Įkraunama...
Įkraunama...

Malinua

Na ką verčiame naują puslapį wink.gif


Ką manote apie šį žvėriuką?

Nierlenders Egbert
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Argass: 25 vasario 2013 - 15:44
QUOTE(mondioring @ 2013 02 25, 15:04)
Taip.. tokia realybe....  todel nori rytu europoje Malinua--kalbek su Marium,nori malinua...gal pasiseks...pirk bet kurioje tarnyboje be doku...gal pasiseks...GAL!!!!

Na, pasikalbam su Marium mes smile.gif Taip, jei jau rinktis malinua, tai tikrai pirmiausia į Marių kreiptis reikia. Bant jau pirmiausia dėl konsultacijos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Argass @ 2013 02 25, 16:40)
Na ką verčiame naują puslapį wink.gif
Ką manote apie šį žvėriuką?

Nierlenders Egbert

ka manau?kaip mazas zmogiukshtis pasakysiu:
1)Lietuvoje dar 50 metu nebus taip dirbanciu shunu
2)superinis shuo...tik neaishku ar perduoda savo savybes palikuonims
3)superinis sheimininkas ir figurantas Belgu Ringo
4) va cia Jumi kandimas be draivo kelimo,tas shuo ish vidaus turi draivo ir puikiai kanda BR mazai judanti figuranta...oooo tai laaaaaabai sunku ir dar pilna burna,o ne taso skuduriuka
5) o svarbiausia-valdomas shuo kaip laikrodis,cia isiaudrina-cia rAMUMA...
va uz ka myliu Malinua,na ir Dievas juos myl ir gerbia. nes tai ne shiaip sau shunys...tai kazkas antgamtishko...
6) aishku ir Zoro gali parodyti kazka panashaus ir daaar daugiau-bet tik savo aikshteleje...o kai vaziuoji i varzybas kelias paras...na shuo ne robotas ir gryba nupjauna. Belgams viskas vietoje.ar tai Antverpenas ar Briuselis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mondioring: 27 vasario 2013 - 15:13
QUOTE(Argass @ 2013 02 25, 16:40)
Na ką verčiame naują puslapį wink.gif
Ką manote apie šį žvėriuką?

Nierlenders Egbert


O kokiu tikslu jam taip aukštai palei pat ausis uždėtas antkaklis?
P.S. Treniruočių aikštelė įrengta tiesiog pavydėtinai... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angie_Kiras @ 2013 02 27, 16:26)
O kokiu tikslu jam taip aukštai palei pat ausis uždėtas antkaklis?
P.S. Treniruočių aikštelė įrengta tiesiog pavydėtinai...  bigsmile.gif

na greiciausia korekcinis-el.antkaklis. tai norma
Atsakyti
QUOTE(Argass @ 2013 02 25, 16:40)
Na ką verčiame naują puslapį wink.gif
Ką manote apie šį žvėriuką?

Nierlenders Egbert


Oi žinau šitą vietą puikiai, teko nemažai toje aikštelėje praleisti laiko. Tai Antverpenas, Bart Bellono klubas. Apie šitą šunį irgi žinau nemažai. Bet esmė tokia jis taip dirba nes buvo Bart'o demo šuo ir visas paruošimas Bart Bellono.

Yeeah pavasaris ateina, varysim ten ir vėl smile.gif

Geros dienos
M
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marius ir malina: 28 vasario 2013 - 08:16
Sveiki draugeliai ir ne tik,

Operatyvinė info visiems kam idomu malinua ir šunų sportas.

2013 03 10 buvo padarytas kergimas Bono Degantis Kraujas aka Zoro x Herah van de Utadreef

Tai senų gerų tikrų belgiškų belgų ringo kraujų kombinacija, kurios labai laukiu. Šunys sportui darbui! Tikiuos galingai sudėtų fiziškai stiprių su veikiančiai instiktais šunų, kurie bus tinami įvairiems sportams bei realiam darbui. Neabejoju, kad Zorka gyvendamas Belgijoje būtų tikrai tarp žinomų reprodutorių ir kai belgai pamatė jį dirbant bei sužinojo jo pedigree atsiliepimai buvo patys geriausi. Ši kombinacija tai dar vienas planuotas tikslinis žingsnis ta kryptimi kokius mes norime matyti darbinius malinua!

