Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

QUOTE(darius333 @ 2014 07 30, 14:42)
Na is to kas pasakyta - arba viena arba kita turetu buti netiesa mirksiukas.gif nes viena kitam priestarauja. Jei skyrybos tikrai isgyventos ir skausmo nebera, tada visiskai nesuprantamas antrasisi teiginys apie seimos nebuvima ateityje blink.gif
Pastovus zvilgciojimas per peti paprastai neleidzia sutelkti demesio i tiksla priekyje, nes jei tikrai matai tiksla i kuri eini, tada nesigrezioji atgal  4u.gif
Kas yra sielos ramybe, ar ji kada buvo pas tamsta ar tai buvo tik iliuzija, nes pvz anot budizmo - kiekviena diena yra kancia ir sioje zemeje sansaros izvengti nepavyks tongue.gif
Jei taip ziurite i gyvenima - tada aisku, joks vejas jums nepelankus  verysad.gif
Jei tikrai ziuretumete ir eitumete i prieki - visis praeities skauduliai atrodytu kaip pamokos kurias ismokote, dabar gi panasu teks mokytis vel to paties  g.gif
Ne tik siandien, kiekviena diena yra nuostabi  bigsmile.gif
Ramybe jums  4u.gif

Tamsta klystat, niekas niekam nepriestarauja. Del buvusios santuokos galvos nei sielos seniai nebeskauda.O seimos sukurt artimiausia penkmeti negaliu del vaiku. Nenoriu jaukti jų ir taip sujaukto gyvenimo.
O vidine ramybe suprantu tiesiog kaip nora gyventi, nora dirbti tai kas kazkada buvo labai miela, suprantu kaip ramesni poziuri i aplinka, maziau nereikalingos itampos ir susierzinimo.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Unera @ 2014 07 31, 18:37)
Tamsta klystat, niekas niekam nepriestarauja. Del buvusios santuokos galvos nei sielos seniai nebeskauda.O seimos sukurt artimiausia penkmeti negaliu del vaiku. Nenoriu jaukti jų ir taip sujaukto gyvenimo.
O vidine ramybe suprantu tiesiog kaip nora gyventi, nora dirbti tai kas kazkada buvo labai miela, suprantu kaip ramesni poziuri i aplinka, maziau nereikalingos itampos ir susierzinimo.
Aciu  4u.gif

Na matyt ne veltui sakoma: nelaimingi tevai - nelaimingi vaikai doh.gif
Aisku pasirinkimas kiekvienam asmeninis ir skirtingas - jus pasirinkot, jus ir turit mirksiukas.gif
Cia man skamba panasiai kaip - aij nors vyras geria, musa, pas mergas eina, bet del vaiku gyvensiu kartu, nesiskirsiu, pakentesiu. Bet tik is priesingos puses - nors blogai, liudna, noriu seimos, bet del vaiku kentesiu ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2014 08 01, 09:34)
Na matyt ne veltui sakoma: nelaimingi tevai - nelaimingi vaikai  doh.gif
Aisku pasirinkimas kiekvienam asmeninis ir skirtingas - jus pasirinkot, jus ir turit  mirksiukas.gif
Cia man skamba panasiai kaip - aij nors vyras geria, musa, pas mergas eina, bet del vaiku gyvensiu kartu, nesiskirsiu, pakentesiu. Bet tik is priesingos puses - nors blogai, liudna, noriu seimos, bet del vaiku kentesiu ...  g.gif

Suprantu, kad nezinant situacijos Jums atrodo butent taip. Taciau manosios skyrybos buvo laaabai netradicines ir t.t (viešai apie tai neberasysiu). Todel mano pasirinkimas, iki kol vaikai taps pilnameciai nekeist savo gyvenamosios vietos ( ką turecia padaryt noredama buti kartu su savo zmogumi).
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2014 08 01, 09:34)
Na matyt ne veltui sakoma: nelaimingi tevai - nelaimingi vaikai  doh.gif
Aisku pasirinkimas kiekvienam asmeninis ir skirtingas - jus pasirinkot, jus ir turit  mirksiukas.gif
Cia man skamba panasiai kaip - aij nors vyras geria, musa, pas mergas eina, bet del vaiku gyvensiu kartu, nesiskirsiu, pakentesiu. Bet tik is priesingos puses - nors blogai, liudna, noriu seimos, bet del vaiku kentesiu ... g.gif

