Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu VIII d.

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2015 02 16, 12:15)
Nebūtinai - juk kastilijos muilas ar grynas kokosų muilas tikrai išeina iš skaičiukųsmile.gif


taip, taip, yra išimčių.... smile.gif Bet šiuo atveju buvo kalbama ne apie Kastiliją ir ne apie kokosų muilą.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 16 vasario 2015 - 17:43
Sveikos 4u.gif
Turiu konkretu klausima, kur galiu rasti info, naturalus dazai (pvz., ciberzole, kinroze), kokia spalva nudazo. Noriu spalvuoto muilo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2015 02 19, 18:58)
Sveikos 4u.gif
Turiu konkretu klausima, kur galiu rasti info, naturalus dazai (pvz., ciberzole, kinroze), kokia spalva nudazo. Noriu spalvuoto muilo. ax.gif


Puikūs natūralūs dažikliai muilo dažymui: ciberžolės, paprikos, kakavos, cinamono, dumblių milteliai, kosmetiniai moliai (žalias, raudonas), raudonasis palmių aliejus. Taip pat švelnių atspalvių galima išgauti muilui naudojant įvairias arbatas, nuovirus.

Daugiau info tikrai rasite skaitydama Muilo gamyba su šarmu nuo I-os temos, taip pat ir Auksarankių akademija (Muilo gaminimas)
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2015 02 20, 09:52)
Puikūs natūralūs dažikliai muilo dažymui: ciberžolės, paprikos, kakavos, cinamono, dumblių milteliai, kosmetiniai moliai (žalias, raudonas), raudonasis palmių aliejus. Taip pat švelnių atspalvių galima išgauti muilui naudojant įvairias arbatas, nuovirus.

Daugiau info tikrai rasite skaitydama Muilo gamyba su šarmu nuo I-os temos, taip pat ir Auksarankių akademija (Muilo gaminimas)

notworthy.gif
Turiu levandos dziovintos, jeigu sumalciau, ar muilas butu levandu spalvos? Aisku sumalciau tik gelytes. Ir dar del kinrozes, kiek zinau ji turi rugsties, kokia spalva nudazytu kinrozes milteliai? Einu skaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2015 02 20, 14:01)
notworthy.gif
Turiu levandos dziovintos, jeigu sumalciau, ar muilas butu levandu spalvos? Aisku sumalciau tik gelytes.  Ir dar del kinrozes, kiek zinau ji turi rugsties, kokia spalva nudazytu kinrozes milteliai? Einu skaityti 4u.gif


Dėl levandų tai nieko nežinau, bet kinrožę esu bandžius - muilas labai gražus iš pradžių buvo, rausvas, bet labai greit tas grožis parudavo į tokią š spalvą doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Laba diena,

sakykit, o kaip gaminti muilą iš taukų, pvz.stručio? Užtenka tik taukai, vanduo -šarmas?
Atsakyti
QUOTE(jauna mamytė @ 2015 02 20, 23:01)
Dėl levandų tai nieko nežinau, bet kinrožę esu bandžius - muilas labai gražus iš pradžių buvo, rausvas, bet labai greit tas grožis parudavo į tokią š spalvą  doh.gif  doh.gif  doh.gif

As kazkada senai senai irgi esu pasidarius toki superines spalvytes kinroziu nuovira, bet kai supyliau sarma patapo kaip zilionke. Tai i aliejus tai ir nebekeliavo, nes supratau, kad ir toliau tikrai mutuos, tad eksproomtu buvo pakeistas planas ir muilas darytas be nuoviro smile.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2015 09 30, 10:37)
Laba diena,

sakykit, o kaip gaminti muilą iš taukų, pvz.stručio? Užtenka tik taukai, vanduo -šarmas?

Mano nuomone geram muilui reikia subalansuoto recepto. Isimtis vien alyvuogiu aliejaus muilas (nors ir sis man ne prie sirdies). Daro ir grynai kokosu, kukuruzu ir pan. Galite gi bandyti ko jums norisi ir ziuret ar tinka, ar patinka. wink.gif Is tauku turetu gautis nedaug putojantis ir kremiskas muilas.
Is tauku musu mociutes darydavo. Tik ne strucio biggrin.gif Ir tikrai buvo muilas, bet ne toks kaip as dabar mociutei nuvezu, anot jos skiriasi kaip diena ir naktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2015 10 01, 18:48)
Mano nuomone geram muilui reikia subalansuoto recepto. Isimtis vien alyvuogiu aliejaus muilas (nors ir sis man ne prie sirdies). Daro ir grynai kokosu, kukuruzu ir pan. Galite gi bandyti ko jums norisi ir ziuret ar tinka, ar patinka. wink.gif


drinks_cheers.gif

Kodėl ši tema tokia mirusi? Nejaugi niekas negamina muilų? g.gif
Atsakyti
Gamint aisku, kad gamina. Tik forumas, bent jau man, aplamai atordo apmires, ne tik si tema...
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2015 10 02, 11:10)
Gamint aisku, kad gamina. Tik forumas, bent jau man, aplamai atordo apmires, ne tik si tema...


tai, matyt, visos į fb išsikraustė.. biggrin.gif
Atsakyti
Na pasirodykit, ką gero prigaminot? Reikia įkvėpimo ax.gif
Atsakyti
Mano Burgundiškas muilas... ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti