Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuko sutrenkimas nėštumo metu

Sveikutės, merginos. Ieškojau kažko panašaus tarp visų temų, bet neradau. Vakar neatsargiai atidarydama laiptinės duris (kurių spyruoklė labai įtempta), nespėjau pro jas pralįsti ir iš inercijos žengdama į priekį, gavau tokį nemažą smūgį pilvą (į patį pilvo priekį). Didelio skausmo nepajutau, bet nelabai mano pilveliui tai patiko, be to, labai išsigandau verysad.gif Visą naktį neramiai miegojau, vis laksčiau į tualetą pasitikrinti, ar kartais nepradėjau kraujuoti ir pan. Na, rodos, nieko tokio neatsitiko - nekraujuoju, pilvuko neskauda (tik gal šiek tiek kietokas), bet vis tiek kažkaip neramu, kankina paranoja, ar tikrai viskas leliui gerai, o gal kartais dėl to sutrenkimo atšoko placenta, gal kartais lelius badauja ir pan. verysad.gif Rytoj turiu eiti pas gyd. su eiliniu vizitu, bet labai kankina nežinomybė, negaliu nusiraminti. Ar jums kažkas panašaus buvo neštumo metu, t.y. ar esat stiprokai susitrenkusios pilvukus ir kaip tai baigėsi, ar laimingai?
P.S. Mano pilvukui dabar 32 sav.
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 05 21, 14:06)
Sveikutės, merginos. Ieškojau kažko panašaus tarp visų temų, bet neradau. Vakar neatsargiai atidarydama laiptinės duris (kurių spyruoklė labai įtempta), nespėjau pro jas pralįsti ir iš inercijos žengdama į priekį, gavau tokį nemažą smūgį pilvą (į patį pilvo priekį). Didelio skausmo nepajutau, bet nelabai mano pilveliui tai patiko, be to, labai išsigandau  verysad.gif  Visą naktį neramiai miegojau, vis laksčiau į tualetą pasitikrinti, ar kartais nepradėjau kraujuoti ir pan. Na, rodos, nieko tokio neatsitiko - nekraujuoju, pilvuko neskauda (tik gal šiek tiek kietokas), bet vis tiek kažkaip neramu, kankina paranoja, ar tikrai viskas leliui gerai, o gal kartais dėl to sutrenkimo atšoko placenta, gal kartais lelius badauja ir pan. verysad.gif  Rytoj turiu eiti pas gyd. su eiliniu vizitu, bet labai kankina nežinomybė, negaliu nusiraminti. Ar jums kažkas panašaus buvo neštumo metu, t.y. ar esat stiprokai susitrenkusios pilvukus ir kaip tai baigėsi, ar laimingai?
P.S. Mano pilvukui dabar 32 sav.


