Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(murmur @ 2013 03 28, 12:35)
As du kartus klinikose gimdziau, nepajutau jokio konvejerio. Gal tokiu metu papuoliau o gal ne tas galvoj buvo. Isvaryt niekas nevare, gulejau gimdykloj kiek reikejo.
Pagrindinis kriterijus kodel renkuosi klinikas - geriausia prieziura mamai ir vaikui. Drauge krikscioniskuose gimde, gimdymo veikla nevyko kaip turetu ir reikejo daryti cezari. Be to vaikeliui kazkas negerai buvo, tai finale isveze vaika i klinikas, mama 10 paru viena is proto ejo krikscioniskuose  doh.gif  Jau nekalbant apie tai kad maitino vaika misinukais ir paskui uzvesti pieno gamyba buvo be galo sunku. As jau geriau pakentesiu konvejeri bet neduokDie kas neplanuoto atistiktu - galesiu tupeti prie vaiko diena nakti  ir maitinti nuo pat gimimo pati.

Būtent - žmonės prisivaro išankstinių baimių ir dėl to mano, kad ir jiems būtinai blogiausias variantas turi nutikti. Bet ir klinikose nutinka ... visko....
Atsakyti
QUOTE(my world @ 2013 03 28, 13:39)
Būtent - žmonės prisivaro išankstinių baimių ir dėl to mano, kad ir jiems būtinai blogiausias variantas turi nutikti. Bet ir klinikose nutinka ... visko....

Na jeigu Jus nenorite kliniku tai ir negimdykite, yra dar trys vietos, kur galite susilaukti savo stebuklelio. Taciau turbut neverta net diskutuoti tada ta tema 4u.gif Sekmes gimdyme ir smagu, kad nera pas jus baimiu.
Atsakyti
Nepajutau jokio konvejerio, nors tuo metu gimdyklos buvo pilnos. Ramuma, tyla....Net skubejimo nepajutau. Atremontuota vienas aukstas, gimdyklos super, prieziura gavau irgi labai gera thumbup.gif
As tik uz klinikas. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(my world @ 2013 03 28, 12:11)
Oho, kokios populiarios klinikos, kažin - kodėl  g.gif  Jei nėštumas ne patologinis ir nėra jokių grėsmių, ko ten per daug veržtis   doh.gif

Pilnos, nes siunčia iš visos Lietuvos.

Veržiaus, nes norėjau sau ramybės ir užtikrintumo, kad ten geriausi medikai, geriausia aparatūra ir mamai, ir vaikui. Dar, kad gimdymui pasisukus bloga linkme, neišveš viduryje gimdymo į Klinikas iš kitur, kad jei kas vaikui, nelikčiau gulėt viena, o vaikas būtų perkeltas į KMUK. O ir šiaip, KMUK esu prisirašius jau daug metų pas šeimos gydytoją, tai ir priklauso čia ir ginekologai.

Konvejerio gimdykloj nepajutau, nes tikrai tyla ir ramybė visiška, bet va jei nebūtų prieš dvi dienas gydytojas užregistravęs planinį gimdymą, nebūčiau papuolus, nes gimdyklos buvo užimtos likusios ir priėmė, nes buvau užregistruota gimdyt tą dieną. Kitas visas išsiųsdavo jau kitur.
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2013 03 28, 12:46)
yra dar trys vietos, kur galite susilaukti savo stebuklelio.

Krikščioniškuose tikrai nenorėčiau, II - turiu neigiamos patirties. Dabar jaukiausiai atrodo - "Mažylis", bet dėl rizikos greičiausiai tiesiog TEKS klinikose. Man neramu, kad jose maža tikimybė gauti palatą, kurioje galėtų vyras padėti po gimdymo, o man tai labai aktualu 4u.gif Todėl ir diskutuoju, nes praktiškai neturiu pasirinkimo, o bijau likti be pagalbos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo my world: 28 kovo 2013 - 14:20
QUOTE(my world @ 2013 03 28, 15:18)
Man neramu, kad jose maža tikimybė gauti palatą, kurioje galėtų vyras padėti po gimdymo, o man tai labai aktualu  4u.gif

Zinokit, as irgi labai mielai imciau ta mokama palata, kurioje galeciau buti su vyru, bet man rodos cia retai kuriai pasiseka ja gauti. doh.gif nes nei rezervuosi is anksto, nei ka verysad.gif Bet lygiai tas pats ir su Mazyliu. Tik ten tu palatu dar maziau... smile.gif
Idomu, kiek daugiausia vienoje palatoje po gimdymo guli mamyciu klinikose? Po 2? Po 3? Nes priesgimdyvinese zinau kad ir po 6 guli doh.gif
Atsakyti
my word, kai tik atvažiuosi, ir pildys dokumentus, iškart sakyk, kad norėsi mokamos, ir kai nuves į gimdyklą, dar kartą sakyk akušerei.

