Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

na ka, maximoj visoms sekloms 40 proc. Spekit ar radau tuos savo Black Cherry?? Aisku kad ne schmoll.gif
NU ir nereikia, rasiu kitur tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2013 03 03, 22:10)
na ka, maximoj visoms sekloms 40 proc. Spekit ar radau tuos savo Black Cherry?? Aisku kad ne  schmoll.gif
NU ir nereikia, rasiu kitur tongue.gif

Kaune galiu pasidalinti keliom sėklytėm drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2013 03 03, 22:10)
na ka, maximoj visoms sekloms 40 proc. Spekit ar radau tuos savo Black Cherry?? Aisku kad ne  schmoll.gif
NU ir nereikia, rasiu kitur tongue.gif

Klaipedoj galiu pasidalint 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šakiuose ir aš galiu pasidalint 4u.gif

man maxima kažkaip nepakeliui, nors ryt į paštą po darbo važiuosiu, tai reiks užsukt, bet ne dėl sėklų o dėl bliūdo plastmasinio ( tipo nuolaidos ).
Žinokit- beveik pasveikau, dar vis norisi kažkokių naujų pomidoriukų, bet bent minčių nėra kad šiems metams thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 03 kovo 2013 - 21:35
Aciu uz gerus norus. Bet mes Vilniuj...

Pasakykit man kad galima uzaugint pomidorus nnepriziurimam siltnami... Ta prasme tik savaitgalisis priziurimam. O tai diedas juokiasi is mano daigu...
Atsakyti
nu kaip jus cia letai varot biggrin.gif bereikalo tema kuriau biggrin.gif
pakartoju nauja tema, kad nereiketu ieskoti ilgai mirksiukas.gif

del eksperimento: gerai Gautvile padare...nes kai as klojau balta agroplevele, kad ir 6 sloksniais, galvojau negerai cia, nes baltas pavyrsius, juodos neturejau.... rytoj reikes pavyzdi is Gautviles paimti, tikrai geras cia variantas thumbup.gif bet va galvoju, kai jau izdygs, ka tada daryti? Gal visgi isigyti juodos pleveles blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2013 03 03, 23:17)
Aciu uz gerus norus. Bet mes Vilniuj...

Pasakykit man kad galima uzaugint pomidorus nnepriziurimam siltnami... Ta prasme tik savaitgalisis priziurimam. O tai diedas juokiasi is mano daigu...

Turim ir vilniuj, prasom, jei domina, prie hales turgaus 4u.gif
Pas dali merginu tikrai siltnamiai ne prie namu, ramiai mirksiukas.gif
Savaitgali priliesit, pagenesit, parist tik pradziai didesnis darbas, viskas bus tvarkoj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matuke: 03 kovo 2013 - 22:44
QUOTE(AusraR @ 2013 03 03, 23:17)
Aciu uz gerus norus. Bet mes Vilniuj...

Pasakykit man kad galima uzaugint pomidorus nnepriziurimam siltnami... Ta prasme tik savaitgalisis priziurimam. O tai diedas juokiasi is mano daigu...

Aš tik savaitgaliais nuvažiuoju, kemšam už abiejų žandų ir dar lieka.
Atsakyti
tikrai įmanoma ir apleistam šiltnamy turėti derlių, juk tam yra mulčas, laistymas į butelius ir t.t.- tik pasirinkit kas patiems tinka/patinka.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 03 03, 22:18)
bet va galvoju, kai jau izdygs, ka tada daryti? Gal visgi isigyti juodos pleveles  blush2.gif ?

kai jau išdygs, tuomet reiks daug daug šviesos biggrin.gif Pati tai turiu iš Senių kelis lankus, tokie žali, neaukšti. Tai juos įsmeigsiu, užmesiu storą polietileno plėvelę ir vienam gale agroplėvelę, kad turėtų per kur kvėpuot, nes aplankyt ir pravėdint išeis tik kas kelias dienas. Gal dar viduj kelis butelius su vandeniu paguldysiu. Žiūrėsiu pagal situaciją wink.gif

Pernai tame pačiame šiltnamy vienmetes/daugiametes gėles sėjau kovo pradžioj ir papildomai uždengus buvau gal tik kelis kartus. Nei viena nenušalo.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti