Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuko sutrenkimas nėštumo metu

Gerai, kad viskas tvarkoj! As savo pilva irgi labai saugau - mano vyresnelis sunus megsta paryciais pas mus i lova atbegti pabaigti miegelio, tai kartais kaip iminga, gaunu pora niuksu i pilva nuo jo, dabar stengiames su vyru iskart vietom pasikeisti, kad prie jo atsigultu... Tai va, reikia neuzmirsti apie savo padeti ir saugoti pilveli ir jo gyventoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 05 22, 11:30)
Kaip tik šiandien buvau pas gydytoją ir tuo pačiu paklausiau dėl vakarykščio pilvuko sutrenkimo. Ji tiesiog šyptelėjo ir pasakė, kad čia tik aš galvoju, kad kažkas blogai (kad aš čia sau psichologiškai įsiteigiau rolleyes.gif ) Anot jos, "moterys po avarijų sėkmingai išnešioja, nepersileidžia, tai toks sutrenkimas nieko baisaus". Tai va, grįžau namo patenkinta  thumbup.gif ir prisižadėjau sau, kad nuo šiol ne tik per laiptinės, bet ir per bet kurias duris vaikščiosiu atsargiai bigsmile.gif

Tikrai būk atsargutė console.gif Aš irgi 9mėn.įpusėjusi išsiplėčiau ant ledo tiesiai ant pilvelio verysad.gif Laimei tie mažulėliai turi gerą apsaugą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 05 23, 15:40)
Gerai, kad viskas tvarkoj! As savo pilva irgi labai saugau - mano vyresnelis sunus megsta paryciais pas mus i lova atbegti pabaigti miegelio, tai kartais kaip iminga, gaunu pora niuksu i pilva nuo jo, dabar stengiames su vyru iskart vietom pasikeisti, kad prie jo atsigultu... Tai va, reikia neuzmirsti apie savo padeti ir saugoti pilveli ir jo gyventoja smile.gif

kai budavau pas drauge tai man net buvo baisu zaiuret kai ji laukesi antro leliuko pirmasis kartais tikrai stiprei neticia ispirdavo i pilvuka nes dar ir tas buvo nedidukas ir nelabai suprasdavo kad reik atsargiau.... nestuke.gif
Atsakyti
Man neramu, kad nakti prispaudziu mazaji... atsikeliu ir matosi puse pilvuko nuguleta. Kaip kazin jam tuo metu, ar jaucia jis nepatoguma koki? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 07 09, 21:19)
Man neramu, kad nakti prispaudziu mazaji... atsikeliu ir matosi puse pilvuko nuguleta. Kaip kazin jam tuo metu, ar jaucia jis nepatoguma koki?  g.gif
As irgi apie tai pagalvoju. Bet, juk to neisvengsi, visos nestukes miega, ir dauguma ant sono, matyt maziukai randa buda, kaip isitaisyt patogiau rolleyes.gif


Del pilvuko sutrenkimo, tai ir as buvau baimes apturejus. Ejau su vezimeliu pro parduotuves "vartelius", kur automatiskai atsidaro, ir ejau, matyt per greitai, kad tie varteliai nespejo atsidaryti, ir kaip trenkiausi i juos vezimeliu, o vezimelio rankena kaip tik mano pilvuko vidurio lygyje, tai ir gavau nemaza smugi. Irgi, skausmo didelio nebuvo, bet kaip issigandau! Taip kad galiu patarti nestukems buti atsargioms su parduotuviu vezimeliais, geriau ju pacioms neveziuoti, jei yra galimybe, nes tikrai, ne tik i vartelius galima atsitrenkti, kaip kad as sugebejau, bet ir uz bet kur uzkliuti, ar pan. Ir dar tu varteliu, kur neautomatiniai, irgi reikia saugotis, jei kas pries jus pro juos praeina, butinai saugot pilvuka, nes jie kartais ir pakankamai sukus buna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 07 09, 20:19)
Man neramu, kad nakti prispaudziu mazaji... atsikeliu ir matosi puse pilvuko nuguleta. Kaip kazin jam tuo metu, ar jaucia jis nepatoguma koki?  g.gif

mano draugei gyd sakė,kad mažiulis nedauos miegot jei jam bus nepatogu wink.gif
sekmės wink.gif
Atsakyti
Uoj kaip tvojausi as 15 nestumo savaite. Buvo palije, ejau ant mediniu grindu, slystelejau ir kaip dribau tiesiai ant dupces, tai vos pusryciai i virsu neissoko. Issigandau baisiausiai, nulekiau i ligonine, palaike visa savaite ir paleido... Viskas buvo ok. O dar karta apie 30 sav. beklodama lova sugalvojau uzlipti ant jos ir pataisyti paklode, kazkaip nesuvaldziau lygsvaros ir ant nugaros is lovos isgriuvau... Ale nieko. ax.gif Viskas baigesi gerai. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Skaiciau "Nestumo biblioje" apie saugos dirzus automobiliuose, apie aavrijas. Manau tokie susitrenkimai kazkas panasuas, tik silpnesnis variantas. Na vienu zodziu jei avarija, ir saugos dirzai aisku suspaudzia pilvuka - cituoju "kudiki supantis amniotinis skystis tarsi pagalvele apsaugo ji nuo suspaudimo" Bet aisku apie rimtesni sutrenkima manau vertetu pasisakyti gydytojai. 4u.gif
Atsakyti
as buvau parkritus ir susitrenkus, kai pasakiau daktarei iskart pagulde i klinikas. istyre, ir pasirodo viskas gerai. smile.gif
Atsakyti
Buvau ir as sutrenkus savo pilvuka.Tiksliau gulejom lovoj su drauge ir ji netycia kazka vaizduodama uzmete koja man ant pilvo.Tuo metu net nepagalvojau kad kazkas galejo atsitikti,bet kita diena pasirode kraujas.Nuvaziavau i ligonine ir nustate kad placentos vienas galas atitrukes.Kazkoks kosmaras tuo metu buvo,bet pagulejau 10 dienu,paskui dar truputi namuose ir ji priaugo thumbup.gif .Idomiausia kad beveik jokio skausmo nejutau.Laukiaus mazdaug 16sav. gydytoja sake kad mano placenta priekineje pilvo sienoje,todel reikia pilveli reikia saugot dar labiau.
Atsakyti
Kai buvau apie 5 nėštumo mėn man maximoj su vežimėliu pirkėjas užsižioplinęs taip trenkė kad net tūptelėjau ir vos atsikelti sugebėjau, po to gavau biliotenį nes prasidėjo skausmai, o kai buvau 36 sav paslydau ant ledo ir išsitiesiau gatvėj ant pilvo. Šakės kaip persigandau, nieko nelaukus variau į ligoninę kad toniukus rašytų, nes bijojau kad nebūtų atšokusi placenta. Ale viskas kaip ir gerai buvo. Nuo tada prasidėjo paruošiamieji sarėmiai ir po savaitės laiko gimė sūnelis
Atsakyti
Aš vakar iš vonios lipdama drėbiausi doh.gif Visą dieną skauda, nes daugiau pasitempiau, negu susitrenkiau. Bijau, kad Cezario randas neatsiskirtų blink.gif Na bet vaikas juda normaliai, jokių kraujavimų ir t.t. nėra g.gif Rytoj einu planuoto vizito pas gydytoją, tai tuo pačiu pažiūrės, nu neramu man kažkaip.
O dar vyresnėlis kaip pasiutęs šiandiena lipa ant galvos smile.gif
Atsakyti