Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis TOLI

Laba diena,
Na ka mano vyras jau vakar isvyko 8 ryto blush2.gif Tai vis kampus valiau, kad tik negalvoti 4u.gif
Sian atsikelia su labai skaudancia gerkle ir uzkimsta nosim, tai jau supykus, nes kiek galima sirgti doh.gif Kad tik maziukas nieko nepagautu, isbandysiu antibiotikus gerklei, gal greiciau uzmus ten sedincias zarazas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(L'inoma @ 2013 02 24, 11:14)
Laba diena,
Na ka mano vyras jau vakar isvyko 8 ryto  blush2.gif  Tai vis kampus valiau, kad tik negalvoti  4u.gif
Sian atsikelia su labai skaudancia gerkle ir uzkimsta nosim, tai jau supykus, nes kiek galima sirgti  doh.gif  Kad tik maziukas nieko nepagautu, isbandysiu antibiotikus gerklei, gal greiciau uzmus ten sedincias zarazas  doh.gif


4u.gif
Negerk tų antibų. nono.gif
Jei virusas jie nieko nepadės, o tik imunitetą susilpnins.
Skalauk su druska, su soda, gerk arbatų, nuo gerklės kokių čiulpalų nusipirk.
Aš irgi tokia sukiužus, jau atsibodo ir man sirgti, galvelę sopa, nieko nenoriu schmoll.gif Atsiguliau, tai pasnausiu, nes naktį nemiegojau per tą slogą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 24 vasario 2013 - 11:19
QUOTE(rinann @ 2013 02 23, 12:07)
Sveikos smile.gif
O mane suriete kazkoks biesas,vakar ir siandien temperatura,gerklej guzas stovi,zodziu esu visai nekokia schmoll.gif Bet iki pirmadienio turiu pasitaisyt,nes tetukas musu netiketai grysta thumbup.gif  thumbup.gif
Giedre,kas dukrytei?

Skrandžio uždegimas, erozijos, bakteriją rado, kur opaligę sukelia - tai dabar geria po 8 tabletes vaistų per dieną blink.gif

O aš tupiu be nuotaikos - tai ir jum negadinu. Šiąnakt mano Adrija spiegė nuo 2 iki 5 ryto kaip kojas skauda. Tai užmigo, tik kai raminančių prifarširavau ir nuo skausmo. Tai kaip zombis blūdinu. O darbų turiu protui - bet matyt nieko neišeis.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 24, 12:19)
4u.gif
Negerk tų antibų.  nono.gif
Jei virusas jie nieko nepadės, o tik imunitetą susilpnins.
Skalauk su druska, su soda, gerk arbatų, nuo gerklės kokių čiulpalų nusipirk.
Aš irgi tokia sukiužus, jau atsibodo ir man sirgti, galvelę sopa, nieko nenoriu schmoll.gif Atsiguliau, tai pasnausiu, nes naktį nemiegojau per tą slogą.



4u.gif Geriu arbata su citrina, medaus atidariau, as ir 4 ryto ejau i virtuve, gerti vaistu, nes siaubingai gerkle skaudejo nakti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2013 02 24, 14:22)
Skrandžio uždegimas, erozijos, bakteriją rado, kur opaligę sukelia - tai dabar geria po 8 tabletes vaistų per dieną blink.gif

O aš tupiu be nuotaikos - tai ir jum negadinu. Šiąnakt mano Adrija spiegė nuo 2 iki 5 ryto kaip kojas skauda. Tai užmigo,  tik kai raminančių prifarširavau ir nuo skausmo. Tai kaip zombis blūdinu. O darbų turiu protui - bet matyt nieko neišeis.


O tai kokių tablečių tiek geria?
Mano dukrai kai opa trūko tik 2 vaistai ir išvis neleido beveik jokių vaistų
Nei nuo galvos ar dar kokių. Gi dirgina dar skrandį tokie kiekiai.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2013 02 24, 15:22)
Skrandžio uždegimas, erozijos, bakteriją rado, kur opaligę sukelia - tai dabar geria po 8 tabletes vaistų per dieną blink.gif

O aš tupiu be nuotaikos - tai ir jum negadinu. Šiąnakt mano Adrija spiegė nuo 2 iki 5 ryto kaip kojas skauda. Tai užmigo,  tik kai raminančių prifarširavau ir nuo skausmo. Tai kaip zombis blūdinu. O darbų turiu protui - bet matyt nieko neišeis.

Stiprybes,Giedrut 4u.gif 4u.gif O tai nuo ko mazajai tas kojas skaudejo,kazin? g.gif

Man tai kaip jau ir nieko,tik gerkle dar vis primena apie save.Tas dienas geriau tik arbatele,siryt pasidariau kavos,ir negaliu praryti,tai isgeriau vaiko arbata biggrin.gif Atpratau matyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2013 02 24, 15:10)


Man tai kaip jau ir nieko,tik gerkle dar vis primena apie save.Tas dienas geriau tik arbatele,siryt pasidariau kavos,ir negaliu praryti,tai isgeriau vaiko arbata biggrin.gif Atpratau matyt g.gif


o tos gerkles doh.gif
Gripex tabletes turiu, gal pades?Ar irgi jei virusas nepades? g.gif
Atsakyti
QUOTE(L'inoma @ 2013 02 24, 15:25)
o tos gerkles  doh.gif
Gripex tabletes turiu, gal pades?Ar irgi jei virusas nepades? g.gif


Jei tempos neturi, nešmaukį tų tablečių. Vakare gali išgert jei labai gerklę skauda, nes ten pagrinde paracetamolis gi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2013 02 24, 14:22)

4u.gif 4u.gif 4u.gif
balioniukai ligoniui...as ir turejau ta bakterija, vaistus reikia gert su grieztu rezimu ir labai stiprius doh.gif ...viso menesio reikia, kad bakterija ta uzmust
Atsakyti
nu vel ligoniuku turim unsure.gif jei pienas nepadeda reikia karstos arbatos ir
penkiasdesim brendziuko-aisku cia ne Giedres dukrai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2013 02 24, 20:17)
nu vel ligoniuku turim unsure.gif jei pienas nepadeda reikia karstos arbatos ir
penkiasdesim brendziuko-aisku cia ne Giedres dukrai lotuliukas.gif

O gal ir Giedrės dukrytei tiktų biggrin.gif Jei neklystu,tai čia didžiąjai su skrandžiu problemos. Užmuštų iškart tą zarazą.
Atsakyti
Labas 4u.gif
Mūsų tetukas irgi vakar išvyko į Švediją, grįš tik gegužį, krikštynoms.. verysad.gif
Liūdna beprotiškai, einu iš kampo į kampą ir nerandu vietos..
Išverkt visas ašaras baigiu verysad.gif ..........
Atsakyti