QUOTE(ataner24 @ 2013 08 24, 17:05)
O tai kaip suprantu mano nuzeti philipsai nekokie. Jusu pasiulytas truputi dydziu gazdina.nes jis bus ziurimas gulint.
Juk ir parašiau skliaustuose, jog nebus per didelis, nesvarbu kaip žiūrimas - gulint ar stovint. Iš 2.5 m "pats tas", iš 3-jų metrų "ant ribos" ar net nepakenktų ir didesnis (tokiu atveju jūsų biudžetas bus viršijamas). Tiktai žiūrėjimui gulint reikia pasirinkti tokį laikiklį, kad galima būtų palenkti vertikaliai (jeigu kabinsite aukštokai), arba televizorių kabinti žemai, jeigu kabinsite ant "virvelinio" laikiklio kaip nepalenkiamą paveikslą. Pagrindinis principas, kad ekrano centras būtų neįtemptų (neužverstų ir nenudelbtų, o atpalaiduotų ir tiesiai žiūrinčių) akių lygyje ir kad nebūtų įtempiamas sprandas bei pečių juosta (pagalvių dydžius įvertinkit).
Neatsakėt ko klausiau: ar Interaktyviąją Galą naudojat? Jeigu taip, rašot man AŽ, paaiškinsiu, kodėl būtent tokį rekomenduoju. Jeigu ne - galite rinktis ir kitą jums patinkantį televizorių, blogiau nebus.
Supraskit viena: visi žymesnių brandų televizoriai (jų firmos), kurie išsilaiko tokioje super konkurencingoje televizorių rinkoje, yra daugiau mažiau geri. Skiriasi tik vartotojų poreikiai ir dar kai kurie niuansai, kaip šiuo jūsų atveju.