Įkraunama...
Įkraunama...

Studija Stimulus

Labai šauni moterų ir merginų sporto studija "STIMULUS" Vilniuje. Pasidalinkime mintimis apie šią studiją. thumbup.gif wub.gif

www.stimulus.lt
Atsakyti
man ziauriai patinka - ribotas skaicius zmoniu treniruotese, puikios treneres Egle A. ir Aiste ir rezervacijos sistema, kuri puikiai motyvuoja sportui
ir dar obuoliai po treniruotes:)

viskas liux!
bet brangu:(
Atsakyti
vakar buvau pas Jolanta treniruoteje, labai nepatiko, pati treniruote nesisteminga, viena puse apkraunama maziau, kita -daugiau, nevienodas laikas paskyriamas pusem, mazas pratimu skaicius, nu vieno zo.. smile.gif
Atsakyti
Yra pliusų - geri treneriai (na, bent tie, pas kuriuos lankiau), mano mėgiamos treniruotės, nedidelis žmonių kiekis, patogi vieta, bet yra ir minusų (žinoma, jie subjektyvūs ir individualūs) - trūksta dušo, erzina registravimosi sistema, aukštesnė kaina už mažesnį paslaugų spektrą, daug neįdomių dalykų, kurie man sportuojant tikrai nereikalingi - arbatos ceremonijos, kvepalai, blauzdinės (t.y. "turgus").
Gerai tiek, kad tai buvo viena pirmųjų tokio stiliaus studijų (pirmosios, ko gero, buvo Pilates studija ar Raido), o dabar tuo pavyzdžiu užsikrėtė ir daugiau, taip kad Centre galima rasti ir daugiau analogiškų dalykų (joga, pilates, kalanetika), kas mane labai džiugina. Tarp kitko - net mažesnėmis kainomis biggrin.gif
Atsakyti
Bezdžione, kur dabar lankaisi? man idomu, kur dar yra geros treneres - kalanetikes g.gif
o man blauzdines labai super dalykas thumbup.gif vien tik todel, kad tikri geros kokybes, graziu spalvu, gera kaina. nes pries tai pirkausi lindexe ar seppaloj, kazkurioj is tu pardziu, tai jau po 2-3 dienu susiburbuliavo ir baisiai atrodo, issitampe, tai kelivo i siuksliadeze. o man sportuojant blauzdines - thumbup.gif
beje, man kaip tik patinka, kad jie propaguoja ne tik sporta, bet ir papildomai mini seminarus, kaip kad paskutinis apie arbatos gerimo ceremonija tikrai buvo naudingas, idomus ir t.t.
bet kad kaina uzkelta - tai tikrai faktas cool.gif
dabar nusipirkau pusmeciui abonementa, didziaja dalim del Nijoles (pilvo sokiai) ir Aistes.
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 11 03, 22:00)
Bezdžione, kur dabar lankaisi? man idomu, kur dar yra geros treneres - kalanetikes g.gif
o man blauzdines labai super dalykas thumbup.gif  vien tik todel, kad tikri geros kokybes, graziu spalvu, gera kaina. nes pries tai pirkausi lindexe ar seppaloj, kazkurioj is tu pardziu, tai jau po 2-3 dienu susiburbuliavo ir baisiai atrodo, issitampe, tai kelivo i siuksliadeze. o man sportuojant blauzdines -  thumbup.gif
beje, man kaip tik patinka, kad jie propaguoja ne tik sporta, bet ir papildomai mini seminarus, kaip kad paskutinis apie arbatos gerimo ceremonija tikrai buvo naudingas, idomus ir t.t.
bet kad kaina uzkelta - tai tikrai faktas cool.gif
dabar nusipirkau pusmeciui abonementa, didziaja dalim del Nijoles (pilvo sokiai) ir Aistes.

Kalanetika manęs visiškai nedomina, todėl šiuo klausimu padėti tikrai negaliu. Kiek teko susidurti, didžiausias anšlagas - LVJC. Gal dar sudomins, tik neradau savo trenerio/ės biggrin.gif
Aš - pilates bei jogos mėgėja smile.gif
Pati irgi lankau pilvo šokį, bet Orientalijoje. Tai labai toli nuo Nijolės pilvo šokio biggrin.gif Nijolės man nepatinka blush2.gif
Na, Skinijos blauzdines aš galiu pirkti dažnam prekybos centre - tikrai neveža biggrin.gif
Jei domina studijos su papildomais absoliučiai nesportiniais nukrypimais - pasidomėk Arbatos magija mirksiukas.gif Ten būna joga, tai či, cigun, pilates - seniai žiūrėjau, gal dabar tiek visko nėra; plius arbatos ceremonijos, degustacija, tapyba ant šilko ir t.t., ir pan.
Atsakyti
kuo skyriasi Nijoles sokiai ir Orientalyje? man kaip tik patinka, kad pas ja tu sokiu beveik nera, nes patys sokiai man vienodai sviecia, man kaip tik reikia tos daugiau gydomosios gimnastikos ir ziniu smile.gif
o del skinijos: man patogu pirkti vietoj, o ne specialiai kazkur vaziuoti del blauzdiniu, o dar ivertinus tai, kad LT isvis neperku ir nepatinka, tai man visi prekybos centrai - neaktualus dalykas rolleyes.gif todel prekyba vietoj - labai ju vykes sprendimas smile.gif
dar tu papildomu: velgi skonio dalykas, man idomi ta ivadine paskaita, nei gilintis, nei kazkur specialiai vaziuoti irgi nematau reikalo ir tikslo, nes nedomina ant tiek, kad atskirai tuo domeciausi. jeigu rimtai tuo domeciausi, jau seniai lankyciau spec. paskaitas ir seminarus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma2121: 04 lapkričio 2010 - 10:14
QUOTE(charisma2121 @ 2010 11 04, 10:34)
kuo skyriasi Nijoles sokiai ir Orientalyje? man kaip tik patinka, kad pas ja tu sokiu beveik nera, nes patys sokiai man vienodai sviecia, man kaip tik reikia tos daugiau gydomosios gimnastikos ir ziniu smile.gif
kas tas lvjc? g.gif
o del skinijos: man  patogu pirkti vietoj, o ne specialiai kazkur vaziuoti del blauzdiniu, o dar ivertinus tai, kad LT isvis neperku ir nepatinka, tai man visi prekybos centrai - neaktualus dalykas rolleyes.gif todel prekyba vietoj - labai ju vykes sprendimas smile.gif
dar tu papildomu: velgi skonio dalykas, man idomi ta ivadine paskaita, nei gilintis, nei kazkur specialiai vaziuoti irgi nematau reikalo ir tikslo, nes nedomina ant tiek, kad atskirai tuo domeciausi. jeigu rimtai tuo domeciausi, jau seniai lankyciau spec. paskaitas ir seminarus  smile.gif

