Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai

QUOTE(pilkoji28 @ 2014 05 08, 20:21)
M tai labai prižiūrėt reik, kad kokio patiekalo nesugalvotų gamint. Popkornus tai pats žino kaip pasigamint, kiek kartų paspaust mikrobangės mygtuką, jei tik nueini ką užsiimt ir namuose yra popkornų tai girdisi kaip mikrės durelės brinkt ir pyypp... su žirklėm atsikerpa celofaninę pakuotę, tai nors tiek gerai, sprogimo nebus  doh.gif kai iškepa pasiima pirštines virtuvės, kad rankų nenudegt, aš kai pirmą kartą tokį vaizdelį pamačiau tai kojas pakirto... bet dabar jau žinau ko laukti...

nerealus lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizabeth** @ 2014 05 09, 08:39)
nerealus  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Neliūdna su juo smile.gif kai išėjau dirbt su tėvu daug laiko praleidžia tai jis jam daugiau leidžia, pagalbos pas sūnų prašo lotuliukas.gif tai ir išmoko daug nuo kepimo virimo iki automobilio gedimo diagnostikos doh.gif
Atsakyti
Sveikutės mergaitės,

Su praėjusiais ir ateinančiais gimtadieniais sveikinam jūsų 4-čius thumbup.gif

Mes dar neatšventėm gimtadienio, nors jis buvo praeitą savaitę, mažius sirguliuoja vis, dabar aš rimčiau apsirgau, tai va laukiam kol iš ligų išsikapstysim tada bandysim bent nedidukę šventę daryt. Mažiui dabar Angry Birds manija, tik apie juos svajoja, tai mes padovanojom jam rinkinį tą didesnį, tai jau laimės daug, su sese vis bando žaist ax.gif Vieni seneliai padovanojo vaikišką servizą: puodelis, lekštutė žema ir lėkštutė sriubai, viskas su mašinyčių piešinukais ir keramikiniai. Tai vaikui taip patiko, kad gyvenime būčiau nepatikėjus, kad taip džiaugsis tokia dovana. Niekam neleidžia imti ir tik jis naudojasi thumbup.gif Kita močiutė pridovanojo rūbų, tai irgi mažius buvo patenkintas. Kaip ir kažko kito nesugalvojom ko jis norėtų, paspirtukus du turi, dviračius du turi, daug kito kiemo inventoriauss yra, tai net jau pats nesugalvoja ko norėtų ax.gif Dar nežinom ką krikšto tėvai dovanos ir jo dėdė ax.gif
Trečio neplanuojam tikrai smile.gif Net bijau pagalvot apie dar vieną mažiuką namie, nes turiu du sunkesnius ligonius namie ir vieną hyperiuką, tai jau man persunku būtų doh.gif o ir noro visiškai nėra. Mažius toks vikrus, kad bėdų nuolat prisidaro, jau kaktą randas puošia nemažas, va dabar randas virš lūpos nuo nudegimo, bet matau vis mažėja, tai gal išnyks po biškelį. Kiek jis krenta visur ir kaip laipioja, tai doh.gif O dar kaip įvaldęs degtukus, kad išvis siaubas. Iki nelaimės vienas žingsnis. Vienu žodžiu pasėdėt ramiai dar neleidžia jis blush2.gif
Atsakyti
sveiki,labai prasau ,gal kokia mamyte turi is kalendoriaus lapeli, gal galetumete nufotografuoti ir atsiusti ,noriu ireminti su vaiko nuotrauka, reikia 2010-05-21, aciu
Atsakyti
QUOTE(krepkiy @ 2014 05 21, 14:07)
sveiki,labai prasau ,gal kokia mamyte turi is kalendoriaus lapeli, gal galetumete nufotografuoti ir atsiusti ,noriu ireminti su vaiko nuotrauka, reikia 2010-05-21, aciu

jei dar reikia , aš turiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos rozes 4u.gif
Kaip jus laikotes? Kaip geguziukai? Matau vis dar gyvu biski yra, kas kelinta menesi vis kas nors apsireiskia bigsmile.gif
Kada meetinames? cool.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2014 10 15, 13:08)
Sveikos rozes  4u.gif
Kaip jus laikotes?  Kaip geguziukai? Matau vis dar gyvu biski yra, kas kelinta menesi vis kas nors apsireiskia  bigsmile.gif
Kada meetinames?  cool.gif  bigsmile.gif

Tai organizuokite, roze biggrin.gif Mes mielai prisijungtumem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Morena. @ 2014 10 15, 15:10)
Tai organizuokite, roze  biggrin.gif Mes mielai prisijungtumem thumbup.gif


nu man toookiaaa diiiiiidele nostalgija uzejo geguziukam paskutiniu metu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Matyt metas ne tik meeta organizuot jau hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Man ir nostalgija, butu smagu pamatyt musu gudrucius smile.gif
Atsakyti
Labukas,

įlindau į SM ir galvojau, kad vytis reiks su skaitymu, bet žiūriu, kad nekažkas ir paplepėta.
Na gi, kada meetas?
Mes su Vakare žiūrėjom kažkada foto ir vis klausinėjo kas čia, koks čia vardas ir t.t.
Tai tikrai reikia susitikimo, kad susipažintų mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas, kaip pasiskaitinėju tai ir pagalvoju, kad visai smagu būtų kokį savaitgalį kur nors susibėgt kiek susirinktų tiek kaip sakoma būtų įdomu manau ir vaikams smile.gif nors dabar jau ir darželiuose draugu turi, bet kazkaip turbut nostalgija ax.gif
Atsakyti
va prasau kiek sentimentaliu nostalgisku mamuku bigsmile.gif

Nu organizuojam organizuojam ka nors, pageidautina Vilniuj biggrin.gif
Atsakyti