Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVI Tema)

QUOTE(Julsita @ 2013 02 23, 10:30)
O mes šiandien su vyru ryte per TV visai netyčia fragmentą pažiūrėjom ir visai patiko,tai siunčiamės
Волшебник su Urgantu ir Fomenko
user posted image

paskaičiau 1-mą atsiliepimą iš kinozalo apie šitą šilmą "фильм легкий и простой, но после просмотра фильма сложилось впечатления, что все женщины-военные только и думают как бы лечь с кем-нибудь, через чур шалавами их тут выставили" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 23, 10:30)
O man nepatiko seselė  blush2.gif

Ir man nepatiko schmoll.gif O jau, kad taip liguistai isimylet ir taip tokiu sunycio zvilgsniu sekioti ir dusauti schmoll.gif Pradejus tik ziureti pagalvojau- na ir paranojike.
Bet vis tik suvaidino gerai, itikinamai (itikinamiau nei pagr.herojai).
Suoliu ivardino lyg 112 smile.gif Dar tada pamaniau, oho bigsmile.gif O paziurejus i ja- nepasakyciau. Va koks apgaulingas pirmas ispudis (na kaip ir gyvenime pasitaiko) smile.gif

Man tas Волшебник lyg ziureta mano g.gif Bet l.seniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 23 vasario 2013 - 11:05
QUOTE(Visgi @ 2013 02 23, 10:44)
Man tas Волшебник lyg ziureta mano g.gif Bet l.seniai

jis 2008 metų, tai gal ir primirštas jau
Atsakyti
Dobroje utro! 4u.gif
(man lb patiko Viliojos berods Zdrastvujte tongue.gif )

Nu ir pricitavau, daba psiraitoju rankoves ir puolu atsakinėti

QUOTE(Visgi @ 2013 02 22, 21:51)
Tikrai. Labai viskas tarp ju 'ant smugio' gavosi. O tikrai galejo, labai net galejo suzaisti su ta linija, ir manau butu labai sekmingai pavyke rolleyes.gif

thumbup.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 02 22, 22:56)
*Nu tai laukiam naujos premjeros  thumbup.gif  Ir aš žinau,kas mums neduos jos pražiopsot  thumbup.gif
**O man tai žinokit labai gaila to Deniso...

* Jau pasistengsiu ax.gif Tik kaip suprata serialas bus labiau jaunimui skirtas
**Man kažkaip irgi gaila. Dar ji paliko jį net nieko nepasakius, nepaaiškinus...
QUOTE(arden @ 2013 02 22, 23:10)
normali ta seselė. kiek šuolių sąskaitoj turi? 120? nepamenu, bet, kad virš 100 tai tikrai smile.gif mano oficeras gal tik kartą du šokęs biggrin.gif


QUOTE(Visgi @ 2013 02 22, 23:51)
Dievuliau, nereik jo gailet, liko laimingas ir patenkintas biggrin.gif
Jei rimtai, tai nei vieno tokio kol kas personazo nemaciau 'dziustancio' taip is meiles ir vardas meiles mastau.gif
Man rodos, ji lyg 12-ka suoliu ivardino (ta sesele) mastau.gif

Berods 112 ar 120 g.gif


Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2013 02 23, 09:05)
''Берега'' /2012/

O! Vėl kariškiai thumbup.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 02 23, 09:17)

Vaar paziurejau "grazdanka nacialnica " pirma dali,patiko smile.gif
Ir dar paziurejau dvi serijas "zena oficera" irgi patiko,bet nezinau ar siandien turesiu laiko paziureti iki galo,bet uz tad vel turiu ka ziureti thumbup.gif

Nu va kaip gerai mirksiukas.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 23, 10:44)
Ir man nepatiko schmoll.gif O jau, kad taip liguistai isimylet ir taip tokiu sunycio zvilgsniu sekioti ir dusauti schmoll.gif Pradejus tik ziureti pagalvojau- na ir paranojike.
Bet vis tik suvaidino gerai, itikinamai (itikinamiau nei pagr.herojai).
Suoliu ivardino lyg 112 smile.gif Dar tada pamaniau, oho bigsmile.gif O paziurejus i ja- nepasakyciau.

Man seselė -aktorė nepatiko, ale kai pradėjau žiūrėti ta išvis nebepatiko. Taip žemintis kai į tave net nežiūri...Nežinau....Bet va ryžtinga ir ganėtinai atkakli bigsmile.gif
Atsakyti
pasiulykit koki apie meile, seima tipo vsiegda govori vsiegda ax.gif
Atsakyti
Va ka radau. Zena oficera rezisiere raso:
Всегда читаю ваши комментарии, никогда не влезаю. Но данный случай - исключение. Все, кто ругают сериал, правы. Он очень плох. Прямо до слёз, до моих. Это была история любви - детективная линия играла роль связующего звена, тревожной ноты, смутной опасности, не более. Детектив не был на первом плане, там было мучительное сближение двух разных людей (Пашин и Лика), за каждым - своя тайна, своё представление о жизни, о второй половине. Каждый мучился ощущением предательства (он - своей погибшей жены, она - своего жениха). Была важна атмосфера неустроенной жизни, чего-то временного и ненастоящего, за которым вырастало как раз настоящее чувство. И профессия Дениса (художник) тоже была не случайна - то, что он видел, превращалось в картины (не только в подсобке). Но снято всё оказалось кондово, на уровне зашёл-вышел-сказал, ни одного красивого кадра, говорящие головы, без эмоций, без нюансов, без атмосферы. Очень жаль. Я впервые смотрела этот продукт вместе с вами по тв, и теперь вынуждена извиниться перед вами за напрасно потраченное время.
Atsakyti
berega dabar per rossija1 rodo.
Atsakyti
labas visoms smile.gif
pabaigiau Nastojatel2, db pradejau Katerina 4u.gif
Atsakyti
Baigiau ziureti ''Полет бабочки'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1050344
user posted image

Gan neblogas, ir dar su vienu kitu 'siurprizu'. O ir Ciapajevas ilgai maskavosi, dejosi ne tuo esantis. Nustebino (geraja prasme).
Tik man tas pagrindins aktorius Борис Хвошнянский kaip buvo taip ir liko Фигаро is miuziklo ''Безумный день, или Женитьба Фигаро'' /2003/. As ji taip ir vadinu- figaro, prilipo tsakant smile.gif nuo 07.15 min

Ka toliau ziuresiu- nezinau. Pasieskosiu ka nors tinkamo.


---------------------------------------------------------------
Beskaitant bandziau isivaizduoti biggrin.gif

Ar esate pasiruošę tapti tėvais? Instrukcijos linksmos, bet mamos sako, kad tai - šventa tiesa! 7 Pamokos



Atsakyti
Paziurejau zena oficera,nu ta sesele is pradziu mane nervino blush2.gif bet paskui irnesakyk.gif suoliu 112 turejo cool.gif

Dabar ziuresiu Grazdanka nacialnica tesini smile.gif
Atsakyti
šiandien per tv žiūrėjau berega, o dabar 4 serijų šitas baiginėjas
http://kinozal.tv/de...s.php?id=818275
user posted image

vėl kuriam laikui būsiu karu pasisotinus biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

aciu uz naujus namus 4u.gif
Perziurejau "Любовь как несчастный случай ".Is 10 balu duociau 8.Siaip patiko, tokia grazi, lengva pasaka su laiminga pabaiga.Bet filmas is tu,kur paziurejau ir pamirsau tongue.gif
Atsakyti