Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnėlių laidojimas

vakar atsisveikinom su savo 16 metu katineliu verysad.gif verysad.gif ,vezem i miska salia musu sodo ir po eglaitemis palaidojome,suvyniojom i medziagyte...

user posted image va koks buvo grazuolis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =SVAJA=: 22 spalio 2006 - 13:07
QUOTE(aziza @ 2006 10 08, 01:35)
as tai skelbimuose pamaciau stai si skelbima: http://www.skelbiu.lt/1322994.html na ispradziu tai sokiravo  blink.gif gal todel, kad apie tai nesinori net pagalvot  blink.gif bet jei gerai pagalvojus, tai kur dar butu galima paguldyt savo pacius mylimiausius, negi tik i kartonine dezute  unsure.gif



aš kaip minėjau darau verslo projektą apie gyvunu kapines, ir situs karstelius dedu į jį, tai sie kainuoja nuo 50 iki 100lt teko kalbetis su savininku, taip nete radau kas gamina labai grazius karstukus iš kartono www.grabukas.com, mes kaip uzmigdem savo suniuka, tai idejom i paprasta kartonine deze, o jei buciau anksciau žinojusi, kad Lietuvoje gamina tokius dalykelius, bučiau tikrai tuo pasinaudojusi.
O dėl pačių va kapinių, tai problemų tikrai yra, nes nėra jokių reglamentuojančių įstatymų apie gyvūnų laidojimą. Dėkit savo gyvūnus kur tik norite....Rašiau į Kauno savivaldybę,tai parašė tiek, kad vietos nėr kur žmonėms laidoti, tai apie gyvūnus galima pamiršti, reiškias jokios pagalbos ...
Atsakyti
Vakar palaidojom savo 12 metų šunį. cray.gif Suradom labai gražią vietą ant pačio upės kranto, ant tokio kalniuko, šalia miško, tarp nedidelių pušelių. Paklojom jo paklotėlį, suvyniojom į jo marškytę, apklojom jo kaldryte, įdėjom jo žaisliuką. verysad.gif Paskaičiau šuns maldelę... verysad.gif Begalo gaila... verysad.gif Bet vistik manau, kad dabar jau jis yra visiškai laisvas, sveikas ir laimingas. verysad.gif Mes jį visą gyvenimą prisiminsim, nes jis buvo net ne gyvūnas mums, o kaip žmogus. Kai kurie žmonės tokie nebūna, koks buvo jis... verysad.gif
Atsakyti
Isties, skaitau temu sarasa ir pamatau sia tema. verysad.gif iskart prisiminiau 3 nudvesusius katinelius savo. Laidojom viena sode, ant kalniuko, tarp gelyciu. Suviniojom i jos adijaliuka, idejom i deze, uzsandarinom ir uzkasem. Dabar kai tik nuvaziuoju, ant kapelio zvakute padedu, pasikalbu cray.gif antraji, laikeme bute, staiga numire, idejom i deze ir palikome tarp krumu... kitokio varianto nebuvo... o treciasis senas buvo, sirgo, kaip isejo taip ir nebeatejo... cray.gif o pirmoji, ta nuotraukoje 17 metu isgyveno. Dar net nebuvau pazystama su savo vyru...

user posted image
Atsakyti
Mes irgi turim neoficialias "naminių gyvūnėlių kapines" (prisiminiau S.Kingo knygą ir net šiurpas nukratė) prie sodo ant marių kranto. Ten palaidotas mūsų šuo, vėliau smiltpelė. Kažkaip nelabai dažnai ten užsuku. Per daug skaudžių prisiminimų susijusių su mylimu šuniuku.
Bet išties tai problema su gyvūnėlių laidojimu. Yra kas ir neturi savo nuosavų sklypų.
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2006 10 23, 14:00)
aš kaip minėjau darau verslo projektą apie gyvunu kapines, ir situs karstelius dedu į jį, tai sie kainuoja nuo 50 iki 100lt teko kalbetis su savininku, taip nete radau kas gamina labai grazius karstukus iš kartono www.grabukas.com, mes kaip uzmigdem savo suniuka, tai idejom i paprasta kartonine deze, o jei buciau anksciau žinojusi, kad Lietuvoje gamina tokius dalykelius, bučiau tikrai tuo pasinaudojusi.
O dėl pačių va kapinių, tai problemų tikrai yra, nes nėra jokių reglamentuojančių įstatymų  apie gyvūnų laidojimą. Dėkit savo gyvūnus kur tik norite....Rašiau į Kauno savivaldybę,tai parašė tiek, kad vietos nėr kur žmonėms laidoti, tai  apie gyvūnus galima pamiršti, reiškias jokios pagalbos ...