Šiaip mes vargais negalais gavom, kitos dienos vakare visai tik... Eilėj laukė 14 norinčių...
Atsakyti
QUOTE(my world @ 2013 03 28, 12:21)
Matote, mane praktiškai verčia rinktis klinikas jau dabar dėl rizikingo nėštumo, nors gimdysiu dar vėliau nei už 4 mėnesių, bet aš  norėčiau "Mažylyje", nes klinikos - toks konvejeris atrodo, o kodėl Jūs manote, kad blogai "Mažylyje"? Ir kam prisigalvoti apie tas grėsmes iš anksto? Jei moteris sveika, nėštumas  atidžiai sektas ir sklandus, labai jau maža tikimybė, kad kas nors tokio nutiks  mirksiukas.gif  Aš už tai, kad klinikos priimtų tik rizikingus gimdymus  4u.gif Bent šiek tiek apmažėtų srautai  rolleyes.gif


Mano nėštumas buvo idealus, gimdymas labai greitas, nuo atvažiavimo iki gimimo vaikelio užtrukau apie 1,3val wink.gif Bet.. po gimdymo pačio prasidėjo didelis kraujavimas dėl neužsitraukusios gimdos.. Va ir gavosi gimdymas su rizika, dėl kurios ir gavau papildomas 14d apmokėjimo wink.gif
Bet aš vistiek už KMUK, nejutau jokio konvejerio, tylu, ramu.... O kai reikėjo ekstra pagalbos, per sekundę atsirado krūvą seselių, gydytojas papildomas smile.gif Ir po visko gulėjau gimdykloje virš 3val wink.gif niekas nevijo lauk wink.gif

QUOTE(my world @ 2013 03 28, 14:18)
Krikščioniškuose tikrai nenorėčiau, II - turiu neigiamos patirties. Dabar jaukiausiai atrodo - "Mažylis", bet dėl rizikos greičiausiai tiesiog TEKS klinikose. Man neramu, kad jose maža tikimybė gauti palatą, kurioje galėtų vyras padėti po gimdymo, o man tai labai aktualu  4u.gif Todėl ir diskutuoju, nes praktiškai neturiu pasirinkimo, o bijau likti be pagalbos...


Nebijoki likti viena, nėra ten gi baisu.. Žinai kad reikia, keliesi ir daraisi wink.gif
Mes ir negavom mokamos palatos, ale po paros ir nepasigedau jos, nes kaimynė pasitaikė gera, vyras negalėjo visą laiką būti dėl kito vaikelio smile.gif Išsiverčiau tas dienas be didelės pagalbos, o ir linksmiau buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 03 28, 15:26)
Šiaip mes vargais negalais gavom, kitos dienos vakare visai tik... Eilėj laukė 14 norinčių...

O kaip gavote, jei eileje tiek zmoniu lauke? biggrin.gif su "patepimu"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2013 03 28, 14:29)
Žinai kad reikia, keliesi ir daraisi wink.gif

Man nebus taip paprasta - dėl to ir esu rizikos grupėje mirksiukas.gif Dėl to ir būtinas pagalbininkas po gimdymo...
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2013 03 28, 14:46)
O kaip gavote, jei eileje tiek zmoniu lauke?  biggrin.gif  su "patepimu"?  ax.gif

Na kaip čia pasakius, netepėm niekam, bet pažįstamų labai nemažai turėjom. O ir matė, kad temperatūra be proto kyla, dėl pjūvio nepasijudinu, vaikas nemoka valgyt, be vyro niekaip neapsieisiu, o tuo labiau palatoj su 16-mete gulėjau asocialia praktiškai.. Būtų neatsiradę mokamos vėlai vakare, jau buvo leidę vyrui ant žemės čiužinį dėtis ir likti palatoj...nes priežiūra buvo būtina, o kadangi skyrius perpildytas, medikai nespėja tiek skirt dėmesio, kad šalia stovėt.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 03 28, 15:07)
Būtų neatsiradę mokamos vėlai vakare, jau buvo leidę vyrui ant žemės čiužinį dėtis ir likti palatoj...nes priežiūra buvo būtina,

Tai teks mano vyrui čiužinį į klinikas vežtis, jei jau taip mega_shok.gif
Atsakyti