Įkraunama...
Įkraunama...

Malinua

Kuku,

Malinų tema miega. Gal laikas keltis, jau pavasaris! Kas žino ką malinos daro be IPO arba gal net geriau ir nuo ko viskas prasidėjo? Ar ne laikas pasidomėti ringu? Mūsų savaitgalio treningas, neliūdėkit:
Endy Enigma Degantis Kraujas ring training



Gero vakaro
M
www.malinois.lt
Atsakyti
Nu labai gražu smile.gif lenkiu galvą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2013 03 25, 10:37)
Nu labai gražu smile.gif lenkiu galvą  bigsmile.gif


Ačiū ačiū. Mes stengiamės ir žiemos miego nebuvo kada miegoti:)

Valentinas augina jauną ringo pamainą, o tuo tarpu padirba su Herah.
Taigi čia trumpas filmukas kaip dirba Valentinas su mūsų planuojamos G vados mama Herah.

Gero vakaro
Marius
www.malinois.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marius ir malina: 26 kovo 2013 - 20:18
QUOTE(marius ir malina @ 2013 03 26, 21:16)
Ačiū ačiū. Mes stengiamės ir žiemos miego nebuvo kada miegoti:)

Valentinas augina jauną ringo pamainą, o tuo tarpu padirba su Herah.
Taigi čia trumpas filmukas kaip dirba Valentinas su mūsų planuojamos G vados mama Herah.

Gero vakaro
Marius
www.malinois.lt

nu man labai grazu-Valentinas supranta ka daro. Ringo dresura ir Lietuveleje tobuleja labai sparciai. Tik mazas pastebejimas,....na anksciau buvo dauk diskusiju-gal liaudis uzmirsho...Ringo(na belgu ringo,mondio ringo,KNPV,ar FraNCE RINGO)---nieko BENDRO NETURI SU PARODU,SHOU MANEKENU RINGU:)))parodose galima ishstatyti ir drebanti shuni ir bus puiku-. man klientai sako-man nereikia "parodu cempiono",maN TIK,KAD KLAUSYTU...na kad klausytu idealiai-dauuug tikslingo darbo,o parodoms shou gali paruoshti ir 12 metu mergaites,jos sakosi---cia Ringo Dresura"))))
Atsakyti
QUOTE(marius ir malina @ 2013 03 26, 21:16)
Ačiū ačiū. Mes stengiamės ir žiemos miego nebuvo kada miegoti:)

Valentinas augina jauną ringo pamainą, o tuo tarpu padirba su Herah.
Taigi čia trumpas filmukas kaip dirba Valentinas su mūsų planuojamos G vados mama Herah.

Gero vakaro
Marius
www.malinois.lt

Na as neesu profe ir labai mazai suprantu dresuroje ,bet cia man taip graziai dirba ir taip malonu ziuret thumbup.gif
Atsakyti
Labas,

Su Šv. Velykom!
Kas ridena kiaušinius ir ilsisi, o kas paridenę eina treniruotis:)
Malinua niekada nemiega.
Enzo Degantis Kraujas ringo treniruotės

Gero pavasariško vakaro
Marius
www.malinois.lt
Atsakyti
o cia apie talentus,tiek zmoniu-tiek shunu smile.gif
nekomentuosiu-reikia tik pazeti kaip 10 metu mergaite dainuoja... man ishgirdus net shiurpuliukai eina http://www.youtube.c...h?v=Wh2Qda0e6Zc
Atsakyti
Na jau senokai užsukęs buvau smile.gif tai kas naujesnio smile.gif
Atsakyti
na negalima gyvai rodyti kaip malinka dirba ir kokiu greiciu mokosi...koks noras kasti,kaip persijungineja nuo draivo prie ramybes busenos... griunai deja to neturi....ir puikus sheimininkai greit nusivilia....zmogai-nemaishykite malinua su visais belgu aviganiais..... tai kitas ishmatavimas....kitas pasaulis...
Atsakyti
Kadangi šioj temoj renkasi daug su dresūra susipažinusių žmonių, noriu pasiklausinėt - gal kas žino, kokie pasiekimai dresūroje yra olandų, koks apskritai jų požiūris į tai, ar stipriai paruošti šunys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnolda: 29 balandžio 2013 - 19:58
QUOTE(mondioring @ 2013 04 25, 06:19)
na negalima gyvai rodyti kaip malinka dirba ir kokiu greiciu mokosi...koks noras kasti,kaip persijungineja nuo draivo prie ramybes busenos... griunai deja to neturi....ir puikus sheimininkai greit nusivilia....zmogai-nemaishykite malinua su visais belgu aviganiais..... tai kitas ishmatavimas....kitas pasaulis...

Dėl malinua gebėjemu net neverta ginčitis, bet.....Bet kokiu atvėju malinua yra BELGŲ aviganis, o ne atskira veislė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnolda @ 2013 04 29, 20:58)
Kadangi šioj temoj renkasi daug su dresūra susipažinusių žmonių, noriu pasiklausinėt - gal kas žino, kokie pasiekimai dresūroje yra olandų, koks apskritai jų požiūris į tai, ar stipriai paruošti šunys?

Olandai vieni geriausiu pasaulyje dresuotoju. neveltui ju paruoshtus shunis perka USA,Izraelis ir t.t.
Atsakyti