Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(vytautepie @ 2013 02 20, 18:12)
na, itikinai... reiks pabandyti  mirksiukas.gif
aciukas  4u.gif

Labai paprasta. Po to jei nori užrašą gali apvedžioti dažais. Aš tam nenaudojamą parkerį naudoju. O čia dėžė, kur naudojau būten tokį užrašą.
http://www.flickr.co...157630260569672
ir čia http://www.flickr.co...157630260569672
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2013 02 20, 14:42)
Na, pagasdinsiu visas su savo remeliais  blush2.gif
Labai norejau padaryti savo vaikams juos ... ir ...  doh.gif
Zodziu labiausiai "susimoviau" su užrasais... ar dar galima ka nors pataisyti, kaip manot?  smile.gif
Spėju, daugiausia kritikos sulauksiu is RĖMĖLIŲ KARALIENĖ (čia geraja prasme) - AnAngel 


Nezinojau jog toki titula jau turiu... lotuliukas.gif
Ka as galiu pasakyti... Uzrasai taip ziauriai gadina vaizda, reiketu grazesniu ir ryskesniu, bent jau as juodus daryciau. Dar bent jau man per ryskus fonas. Ir as lapelius apkarpyciau sik tiek, kad is sonu daugiau fono butu. 4u.gif
Atsakyti
[quote=VasareV,2013 02 21, 00:51]

Nu geras ... thumbup.gif , buvau girdejusi apie toki buda, bet nebuvau maciusi... niekad neitarciau, kad ne ranka ten uzrasyta ... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(AnAngel @ 2013 02 21, 01:20)
Nezinojau jog toki titula jau turiu...  lotuliukas.gif
Ka as galiu pasakyti... Uzrasai taip ziauriai gadina vaizda, reiketu grazesniu ir ryskesniu, bent jau as juodus daryciau. Dar bent jau man per ryskus fonas. Ir as lapelius apkarpyciau sik tiek, kad is sonu daugiau fono butu. 4u.gif


Cia, as tave titulavau biggrin.gif , tikiuosi nepyksti ...
Na, tokie jau tie mano fonai ... fono jau tikrai nekeisiu ... ateity uzrasa "remontuosiu" ... ech... ax.gif
Atsakyti
Džiuga+ graži papuošalinė 4u.gif
Atsakyti
labai grazu, dziugina aki
Atsakyti
Dziuga, labai grazi papuosaline wub.gif
Man tai juosteles klijavimas- tikra mistika, kaip jums pavyksta taip lygiai priklijuoti? Kiek bandziau, man nesigauna, negraziai ziurisi blush2.gif (klijavau piestukiniais klijais). O kaip sujungiate juosteles krastus? ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Tik neužbėk porą dienelių čia ir vėl puikių darbelių įdėta smile.gif.
Labai patiko Sobieska dėžutė (išorė) ir skirtukas su mergyte. Tokia ramybė ir švelnumas.... wub.gif
ir Džiuga+ papuošalinė fainuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 02 21, 10:48)

nu labia grazus jusu darbai, negaliu suprasti nu kaip nuo piesinio graziai taip pereiti I fona, kaip taip spalvas suderinti wub.gif man dabar dar tai misija neimanoma
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2013 02 21, 12:26)
nu labia grazus jusu darbai, negaliu suprasti nu kaip nuo piesinio graziai taip pereiti I fona, kaip taip spalvas suderinti  wub.gif man dabar dar tai misija neimanoma

ačiū 4u.gif ....aš praktiškai visada motyvo foną visą persitapau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(NeLina @ 2013 02 21, 11:11)

Labai patiko Sobieska dėžutė (išorė) ir skirtukas su mergyte. Tokia ramybė ir švelnumas.... wub.gif


Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
as irgi spausdinu ant serveteles, tik ja priklijuoju su klijais kampucius, o su lipnia juosta man vis uzstringa.
Mano dezute daryta valentino proga smile.gif user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Kaip visada grazu - SOBIESKA
Grazu ir - AKWARIUMA
Kazkas dar grazu buvo ... g.gif , zodziu viskas cia grazu ir visoms po 4u.gif biggrin.gif

O cia uzsakymukas orchidėjų mylėtojai:

user posted image

Atsakyti