Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

nu gal kurie darbai ir turi prasmę su tom nuotraukom. Bet darbelis šitas gražiai atliktas, nuotrauka įsilieja į tą bendrą vaizdą. Bet kokia prasmė? man nepatiktų ant savęs dėti puodelius ir maistą..... juk čia padėkliukas. Vat įdomu ką galvojo žmonės užsakydami tokį darbelį unsure.gif
Atsakyti
c_ataner - aciu 4u.gif

Jusu darbas nuostabus ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamule13 @ 2013 04 25, 12:30)
labai grazus darbas AnAngel  wub.gif 
man asmeniskai, povai viska puosia, labai man jie patinka.... negaliu akiu atitraukt nuo sio darbo  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Aciu 4u.gif
Smulkmenos grazios 4u.gif
Padeklas nuostabus 4u.gif As tai su personalizuotom nuotraukom nedarau uzsakymu, nebent nuotrauka daryta profo, geros kokybes, bet kol kas tokiu uzsakovu nepasitaike...
Atsakyti
Papuošalinė su povu neperkrauta ir prabangi, labai, labai patinka wub.gif
Padėklas su foto skoningai atliktas 4u.gif Sudėtinga su tom nuotraukom, vienas žingsnis ir "nusikičint" galima. Būdavo 80-aisiais tokia mada užlakuot nuotraukas, dar rožę iš atvirutes užklijuot ir gatavas paveikslas biggrin.gif Esu išsaugojusi tokį iš vaikystės, visuomet visi šypsosi, kai parodau.

Skirtukams, arbatinei, dar užmiršau paminėti dailiajai servetėlinei po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2013 04 25, 18:31)
nu gal kurie darbai ir turi prasmę su tom nuotraukom. Bet darbelis šitas gražiai atliktas, nuotrauka įsilieja į tą bendrą vaizdą. Bet kokia prasmė? man nepatiktų ant savęs dėti puodelius ir maistą..... juk čia padėkliukas. Vat įdomu ką galvojo žmonės užsakydami tokį darbelį  unsure.gif

Sakiau tą patį, žodis į žodį, dekoruodama padėklą biggrin.gif Ačiū už mano triūso įvertinimą 4u.gif

QUOTE(vytautepie @ 2013 04 25, 18:42)
Jusu darbas nuostabus ...  4u.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(AnAngel @ 2013 04 25, 23:48)
Padeklas nuostabus 4u.gif As tai su personalizuotom nuotraukom nedarau uzsakymu, nebent nuotrauka daryta profo, geros kokybes, bet kol kas tokiu uzsakovu nepasitaike...

Ačiū 4u.gif Čia foto daryta fotografo, aš tik nespalvotą filtrą uždėjau. Visada sakiau ir sakau toliau, kad nepatinka man darbai su foto schmoll.gif Pabandžiau, įsitikinau dar labiau, kad tai ne man...

QUOTE(Sig @ 2013 04 26, 09:40)
Padėklas su foto skoningai atliktas 4u.gif Sudėtinga su tom nuotraukom, vienas žingsnis ir "nusikičint" galima. Būdavo 80-aisiais tokia mada užlakuot nuotraukas, dar rožę iš atvirutes užklijuot ir gatavas paveikslas  biggrin.gif Esu išsaugojusi tokį iš vaikystės, visuomet visi šypsosi, kai parodau.


Prisijuokiau...negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c_ataner: 26 balandžio 2013 - 08:53
QUOTE(Sig @ 2013 04 26, 10:40)
Papuošalinė su povu neperkrauta ir prabangi, labai, labai patinka wub.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos


graziu darbu ideta 4u.gif Anangel papuosaline daili
arbatine su skirtukais irgi saunus. 4u.gif


QUOTE(c_ataner @ 2013 04 25, 18:21)
Žavingos  bigsmile.gif
Papildyta:
Padėklas. Dievaži čia pirmas ir paskutinis mano darbas su nuotrauka  doh.gif



lotuliukas.gif


QUOTE(c_ataner @ 2013 04 26, 09:52)
Sakiau tą patį, žodis į žodį, dekoruodama padėklą  biggrin.gif Ačiū už mano triūso įvertinimą 4u.gif
Ačiū 4u.gif
Ačiū 4u.gif Čia foto daryta fotografo, aš tik nespalvotą filtrą uždėjau. Visada sakiau ir sakau toliau, kad nepatinka man darbai su foto schmoll.gif Pabandžiau, įsitikinau dar labiau, kad tai ne man...
Prisijuokiau...negaliu  lotuliukas.gif


darbo daug, padarytas graziai, ale bet nu biggrin.gif
Pati sakai..... 4u.gif Rezultatas nevertas to darbo.
Kaip ir visi kiti darbai su zmoniu foto, ypac krikstadezes su leliuku foto... schmoll.gif schmoll.gif


Atsakyti
Užsakymas: Gimimo dienos metrika...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 04 27, 10:51)
Užsakymas: Gimimo dienos metrika...


grazu wub.gif
gal galit pasakyti kur pirkot ta geleta servetele blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
An Angel nerealiai grazu, o jus nudaziusi remeli balta spalva slifuojate svitriniu?
Atsakyti
AnAngel vienas is grazausiu tavo gamintu remeliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 04 27, 13:46)
grazu  wub.gif
gal galit pasakyti kur pirkot ta geleta servetele  blush2.gif  4u.gif


Aciu 4u.gif Nepamenu jau ar SN ar DS... 4u.gif Jos 2 dydziu net buna: 25x25 ir 33x33 cm.

QUOTE(Saulika @ 2013 04 27, 14:20)
An Angel nerealiai grazu, o jus nudaziusi remeli balta spalva slifuojate svitriniu?


Aciu 4u.gif Ne neslifuoju...

QUOTE(rituker @ 2013 04 27, 15:54)
AnAngel  vienas is grazausiu tavo gamintu remeliu   bigsmile.gif


Aciu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 27 balandžio 2013 - 16:34