Niu ką, dabar turi tik laukti ir žiūrėti, kaip bus. Geriausiai gydytoja gali pasakyti. Kažkaip manau, kad nieko blogo nebus, nes vis dėlto leliuką supa kažkiek aplinkinių audinių. Jau kaip nutiko taip, o dabar turi nesijaudinti, nes jaudinimasis gali dar daugiau žalos pridaryti.
Kai man buvo tik 5,5 sav. kaip tyčia išsidrėbiau labai skaudžiai namuose užkliuvusi už lovos krašto. Niu, leliukas tada dar buvo labai mažytis, bet tikrai ne juokais persigandau, kad nebūtų jis dėl sutrenkimo atsikabinęs. Bet apsiraminau, paglosčiau pilvelį, paprašiau mažylio, kad jis gyventų tuo viskas ir baigėsi. Na, dar dvi savaites vaikščiojau su mėlynėmis ant kelių blush2.gif
Atsakyti
Na nemanau kad leliui kas atsitiko, nes kiek zinau tai vaisiaus vandenys saugo ji nuo sutrenkimu
Atsakyti
Na, aš ir pati noriu tikėti, kad viskas bus gerai. Tuo labiau, kad lelius juda kaip įprastai. Tik nežinau, ar čia sutapimas, ar ne, tiesiog vaikščiojant (žengiant žingsnį) jaučiu tokį savotišką tempimą pilvo apačioje dešinėje pusėje. Kai sėdžiu, ar stoviu, tai nieko nejaučiu. Ir pačiai įdomu, ar čia iš po vakar, ar tiesiog įprastas nėštumui pojūtis (anksčiau kaip ir neteko kažko panašaus patirti)
Atsakyti
Na, greičiausiai viskas gerai, nes kaip kažkas minėjo, vaisiaus vandenys saugo tavo leliuką nuo smūgių. Paskaičiuok ramiai atsigulus kūdikio judesius pilvelyje... jei tau pasirodys, kad jų neįprastai mažai, gal vertėtų ir anksčiau pasirodyti gydytojui (ligoninėje).
Aš laukdamasi antro, irgi maždaug 30-32 savaičių, užkliuvusi už šaligatvio plytelės, visu ūgiu tiesiai ant pilvo išsitiesiau ant grindinio... Rankomis atsiremti nesugebėjau, nes jose laikiau metinuką vyresnėlį, ir stengiausi rankomis apsaugoti jo galvytę... Baimės, o ne skausmo buvo pilnos kelnės smile.gif Bet viskas buvo gerai, tiesa aš baisi bailė ir tą pačią dieną nulėkiau į ligoninę darytis echoskopijos... bet, pasirodo, be reikalo jaudinausi smile.gif
Atsakyti
Siaubas, gali ir nuo proto nusokti po tokiu ivykiu... doh.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, nuraminot smile.gif Baisiausia ir yra tai, kad ne tiek skauda, kiek prisigalvoji visokių blogybių. Dabar kažkaip ramiau ant širdies, galvoju, kad šįsyk viskas bus gerai ( nes leliukas juda kaip įprastai) thumbup.gif
Atsakyti
Įsivaizduoju, kad tikrai nerimauji... jei man taip būtų tai irgi baisiai pergyvenčiau, bet turbūt viskas gerai, linkiu, kad viskas būtų gerai wub.gif
Atsakyti
as ir tikiuosi kad viskas bus gerai thumbup.gif leliukas juda tai svarbiausia o del pilvuko tempimo gal tiesiog koks raumuo pasitempe arba susitrenkiai arba tiesiog sutapimas gal mazylis pakeite poza... o jei butu atitrukus placenta tai jaustum skausma viduje arba kraujuotum....
Atsakyti
Kaip tik šiandien buvau pas gydytoją ir tuo pačiu paklausiau dėl vakarykščio pilvuko sutrenkimo. Ji tiesiog šyptelėjo ir pasakė, kad čia tik aš galvoju, kad kažkas blogai (kad aš čia sau psichologiškai įsiteigiau rolleyes.gif ) Anot jos, "moterys po avarijų sėkmingai išnešioja, nepersileidžia, tai toks sutrenkimas nieko baisaus". Tai va, grįžau namo patenkinta thumbup.gif ir prisižadėjau sau, kad nuo šiol ne tik per laiptinės, bet ir per bet kurias duris vaikščiosiu atsargiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 05 22, 11:30)
Kaip tik šiandien buvau pas gydytoją ir tuo pačiu paklausiau dėl vakarykščio pilvuko sutrenkimo. Ji tiesiog šyptelėjo ir pasakė, kad čia tik aš galvoju, kad kažkas blogai (kad aš čia sau psichologiškai įsiteigiau rolleyes.gif ) Anot jos, "moterys po avarijų sėkmingai išnešioja, nepersileidžia, tai toks sutrenkimas nieko baisaus". Tai va, grįžau namo patenkinta  thumbup.gif ir prisižadėjau sau, kad nuo šiol ne tik per laiptinės, bet ir per bet kurias duris vaikščiosiu atsargiai bigsmile.gif

thumbup.gif dziugu girdet biggrin.gif
Atsakyti
Diaugiuosi kad viskas jums gerai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti