Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai

nedirbu doh.gif ir su darbais košmaras dabar kviečia sena darbovietė, visai į kitas pareigas į kitą skyrių, į vadybininkes doh.gif alga minimumas išbandomuoju doh.gif o vėliau nežinau, turbūt ir ašaros, bjauriausia, kad į pokalbį su vadovu važiuot arba į Klaipėdą arba į Vilnių, tik tiek, kad į Klaipėdą nuveža parveža, o į Vilnių tik nuveža pati įmonė cool.gif bet kaip suprantu jei man tinka tai pokalbis tik formalumas doh.gif bet nežinau ar man tinka, iš tikro tai netinka tokia alga, bet iš kitos pusės geriau nei nieko, plėšausi doh.gif Ana dorbovietė kur visi už buvo, pagal mano specialybę, dar kažko galvoja skambinau pasiteirauti kokia situacija, tai jie siūlo man į darbo biržą stot, tada jie gal mane priims iš biržos "apmokymams" algos puse mokės darbo birža, kitą pusę jie, alga didesnė nei minimumas ir perspektyvos neblogos. prie viso to nelaimė nutiko mano brolis mirė atostogaudamas Kenijoj verysad.gif tai problemos su kūnu ir laidotuvėm, vis niekaip neparskraidina verysad.gif dar laidotuvės šviečiasi, su nervais visai prastai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 25 vasario 2013 - 16:46
oje, uzuojauta tau verysad.gif verysad.gif verysad.gif

o kodėl tu iki šiol ne darbo biržoj? pinigėlius pusmetį gautum, o mes kaip jaunos mamos patenkam į remiamųjų kategoriją, todėl darbdavys ir nori lengvata pasinaudoti, bet iš kitos pusės, tai jei reikia darbuotojo, o tempia laiką, siūlo per biržą eiti, tai gal ne tokie ir rimti... vadovaukis intuicija turbūt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2013 02 25, 16:57)
oje, uzuojauta tau  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

o kodėl tu iki šiol ne darbo biržoj? pinigėlius pusmetį gautum, o mes kaip jaunos mamos patenkam į remiamųjų kategoriją, todėl darbdavys ir nori lengvata pasinaudoti, bet iš kitos pusės, tai jei reikia darbuotojo, o tempia laiką, siūlo per biržą eiti, tai gal ne tokie ir rimti... vadovaukis intuicija turbūt wink.gif


ačiū 4u.gif

ne darbo biržoj, nes iki 3 metukų dar atostogose, tikiuosi vis kažko ... tie "rimtuoliai" iš kart sakė jiems žmogaus nuo balandžio reiktų ... bet ir tai garantijų jokių unsure.gif į savo įmonės pokalbį važiuot man dienos gaila, visą dieną tąsytis reiktų doh.gif ką ten pokalbis valandžiukė max darbo pobūdžiui apart g.gif nežinau ką daryt, jei nesutinku tada jie skelbia atranką cool.gif bet manęs visiškai alga netenkina, turbūt panašiai iš DB gaučiau namie sėdėdama doh.gif
Atsakyti
Nikoleta, aš tavo vietoj bandyčiau pradėt dirbti, nes užsisėdėjimas namuose vertės darbo rinkoje neužaugina, kiek iš savo patirties patyriau. Aišku, idealu, jei finansiniai ir profesiniai lūkesčiai sutampa. Mano irgi darbas ne svajonių, bet nesigailiu, kad pradėjau dirbti, daug išmokau, "į žmones" išėjau smile.gif visiškai pakeičiau darbo sritį.
Atsakyti
pritariu pilkajai, kad reikia pradeti dirbti, aisku minimuma gaut ne kas, bet sedint namie trecius metus juk visai nieko negauni. blush2.gif ir tu pati tobulesi, gal netiketai kas nors kitoki darba pasiulys, alga pakils ir pan, juk tikrai nieks taves neras, jei namie sedesi. blush2.gif
uzuojauta del brolio 4u.gif kaip baisu verysad.gif
as irgi visiskai pakeiciau darbo sriti, negu kad dirbau pries dekreta, bet dirbu pagal specialybe ir dziaugiuosi, be to, nusimato ilgalaikis darbas, tikiuosi niekas tam nesutrukdys, nes pilna visokiu niuansu. doh.gif
Atsakyti
Labukas,
Nikoleta verysad.gif verysad.gif verysad.gif laikykis...
...o kas dėl darbo aš ir už grašius dirbu, bet vis į namus ne iš namų mirksiukas.gif o geriau ieškot ir dirbant galima, elkis kaip pačiai geriausia atrodo blush2.gif

...vit. D arba žuvų taukus reikia visiem vaikam rudenį ir žiemą duot (dėl saulės trūkumo) cool.gif mes ir geriam vit D kaip nepamirštam blush2.gif
Atsakyti
Nikoleta verysad.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2013 02 25, 17:44)
nedirbu  doh.gif ir su darbais košmaras dabar kviečia sena darbovietė, visai į kitas pareigas į kitą skyrių, į vadybininkes  doh.gif alga minimumas išbandomuoju  doh.gif o vėliau nežinau, turbūt ir ašaros, bjauriausia, kad į pokalbį su vadovu važiuot arba į Klaipėdą arba į Vilnių, tik tiek, kad į Klaipėdą nuveža parveža, o į Vilnių tik nuveža pati įmonė  cool.gif bet kaip suprantu jei man tinka tai pokalbis tik formalumas  doh.gif bet nežinau ar man tinka, iš tikro tai netinka tokia alga, bet iš kitos pusės geriau nei nieko, plėšausi doh.gif Ana dorbovietė kur visi už buvo, pagal mano specialybę, dar kažko galvoja skambinau pasiteirauti kokia situacija, tai jie siūlo man į darbo biržą stot, tada jie gal mane priims iš biržos "apmokymams" algos puse mokės darbo birža, kitą pusę jie, alga didesnė nei minimumas ir perspektyvos neblogos. prie viso to nelaimė nutiko mano brolis mirė atostogaudamas Kenijoj verysad.gif tai problemos su kūnu ir laidotuvėm, vis niekaip neparskraidina  verysad.gif dar laidotuvės šviečiasi, su nervais visai prastai  verysad.gif

stiprybes tau console.gif
Atsakyti
Dėkui mergytės, kol faktas neakivaizdus, toks jausmas, kad kas nevykusiai papokštavo unsure.gif nesugebu suvokti, kad nebėr jo unsure.gif nepriima smegenys visai tokios info unsure.gif išvažiavo atostogų tik tai galvoj unsure.gif

nervina, nesugebu dėl darbo priimt sprendimo, o ryt iki pietų reik apsispręst doh.gif dėlioju + ir -, kol kas minusų daugiau: alga didelis minusas, perspektyvos jokios, darbo sritis visiškai nepažįstama, darbo specifika - kai užvertos durys per langus šokt nemoku cool.gif reikalavimai dideli viršvalandžiai nemokami garantuoti, mamadienių ir panašių reikalų jokių, pliusai - faktas kad dirbsiu, mašina darbo reikalais, žinau produktą kurį pardavinėsiu... nežinau gal verta už tuos pačius pinigus biržoj sėdėt ir sergančius vaikus savus saugot bei vaikai matys mamą, o ne jos piktą šešėlį cool.gif gal kils ryte kokia mintis cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 25 vasario 2013 - 21:52
gal kam reikia kilimėlio po kėde, kad grindys nesibraižytų? kartu..lt yra pasiūlymas, man kaip iš giedro dangaus nukrito, nes jau verkiant reikia, trečiadienį bučiau važiavusi pirkti, o čia kaina tikrai labai gera pasitaikė thumbup.gif
Atsakyti
sara ačiū už pavasariškus namučius 4u.gif


JO kantrybės kantrybės 4u.gif 4u.gif
visi jie su "ragiukas" doh.gif pas mažiukus į vieną pusę palinkę biggrin.gif pas dičkius jau į kitą biggrin.gif

Nikoleta verysad.gif console.gif užuojauta, stiprybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

paskaičius surašytus pliusus ir minusus darbas nelabai viliojantis ax.gif bet pritariu merginoms, kad namuose užsisėdėti taip pat neverta ax.gif
linkiu rasti tinkamą sprendimą 4u.gif


nors lauke sniego kalnai, bet oras dvelkia pavasario gaiva wub.gif

Labas rytas
user posted image
Atsakyti
labas rytas 4u.gif dar mąstau... cool.gif neiškenčiau, savo pipirus šiandien į darželį išvežiau wub.gif negaliu patikėt ramybe namie wub.gif
Atsakyti