Dar galima rezervuoti. Su patinais bus sunkiau, bet kas žino kiek Dievas duos:)

Linkėjimai
M

www.malinois.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marius ir malina: 11 kovo 2013 - 14:48
QUOTE(marius ir malina @ 2013 03 11, 15:46)
Sveiki draugeliai ir ne tik,

Operatyvinė info visiems kam idomu malinua ir šunų sportas.

2013 03 10 buvo padarytas kergimas Bono Degantis Kraujas aka Zoro x Herah van de Utadreef

Tai senų gerų tikrų belgiškų belgų ringo kraujų kombinacija, kurios labai laukiu.  Šunys sportui darbui! Tikiuos galingai sudėtų fiziškai stiprių su veikiančiai instiktais šunų, kurie bus tinami įvairiems sportams bei realiam darbui. Neabejoju, kad Zorka gyvendamas Belgijoje būtų tikrai tarp žinomų reprodutorių ir kai belgai pamatė jį dirbant bei sužinojo jo pedigree atsiliepimai buvo patys geriausi. Ši kombinacija tai dar vienas planuotas tikslinis žingsnis ta kryptimi kokius mes norime matyti darbinius malinua!

Dar galima rezervuoti. Su patinais bus sunkiau, bet kas žino kiek Dievas duos:)

Linkėjimai
M

www.malinois.lt



Broliai Velniai
Ar žinote, kad vienas šitų bachūriukų yra Zorka - tas iš kairės. Wow 7 metai atgal.

user posted image

M
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marius ir malina: 11 kovo 2013 - 15:28
QUOTE(marius ir malina @ 2013 03 11, 16:27)
Broliai Velniai
Ar žinote, kad vienas šitų bachūriukų yra Zorka - tas iš kairės. Wow 7 metai atgal.

user posted image

M

grazus vaikai buvo,tikri velniai smile.gif
o Zoro po kergimo elgiasi normaliai,necypauja,na tik vis eina pauostineti to aptvaro kur vyko sexas sekmadieni smile.gif
Atsakyti
del to kad jei Zoro (Bono) Degantis Kraujas gyventu Belgijoje butu kitas reikalas...
jam laaaabai gerai ir pas mane smile.gif man ir buvo stogas nulekes po 2007 metu FMBB pasaulio cempionato,kai FMBB prezidentas(Wetschuivenas ar koks ten) pasiule atvaziuoti gyventi i Belgija prie pat Prancuzijos sienos pas ji .galvojau,viska palieku,del ringo ir lekiu i Prancuzija ar Belgija :)na aishku Belgijoje visada butum svetimtautis,ish dresuros nepragyventum,dirbtum kokiu apsauginiu ar barmenu,o vakarais mondioringo ar Belgu ringo susitikimai... na... aukoti savo gyvenima del shuns...kad ir koks jis unikalus,bet neeee. ash cia turiu savo dresuros mokykla,savo klientus,man patinka Lietuvele . o jei Zorka butu parduotas i kokia Belgija?na nemanau ,kad jis butu ten laimingesnis nei pas mane smile.gif
padariau daug klaidu... na koks malinos sheimininkas nori pasiruoshti mondioringui,uzsideges ir t.t. atvaziuoja pas mane,lygtai viskas gerai,malina mokosi ir kanda gerai,bet parodau ka ishdarineja Zoro(ne del mano nuopelnu,del igimtu savybiu) na ir tas entuziazmas pas zmones greit dingsta... Nereikia lyginti malinu,nes galima ish entuziasto greit nusivilti...
daugiau Zoro darbo nerodau smile.gif na aishku darbas viena,bet na kai shuni pazysti 7 metus,kai geriausi draugai,tai kazkas neapsakomo...ash i ji ziuriu kaip i vaika,jis nera chamas,jis laaabai jautrus man smile.gif (vaikysteje buvo chamas ir man,dabar chamas tik kitiems smile.gif )
p.s. o kas cia kalbejo apie susitikimus ir belgu klubus?na pas Mariu vyksta Shiauliuose susirinkimai-ten ir kreipkites-ten daug malinua fanatiku!
Atsakyti
na Aleliuja,ka tik po antro seanso viskas OK,pasikerge Zoriukas su savo monstriuke antra karta,na kad uztvirtinti. Dabar jau ne musu reikalas,kaip duos Dievas. Man svarbiausia,kad busimi vaikai patektu i geras ir Darbscias rankas smile.gif
Atsakyti
4u.gif
user posted image
Atsakyti