Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnėlių laidojimas

Sveiki dauzau i medi ir spiaudau per peti su mano augintineis dar viskas gerai.Bet ateis tokia diena kai ju nebeliks. Kur laidoti gyvunus kai gyveni daugebutija, ir kaip laidoti kad sazine rami butu. unsure.gif .Ir kaip reguojate i gatveja ar ant saligatvio gulincius jau mirusius gyvulius.Cia pries keles dienas mano gatveja gulejo partrenkta mazinos kate,tai pasiemiau ir kieme uzkasiau. O gal net istatimai kokie yra? Zinau kad zmones yra pasidare kaskokes kapinaites,bet jos nelegalios?
Atsakyti
nu čia tikrai skaudi tema ir kai kada su palaidojimu būna sunkus atvejis... mano pačios viena kalytė palaidota mūsų sode... bet dabar yra tokia situacija, kad reiktų keisti tą sodą į kitą ir kaip skaudu bus iškasinėti tą vietą ir pernešinėti kitur... verysad.gif jau ir taip vieną naktį jinai man sapnavosi, kad atidarom spintelę ir ji išlenda iš jos gyva... verysad.gif neįsivaizduoju kur žmonės laidoja kaip pvz.: ši žiema iki 30 laipsnių šalčio g.gif kaip iškasti tą žemę?
Manau reikėtų kiekvienam savo gyvūniuką pasilaidoti nelabai tolimoje vietoje, kur galima būtų bent porą kartų į metus jį aplankyti... jei gyveni arti miško, galima tą padaryti jame, rasti kokią neblogą vietą, sode dar galima... kaime, jei tokį turi... kažkur skaičiau, kad tas, kas gyvena nuosavam name, tai palaidojo tiesiog savo sodelyje ar pan. Na nežinau, man tai kasdien būtų perdaug skaudu matyti tą vietą... man atrodo geriau kur tolėliau...
Atsakyti
Pagal dabar, taip aktyviai, skelbiamą gyvūnų registravimo tvarką,tai negalima savo gyvūnų laidoti kur norite.Mirus augintiniui būtina pranešti registravimo centrui ir atiduoti utilizuoti. Mano pačios šunelis palaidotas netoli namų miškelyje(gyvenu daugiabutyje).
Atsakyti
Apie dabartinę tvarką tai patyliu blink.gif nes jei galėčiau prigauti tą, kas buvo viso to pagrindiniu iniciatoriumi, tai jam nuo manęs būtų gun_bandana.gif bash.gif protest.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 05 22, 15:23)
Apie dabartinę tvarką tai patyliu blink.gif nes jei galėčiau prigauti tą, kas buvo viso to pagrindiniu iniciatoriumi, tai jam nuo manęs būtų gun_bandana.gif  bash.gif  protest.gif



Pritariu 10000000000000000000%.Šiaip tą darbą labai norėjo dirbti ir dirba "NUARAS",kadangi tai dideli pinigai.Aš manau,kad registracija turėtų būti privaloma tik agresivių veislių gyvūnams,o ne kiekvienos bobutės šunyčiui ar kačiukui.Ir griebėsi jie tą daryti labai jau drastiškai.Kam čia gazdinti,kad eis su policija po butus,baus ir pan.Na nieko naujo,juk Gustaitis dirba karinėje struktūroje.
Atsakyti
Kadangi gyvenu nuosavame name, tai turime tokias "gyvūnų kapinaites" gražiame gėlių kampelyje. Visus ten laidojam. O kas gyvena daugiabučiuose, tai manyčiau, geriausia būtų kur nors miškelyje prie namų.
Atsakyti
Kodel man si tema aktuali? As gyvenu senamiestija ,mano kiemas akupuotas istaigu darbuotuju masinomis ir seip nera ne zemes lopinelio tik esfaltas. Pacioja gatveja keli yra ,bet juk neisi kaskam po langais kapiniu daryti .Masinos neturiu,o ir kam ji jei gyveni pacioj patogiausioj vilniaus vietoja.O troleibusu juk nesivesi verysad.gif .O apie ta istatima nutyliu,idomu ar kas is to istatimo patvirtintoju turi augintini?
Atsakyti
Savo paukštelius palaidojom miškely netoli sodo ir ten pasodinom erškėtį.
Atsakyti
Zinau,kad Karoliniskese prie televizijos boksto kazkur zmones savavaliskai kapinaites gyvunu padare, ten ir antkapeliai stovi ir zvakutes dega. O del atidavimo utilizuoti gyvunus- ne uz ka savo neduociau. Teko man viena kart savo ziurke vest troleibusu laidot i nuosalesne vietele ir suniuka savo vezem, bet masina. Labai toli nuvezem, nes uosvis zvejot vaziavo, tai prie ezeriuko ir palaidojom, dabar taip sirdi skauda, kad negaliu kada noriu nueit aplankyt savo Baksiuko verysad.gif Butu gyvunu kapinaites Lietuvoje, butu tikrai saunu. Musu veikloje, GGT Pifas, yra numatyta kada nors kapinaites tokias augintiniams padaryti. Bet tai tik tolimoj ateity turbut. unsure.gif
Atsakyti
o idomu ar yra gyvuneliu kremavimas? g.gif neteko dar girdeti schmoll.gif bet jei taip butu, tuomet tai man butu priimtiniausia, nei uzkasti po zeme unsure.gif
Atsakyti
Labai aktualu šiais laikais. Utilizuoti nei už ką neatiduočiau, kad gulėtų šaldytuve sumestas į kruvą su kitais bėdžiais ir po mėnesio tik išvežtu kažkur į Rietavą - NIEKADA. Aš turiu jau dviejų bokserių ir vėžliuko kapelius, aišku neskaitant vaikystės žiurkėnų ir pelyčių. Man nuskilo, kad turiu sodybą, tai ir kapeliams vietą skyrėm, ir gėlyną ten padarėm. KAi senukas mano sirgo, meldžiausi, kad sulauktu pavasario ir pratempė iki balandžio 30 d. Jau buvau primąsčius, jei vasarą pragyvens, tai žiemai būtinai iškąsim duobę, jeigu kas, kad nereiktu laužo kurent, kad įšalas išeitų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sinutė: 24 gegužės 2006 - 07:34
Mes tai savuosius laidojam prie Neries.
Atsakyti