Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis TOLI

QUOTE(Giedre.vs @ 2013 04 14, 20:04)
o mano nuotykiai prasidėjo - (pyp pyp) kaimynė, kai pamatė, kad maniškis išvažiavo - pradėjo pas mane lakstyt koliotis, tada tampyt kaimynus koliotis, nu kažkoks beprotnamis. Tada sprogo didžiulis disko rutulys Gabijos kambary - išlakstė veidrodžiai po visą kambarį. Laimė, kad nesužeidė vaikų - čia tik pusdienis kai vyro nėra, laksčiau po rūsius, koliojausi, gėriau vyną, ant viršaus brendį, nes nuo tų kaimynų - tai kratyt ėmė. Vyras dykai darbus padarė, o va ką atgal - namą kiršina verysad.gif

O tai ko jie cia koliojos? g.gif
Pasiseke tikrai su tuo rutuliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2013 04 14, 21:18)
O tai ko jie cia koliojos? g.gif
Pasiseke tikrai su tuo rutuliu  4u.gif

Mano vyras bendrijos pirmininkas - tai kriminalų ieško - tipo jis išvažiavo, pabėgo doh.gif Tai man viskuo rūpintis paliko.

Bjaurūs pensininkai ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2013 04 14, 21:30)
Mano vyras bendrijos pirmininkas - tai kriminalų ieško - tipo jis išvažiavo, pabėgo doh.gif Tai man viskuo rūpintis paliko.



O kuo jie nepatenkinti? juk šiaip žmonės nebūna be reikalo pikti... ar būna? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2013 04 14, 23:14)
O kuo jie nepatenkinti? juk šiaip žmonės nebūna be reikalo pikti... ar būna?  unsure.gif

Kai esi 1935-42 Gimimo, tai patikėk manim..............Eiliniai LT chamai.
Atsakyti
O kam jums Giedre, tiek nervu reikia?Pasisiuskit sakyciau ,tvarkykites patys ...
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2013 04 15, 08:36)
O kam jums Giedre, tiek nervu reikia?Pasisiuskit sakyciau ,tvarkykites patys ...

drinks_cheers.gif
Čia jau ne pirmas kartas kiek pamenu. Kam Jums toks vargas. g.gif
Nebent namo pirmininko alga didelė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 04 15, 08:41)
drinks_cheers.gif
Čia jau ne pirmas kartas kiek pamenu. Kam Jums toks vargas.  g.gif
Nebent namo pirmininko alga didelė biggrin.gif

O taip net 200 Lt biggrin.gif , mes abu idėjiniai esam, bet jau imam mąstyt, kad gaila sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2013 04 15, 13:40)
O taip net 200 Lt biggrin.gif , mes abu idėjiniai esam, bet jau imam mąstyt, kad gaila sveikatos.

O ko tiek mažai,Giedrut biggrin.gif Mūsų namo pirmininkė dabar bijau pameluoti ar 300 ar 400 gauna g.gif Bet kadangi nelabai ji nusimano tame reikale,tai šią savaitę bus pirmininko perrinkimas arba grįžimas i namų valdas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2013 04 15, 13:44)
O ko tiek mažai,Giedrut biggrin.gif Mūsų namo pirmininkė dabar bijau pameluoti ar 300 ar 400 gauna g.gif Bet kadangi nelabai ji nusimano tame reikale,tai šią savaitę bus pirmininko perrinkimas arba grįžimas i namų valdas doh.gif

Jo alga prieštarauja DK - buvo susirinkimas, bet nepakėlė, nes dauguma name 35-42 gimimo - jiems DK negalioja. Grįžau namo - laukiu nuotykių biggrin.gif

Tik va iš sutiktų kitų kaimynų - tokio negatyvo nepamačiau.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2013 04 15, 16:04)
Jo alga prieštarauja DK - buvo susirinkimas, bet nepakėlė, nes dauguma name 35-42 gimimo - jiems DK negalioja. Grįžau namo - laukiu nuotykių biggrin.gif

Tik va iš sutiktų kitų kaimynų - tokio negatyvo nepamačiau.


O tai ko jie kabinėjasi, kas jiems nepatinka?
Aš ant savojo pikta buvau už šildymo nepajungimą.( Ir reguliavimą paskui) Nieks manęs nė neklausė, sugalvojo pensininkai nesijungti šildymo laiku, tipo buvo susirinkimas ir parašus rinko, tai nebuvo jokio susirinkimo. Tyliai perėjo per tuos, kur sutiks. O kad paskui drėgmė ir sienos pelyja ne motais jiems.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 04 15, 17:58)
O tai ko jie kabinėjasi, kas jiems nepatinka?
Aš ant savojo pikta buvau už šildymo nepajungimą.( Ir reguliavimą paskui) Nieks manęs nė neklausė, sugalvojo pensininkai nesijungti šildymo laiku, tipo buvo susirinkimas ir parašus rinko, tai nebuvo jokio susirinkimo. Tyliai perėjo per tuos, kur sutiks. O kad paskui drėgmė ir sienos pelyja ne motais jiems.

Tai pas mus ir ištisai rėkia, kad per karšta, kai namie +15 blush2.gif žiemą, sako galima šilčiau apsirengt, miegot su kepure. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
oi tie kaimynai doh.gif oi tie pencininkai doh.gif lotuliukas.gif pas mus ryt ir vyks pirmininko perrinkimai, nes pirmininkas atsistatydina, bet jis man ir nepatiko, o va pries tai kur turejom pirmininkas, tai buvo sventai darbui atsidaves, buvom vienas is maziausiai mokanciu namu mieste, o kambariuose budavo +23, su maikutem ant sleikuciu vaiksciojm smile.gif bet jis zmogelis ir dirbo i diena gal desimt kartu leisdavos reguliuot pagal ora, pagal dienos meta, net nakti leisdavos reguliuot silumos.
o pensininkai fenomenalus, jie renka parasus kad anksciau pajunktti siluma, ir +20 skundziasi kad per salta doh.gif ir plius visai netaupus, nes kas kart prabilus apie renovacija visi piestu stojasi doh.gif
Atsakyti