Labai grazius karstelius gamina firma "Ademus". Karsteliai is geros faneros, su rankenelem ir yra net keletos dydziu.. Jeigu gyvenimas pasisuktu taip, kad prisireiks, skambinkite: +370 650 81514
Atsakyti
Vilniuje, Karoliniskese, prie TV boksto kur yra miskelis, yra gyvuneliu kapines unsure.gif Ten paciam miskelio pakrasti, kur yra aukstas namelis lesykla-balandine pauksciams...
Atsakyti
Mes laidojam pas tevu sode suneli verysad.gif tai idejau i deze tai pat idejau jo pavadeli ir uzdariau deze oi kaip buvo graudu atisveikint verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemuogine_arbata @ 2007 07 19, 10:39)
Vilniuje, Karoliniskese, prie TV boksto kur yra miskelis, yra gyvuneliu kapines unsure.gif  Ten paciam miskelio pakrasti, kur yra aukstas namelis lesykla-balandine pauksciams...


kaip suprantu, jos ir nelegalios, tad reklamos galbut nereiktu aktyviai skleisti. pries penkerius metus kasdien du kartus per diena pro ta vieta vaiksciodavau i mokykla.. buvo vos keli kapeliai ir tada jau tai atrode truputi blink.gif . dabar ta vieta is viso atrodo katastrofiskai su visais tais antkapiais, zvakutemis ir pan., nekalbant apie tai, kad mano sunius kartas nuo karto is tu "kapu" atsinesdavo kazkurio is mirusiu mylima zaisla doh.gif gyvunas yra gyvunas, gyvas jis niekada zmogui neprilygsta, tai po mirties - juolab.. nesakau, kad mesti i konteineri reiktu, bet "kapines" zmoniu ir tu paciu sunu pasivaiksciojimo keliu viduryje.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pieniu_vynas @ 2007 07 25, 11:51)
kaip suprantu, jos ir nelegalios, tad reklamos galbut nereiktu aktyviai skleisti. pries penkerius metus kasdien du kartus per diena pro ta vieta vaiksciodavau i mokykla.. buvo vos keli kapeliai ir tada jau tai atrode truputi  blink.gif . dabar ta vieta is viso atrodo katastrofiskai su visais tais antkapiais, zvakutemis ir pan., nekalbant apie tai, kad mano sunius kartas nuo karto is tu "kapu" atsinesdavo kazkurio is mirusiu mylima zaisla  doh.gif  gyvunas yra gyvunas, gyvas jis niekada zmogui neprilygsta, tai po mirties - juolab..  nesakau, kad mesti i konteineri reiktu, bet "kapines" zmoniu ir tu paciu sunu pasivaiksciojimo keliu viduryje..  unsure.gif

čia ne į temą, bet į jūsų postą...
nesupratau jūsų unsure.gif iš pat pradžių lyg ir gynėte, sakėte, nesiafišuoti, kad kas nesunaikintų perskaitęs tų kapinių, o po to pareiškėte, kad jum tai nepatinka...

kas neturi gyvūnų arba laiko juos ne iš meilės, o tik šiaip iš kažkokio patogumo, pvz.: gyvas žaislas... tai ir nesupras tikrų gyvūnų mylėtojų...

o kas tą žaislą atsinešdavo sūnus aš šuo? blink.gif jei sūnus, tai auklėkit jį, kad kokie bebūtų kapai, iš jų nieko imti negalima, o jei šuo, tai labiau jį saugokit ir neleiskit lakstyti bele kur rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *VICI*: 25 liepos 2007 - 16:09
Ko gero reikalingos gyvunu kapines mieste gyvenantiems,nereiketu sukti galvos,kurgi palaidoti g.gif .As turiu dideli kiema,tai man tereikejo parinkti vieta,pauksciuka-amadina palaidojom po berzeliu,papugele-po zydinciu krumu,o sunyte gale sodo,pasodinau vijokline roze jos atminimui,jokiu zmogisku apeigu su zvakutem nedarau,manau gyvuno sielai tas reiksmes neturi,as jos ir taip nepamirstu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 07 25, 17:07)
čia ne į temą, bet į jūsų postą...
nesupratau jūsų unsure.gif iš pat pradžių lyg ir gynėte, sakėte, nesiafišuoti, kad kas nesunaikintų perskaitęs tų kapinių, o po to pareiškėte, kad jum tai nepatinka...

kas neturi gyvūnų arba laiko juos ne iš meilės, o tik šiaip iš kažkokio patogumo, pvz.: gyvas žaislas... tai ir nesupras tikrų gyvūnų mylėtojų...

o kas tą žaislą atsinešdavo sūnus aš šuo? blink.gif jei sūnus, tai auklėkit jį, kad kokie bebūtų kapai, iš jų nieko imti negalima, o jei šuo, tai labiau jį saugokit ir neleiskit lakstyti bele kur rolleyes.gif


matyt, ne taip mane supratote. neafisuoti reikia del to, kad jos nesiplestu, juk tai, regis, tikru gyvunu myletoju forumas.. miskelis tai mazas. o del sunaikinimo - kitas klausimas, kodel tuo niekas nesirupina.
sunius - tai mano suns deminutyvinis vadinimas.

p.s. neimsiu teisintis del to, kad jis nebuvo man gyvas zaislas ir panasiai, nes suprantu, kad tas antrasis paragrafas - naturali reakcija i vos du postus parasiusi asmeni, kai jo visai nepazisti.
Atsakyti