, ispradziu sako darykim prancuza uz 5min zinai o gal geriau kazka ruzavo , uz 1min vel pranuza paskuj o gal man cia tokia gelyte , o gal be gelytes ,o gal geltonus ?  biggrin.gif  atrodo ir pavyzdziu parodau tai vistiek jau tiek daug buna svarstymo joms..  biggrin.gif

man atrodo tai normalu smile.gif aš ir pati dažnai neapsisprendžiu, bet tik dėl to, kad nenoriu ant nagų bet ko.
Atsakyti
Man tai gerulis sitas auksinis lakas, pati noreciau, bet laaabai nepigiai kainuoja biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 02 22, 18:10)
Man tai gerulis sitas auksinis lakas, pati noreciau, bet laaabai nepigiai kainuoja biggrin.gif


Parašykit prašau pavadinimą 4u.gif
Nerealiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2013 02 22, 21:50)

Kaip grazu..vasariska..hmm.. wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dioryte @ 2013 02 22, 18:10)
Man tai gerulis sitas auksinis lakas, pati noreciau, bet laaabai nepigiai kainuoja biggrin.gif


O as pagalvojau, kad cia lipdukai, o ne lakas.. ax.gif O kur cia tokio lako yra pirkti?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2013 02 25, 15:36)
Parašykit prašau pavadinimą  4u.gif
Nerealiai atrodo  thumbup.gif

QUOTE(Estoniax @ 2013 02 25, 15:38)
O as pagalvojau, kad cia lipdukai, o ne lakas.. ax.gif  O kur cia tokio lako yra pirkti?? 4u.gif

Tai va, dabar net ir pati ieskojau sio lako, ir pasirodo as klydau. Cia ne lakas. Visada galvojau kad cia stai sis Opi lakas
user posted image
o pasirodo, kad Opi gold lakuoja tik mazais gabaleliais 4u.gif
user posted image
O cia is tikruju yra netikri nagai, priklijuojami.
user posted image
Na tikiuosi vistiek kazkada atsiras toks lakas thumbup.gif
Atsakyti
Yra auksinė/sidabrinė folija nagams, tai manau ten ja ir pagrąžinti nagai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 02 25, 17:46)
Yra auksinė/sidabrinė folija nagams, tai manau ten ja ir pagrąžinti nagai smile.gif

maciau ir folija, bet ji taip neblizga ir nera tokia lygi ant nagu smile.gif
Atsakyti