Man patinka nuosekliai mokytis technikos, man patinka žinoti, ką aš darau, kur kada koks raumuo dirba, noriu žinoti, kur opas, kur dropas, kada ką izoliuojam, kokie yra galimi variantai, net ką reiškia šokėjos delnas, pasuktas į viršų. Iki šokio man dar labai toli, gal kai šoksiu trečius metus, galėsiu pradėti bandyti apie tai spręsti ax.gif Be to, man tai puikus relaksas po darbo dienos, smagi atmosfera - einu po to gatve išsišiepus biggrin.gif

Nijolės šokiai man labai priminė mokymąsi iš bet kokio DVD ar interneto, mačiau daug technikos klaidų, kas priartino šokį prie pigaus restoraninio lygio, o kad nepradėčiau burbuliuoti garsiai užsiėmimo metu, nerizikavau ir nelankiau blush2.gif biggrin.gif Iš tikrųjų tai Nijolė mane labai atstūmė neigiamu komentaru apie kitas pilvo šokio mokytojas, teigdama, kad būtent pas ją gydomoji gimnastika. Bet koks judėjimas yra"gydomasis", o techniškai teisingai atliekamas pratimas duos naudos, neteisingas gali net žaloti - nieko naujo.

Man nepatinka pilvo šokį ruošti pasirodymui - nemėgstu mintinai mokytis choreografiją biggrin.gif

LVJC - Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, prie Forum palace.

Aš irgi perku vietoje, nes prekybos centre (pvz., Maxima ar Rimi) perku maistą - nevalgius negaliu, kartais batų tepalą ar kojines - kažkaip nesusimąstau apie tai, mane erzina, kai kažkokia studija atsiunčia pasiūlymą pirkti blauzdines net el. paštu. Žinoma, tai smulkmena, bet paprastai reaguoju kaip į reklamos agentą - išankstinis neigiamas nusistatymas tongue.gif
O Arbatos magijoje irgi viskas vietoje, jei ten lankai užsiėmimus smile.gif Aš šitą variantą žinau todėl, kad kartais lankau jogą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2010 11 04, 11:43)
Be to, man tai puikus relaksas po darbo dienos, smagi atmosfera - einu po to gatve išsišiepus biggrin.gif



cia svarbiausia, kad ir kokia studija ar trenere pasirinktume drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man labai patinka happy.gif :
rezervacijos sistema, kuri motyvuoja nepraleist assa.gif;
ribotas žmonių treniruotėse kiekis, nes nereik jaustis kaip silkė skardinėje lotuliukas.gif;
susisiekimas;
aikštelė, kur visada rasi vietos, nesvarbu ar ryte, ar per piką, ar vakare thumbup.gif .
Gal ir brangoka, bet už patogumus reik mokėt ax.gif
Atsakyti
PAtys geriausi atsiliepimai apie Stimulus smile.gif
Jauku, malonus kolektyvas.
Cia man puikiausia atsipalaidavimo vieta smile.gif

Niekada negalvojau kad ten tiek "uzsibusiu" smile.gif
Visi mano sportai trukdavo maximum 3 menesius smile.gif
ten as jau virs puses metu smile.gif ax.gif
Atsakyti
Buvau viena pirmųjų, kuri pradėjo lankyti STIMULUS studiją. Ne tik pati lankiau, bet ir kitoms rekomendavau. Išties buvo nuoširdu ir miela. Nuoširdžiausi linkėjimai Eglei A. - puiki trenerė, dėkui jai už patarimus ir nuoširdumą. Deja, Aistė, man nepatiko: nei jos treniruotės, nei bendravimas. O labiausiai sunervavo, kad už KOMERCINIUS seminarus iš naivuolių moteryčių LUPA pinigus. Tikėtina, kad seminarų svečiai sumoka už salę ir galimybę pasireklamuoti. Juokinga pasirodė, kad REKLAMINES maikes, kurias pasaulyje dovanoja, kad tik nešiotum ir reklamuotus - pardavinėja ir dar kainą užraitę. Tie komerciniai užmojai - labai jau netinka prie studijos užmanymo. O tų moteryčių naivumas... bet gal ir orientuota į tuštokas, giliai nekapstančias.
Pabaigai, lenkiu galvą, prieš Aistę - pati studija ir jos įsukimas labai gerai padaryta. Rinka turi poreikį mažai jaukiai sporto studijai, kur lyg senos pažįstamos merginos ir moterys susirenka, sportuoja. Tikiu, kad ateityje atsiras konkurentų, kurie nekartos svetimų klaidų.

O gal jau žinote alternatyvias vietas?
Atsakyti