Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio mylimukai ir mylimukės

QUOTE(kaisa @ 2013 11 20, 15:23)
blush2.gif aš matai ir pati miegodavau iki 11 val. nors kiekviena vakara kai negalėjau užmigdyt ilgiausiai vis ,prisisukdavau žadintuva anksti, ale pššš... nėra valios cool.gif

man tinka, tariam tada. Gal prisijungs gi kas nors dar daugiau smile.gif

mes ko gero prisijungsim jei niekas netiketo nenutiks
Atsakyti

Labas, 100 metu nematytos negirdetos biggrin.gif

QUOTE(kaisa @ 2013 11 20, 15:23)
blush2.gif aš matai ir pati miegodavau iki 11 val. nors kiekviena vakara kai negalėjau užmigdyt ilgiausiai vis ,prisisukdavau žadintuva anksti, ale pššš... nėra valios cool.gif

man tinka, tariam tada. Gal prisijungs gi kas nors dar daugiau smile.gif

Mes irgi prisijungtumeme jei mus priimsite biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Mes norim ir planuojam prisijungt thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif o kiek planuojat ten buti?Mes tik apie 18.30 galetumem prisijungti, tai kazin ar jau beverta bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 11 20, 15:12)


nu tai dafai kitą trečiadienį 17-17,30 babilono žioge bigsmile.gif jaučiu trys kokios tebūsim vis tiek lotuliukas.gif

laba diena smile.gif man kaip tinka treciadienis valanda nesvarbi smile.gif prisijungsim ir mes smile.gif tik paskelbkit kada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2013 11 22, 10:03)
laba diena smile.gif man kaip tinka treciadienis valanda nesvarbi smile.gif prisijungsim ir mes smile.gif tik paskelbkit kada smile.gif

Taigi paskelbta jau, pati citavai, kad trečiadienį nuo 17-17,30val. lotuliukas.gif
Atsakyti
aga, magilienė, kuom akys buvo užpiltos, kad nematai visko, kas parašyta lotuliukas.gif tai trečiadienį pakelsim žiogo finansinę padėtį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(TAILER @ 2013 11 21, 20:49)
Labutis smile.gif o kiek planuojat ten buti?Mes tik apie 18.30 galetumem prisijungti, tai kazin ar jau beverta bus g.gif

manau nors 2 val tikrai pabūsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2013 11 22, 11:44)
Taigi paskelbta jau, pati citavai, kad trečiadienį nuo 17-17,30val.  lotuliukas.gif

katik pabudus buvau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
gal netycia kas zino is kur gauti pirkti vailoka i sorel batus 40 ismeros?
Atsakyti
laba smile.gif einat kas nors į telebimbam? nupirkau vistik šiandien bilietus, nors žiauriai brangūs doh.gif vadinasi koncertas vaikams, su tokiom kainom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kaisa @ 2013 11 25, 11:25)
laba smile.gif einat kas nors į telebimbam? nupirkau vistik šiandien bilietus, nors žiauriai brangūs doh.gif vadinasi koncertas vaikams, su tokiom kainom unsure.gif

labas smile.gif einam mes su mija drinks_cheers.gif o po kiek mokėjai? mes bilietus turim jau nuo pavasario, tai pirmoj eilėj po 61 ar 62 lt gavos ax.gif
Atsakyti