Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 17 tema

QUOTE(GreenKid's @ 2013 05 03, 09:45)
Aš vėžiausi ne tik manikiūrines žirklutes, bet ir 3 skustuvus, 2 pincetus. Ir niekas man nieko nesakė bis.gif  thumbup.gif
Matyt, kad labai priklauso nuo personalo..  4u.gif

Nu aš tai niekad nerodau tiesiog tų dalykų. Netraukiu ir nepasakau. Skridau ne vieną ir ne du kartus, nebuvo problemų wink.gif

QUOTE(Gorada @ 2013 05 03, 10:57)
o aš antra diena niekaip nesugebu bilietų nupirkti, noriu mokėt debetine, bet kaip mokėjimas "declined" taip declined...

Mes vakar pirkom bilietus, viskas buvo gerai.
Gal tikrai kortelė netinkama? 4u.gif

Buvo prieš kelias dienas, kai bandėm pirkti: atsidaro tas langas, kur reik datas rinktis su kainom, ekranas pilkas ir prieky lentelė "Loading. Please wait..." ir taip ištisai. Bet nuo vakar viskas gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 05 03, 20:45)
o kas blogai? 55cm x 40cm x 20cm.


kažkas iš namiškių pamatavo šiandien ir kategoriškai pareiškė, kad jis yra 56 cm, tfu, susinervinau
kai, ar yra koks rėmas oro uoste, kur iš anksto galėčiau tą lagaminą pasimatuoti?
Atsakyti
QUOTE(pavasario_lietus @ 2013 05 04, 09:29)
Nu aš tai niekad nerodau tiesiog tų dalykų. Netraukiu ir nepasakau. Skridau ne vieną ir ne du kartus, nebuvo problemų wink.gif

tai manau, niekas specialiai netraukia ir nerodo, kad vežasi pincetus, žirklutes ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2013 05 04, 22:07)
ar yra koks rėmas oro uoste, kur iš anksto galėčiau tą lagaminą pasimatuoti?

Yra
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2013 05 04, 21:07)
ar yra koks rėmas oro uoste, kur iš anksto galėčiau tą lagaminą pasimatuoti?

Taip, Vilniuje tikrai yra
Atsakyti
QUOTE(Kenzo26 @ 2013 05 04, 22:28)
Taip, Vilniuje tikrai yra


Kiek teko skristi su Ryanair iš Vilniaus ir Kauno, tai abiejuose miestuose yra, kur pasimatuot mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū, pasimatavau, tfu tfu tfu, tilpo
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 05 02, 21:42)
Nu jo, ir mustis su jomis negali dry.gif bet gi jos neteisios. Mes vezemes manikiurines zirklutes, nesikabino. Taciau neisivaizduoju, ka darytumem, jeigu kabinetusi. Ir Ryanaias cia ne prie ko, cia apsaugos darbuotoju darzas

Mums maziuka peiliuka Paris oro uoste praleido pamatave, Briuselio - pamatavo ir nepraleido. Paeme. Kazkokia dalimi milimetro virsijo tuos 6 cm ar kiek ten.. dar bandziau gincytis - pakiso liniuote, taskas.
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2013 05 05, 20:37)
Mums maziuka peiliuka Paris oro uoste praleido pamatave, Briuselio - pamatavo ir nepraleido. Paeme. Kazkokia dalimi milimetro virsijo tuos 6 cm ar kiek ten.. dar bandziau gincytis - pakiso liniuote, taskas.


man 6 cm peiliukas neatrodo maziukas. Sakau, kaip patyres suzeidimus trumpesniu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 05 05, 20:47)
man 6 cm peiliukas neatrodo maziukas. Sakau, kaip patyres suzeidimus trumpesniu  cool.gif
Tai taip taip - mes cia savigynai ir vezemes topsecret.gif maza ka..
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti