Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikai maitinuosi ir krenta kilogramai VII tema

QUOTE(Just a girl @ 2013 02 22, 07:58)
Laba diena, noriu paklausti - ar randate parduotuvese lieso kefyro? As-ne. Perku su maziausiu riebubo indekssu - 2,5 proc., maziau niekur nematau..bet turbut tai ne liesas? Lieso pieno tai pilna, po 0,5-2 proc...


Tai yra tos pasukos, jos atrodo 0.5% ar 1%
Kai laukiaus, tai geriau, nes tik nuo ju nebudavo bloga, tai skonis tu pasuku kaip kefyro smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, pusryčiams ryžių košė su razinom ir sojų pienu:)
Atsakyti
labukas 4u.gif
o as nusidejusi blush2.gif
gedaaaa blush2.gif blush2.gif blush2.gif
bet nieko negalejau padaryti:pasenau metais doh.gif ,tortuka kepiau Maskarpones surio,drauge buvo vakar atejusi, pasveikino su pasenimu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ikalem sampes dar visciuko kepto dar silkutes,o viska vainikavo tortas verysad.gif

pirmadieni iskrovausi mirksiukas.gif ir toliau stengsiuosi nenusideti schmoll.gif

o jus matau saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2013 02 24, 09:54)
labukas 4u.gif
o as nusidejusi blush2.gif
gedaaaa blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
bet nieko negalejau padaryti:pasenau metais doh.gif ,tortuka kepiau Maskarpones surio,drauge buvo vakar atejusi, pasveikino su pasenimu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
ikalem sampes dar visciuko kepto dar silkutes,o viska vainikavo tortas verysad.gif

pirmadieni iskrovausi mirksiukas.gif ir toliau stengsiuosi nenusideti  schmoll.gif

o jus matau saunuoles thumbup.gif


Su gimtadieniu:) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, priimkit ir mane i savo buri blush2.gif
Noriu numesti nemazai kg, taciau nenoriu jokiu dietu schmoll.gif Esu labai daug ju isbandzius ir jos tikrai neefektingos schmoll.gif
Noriu sveikai maitintis ir sportuoti, aisku namu salygomis, nes sporto klubui siuo metu neturiu nei laiko, nei pinigu blush2.gif
Istikruju net nenutuokiu kas yra sveikas maistas, kaip ir ka reiktu valgyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 24, 19:10)
Sveikos, priimkit ir mane i savo buri  blush2.gif
Noriu numesti nemazai kg, taciau nenoriu jokiu dietu  schmoll.gif Esu labai daug ju isbandzius ir jos tikrai neefektingos  schmoll.gif
Noriu sveikai maitintis ir sportuoti, aisku namu salygomis, nes sporto klubui siuo metu neturiu nei laiko, nei pinigu  blush2.gif
Istikruju net nenutuokiu kas yra sveikas maistas, kaip ir ka reiktu valgyti  blush2.gif


sveikute, prasom prasom junkis prie musu, pirmiausia patariu atsisakyti miltiniu patiekalu majonezo grietines riebios ir panasiai, siaip jei noretum as galeciau tau persiust savo meniu kaip maitinuosi, svoris tikrai krenta, man ji sudare apie sveika mityba daug zinantis zmogus, esu jai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingamama23 @ 2013 02 24, 20:01)
sveikute, prasom prasom junkis prie musu, pirmiausia patariu atsisakyti miltiniu patiekalu majonezo grietines riebios ir panasiai, siaip jei noretum as galeciau tau persiust savo meniu kaip maitinuosi, svoris tikrai krenta, man ji sudare apie sveika mityba daug zinantis zmogus, esu jai labai dekinga 4u.gif

Atsiusk bigsmile.gif Buciau labai dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 24, 21:33)
Atsiusk  bigsmile.gif Buciau labai dekinga  bigsmile.gif


parasyk i az el pasta arba skype, atsiusiu
Atsakyti
QUOTE(laimingamama23 @ 2013 02 24, 21:16)
parasyk i az el pasta arba skype, atsiusiu

I az atsiusk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2013 02 24, 08:54)
labukas 4u.gif
o as nusidejusi blush2.gif
gedaaaa blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
bet nieko negalejau padaryti:pasenau metais doh.gif ,tortuka kepiau Maskarpones surio,drauge buvo vakar atejusi, pasveikino su pasenimu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
ikalem sampes dar visciuko kepto dar silkutes,o viska vainikavo tortas verysad.gif

pirmadieni iskrovausi mirksiukas.gif ir toliau stengsiuosi nenusideti  schmoll.gif

o jus matau saunuoles thumbup.gif

su gimtadieniu happybday.gif
nu su kuo iskrovauji?

QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 24, 18:10)
Sveikos, priimkit ir mane i savo buri  blush2.gif
Noriu numesti nemazai kg, taciau nenoriu jokiu dietu  schmoll.gif Esu labai daug ju isbandzius ir jos tikrai neefektingos  schmoll.gif
Noriu sveikai maitintis ir sportuoti, aisku namu salygomis, nes sporto klubui siuo metu neturiu nei laiko, nei pinigu  blush2.gif
Istikruju net nenutuokiu kas yra sveikas maistas, kaip ir ka reiktu valgyti  blush2.gif

labukas sveikai maitintis subku o ir vargu ar pavyks man atrodo kad sveika tas ka pats uzsiaugini ir pasigamini o parduotuvese vargu ar rasi sveiko maisto, bet manau galima pabandyt kiek galima sveikiau maitintis. pirmiausia liesesnius produktus naudot ir kai ko atsisakyti. ir valgyti penkis kartus per diena po mazai. nesijausi alkana o ir svoris kris. turi susirast sau labiausiai tinkanti buda. per laika atsirinksi kas irs kaip. net ir saldumynu suvalgyti galima. 4u.gif

as irgi noriu paziuret maitinimosi plana gal ka gero surasiu. galesiu savo turimus atsiust
Atsakyti
Labas rytas, as su kose ateinu
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Iki šiolei dar negavau meniu unsure.gif
Atsakyti