thumbup.gif Kiekvienas pasirenkame savo kelią, arba GYVENTI arba EGZISTUOTI. Dažnai patogu būti aukos vaidmenyje arba kažko tikėtis, tik įdomu ko g.gif Gyventi reikia ČIA ir DABAR. Kažkas einasi ne taip, ieškok priežasčių, ieškosi - rasi, tik problema, kad meluojame patys sau ir iš tiesų nieko keisti nenorime. Mano žodžiai neadresuoti jokiom konkrečiam nicui.
Atsakyti
QUOTE(Unera @ 2014 08 01, 15:18)
Suprantu, kad nezinant situacijos Jums atrodo butent taip. Taciau manosios skyrybos buvo laaabai netradicines ir t.t (viešai apie tai neberasysiu).  Todel mano pasirinkimas, iki kol vaikai taps pilnameciai nekeist savo gyvenamosios vietos ( ką turecia padaryt noredama buti kartu su savo zmogumi).

drinks_cheers.gif tokiu atveju matyt aplamai nereiktu i viesus forumus rasyti savo gyvenimo "rupescius ir problemu" nes patys juos pasirenkame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2014 08 08, 10:36)
drinks_cheers.gif tokiu atveju matyt aplamai nereiktu i viesus forumus rasyti savo gyvenimo "rupescius ir problemu" nes patys juos pasirenkame 4u.gif



Taip, teisus. Todel palieku si puslapi smile.gif Graziu dalyku reikia ieskoti ne cia:)
4u.gif
Atsakyti
Teisngai-grazius dalykus reikia kurt paciam, ir ne cia, ne forume o savo namuose, savo aplinkoje, savo gyvenime.
Kiekvienas pasirinkimas ir musu, pirmiausia del musu, ir vaikai cia neprieko, nera skyrybu tradiciniu ar ne. Mes arba isiskiriame atsiribojame ir pradedama gyvenima is naujo, nebijodami, permainu sunkumu-bent jau pasiryze juos isgyventi, arba verkslename, skundziames, plaukiam pasroviui-bet uz viso to pasirinkimo slypi... nebuna taip kad labai blogai bet bunu kartu, yra kazkoks tikslas, yra kozkokia nauda, planai, nenoras, baime permainu, sunkumu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemn still: 11 rugpjūčio 2014 - 21:37
QUOTE(Solemn still @ 2014 08 11, 22:35)
Teisngai-grazius dalykus reikia kurt paciam, ir ne cia, ne forume o savo namuose, savo aplinkoje, savo gyvenime.
Kiekvienas pasirinkimas ir musu, pirmiausia del musu, ir vaikai cia neprieko, nera skyrybu tradiciniu ar ne. Mes arba isiskiriame atsiribojame ir pradedama gyvenima is naujo, nebijodami, permainu sunkumu-bent jau pasiryze juos isgyventi, arba verkslename, skundziames,  plaukiam pasroviui-bet uz viso to pasirinkimo slypi... nebuna taip kad labai blogai bet bunu kartu, yra kazkoks tikslas, yra kozkokia nauda, planai, nenoras, baime permainu, sunkumu.

100% thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes elgtumes vienaip, kiti elgiasi kitaip. Tai ju pasirinkimas kenteti tokioje seimoje, juk ne mes ju gyvenima gyvename .
Suprantu, kad kai abu tevai geria, valkatauja, ar daro kazka negero vaikams ir tada isiterpia istaigos, gaila vaiku, ne tevu, nes jie vargsiukai vistiek labai myli net tokius tevus...Cia jau nieko neprivizualisuosite 4u.gif
Atsakyti
turiu viena nora...
skaiciau apie noru isipildyma, daug prirasyta, aisku be vizualizacijos cia neapsieiti, bet pati technika, vienur galvoti vizualizuoti, kitur uzrasyti kazkur ant lapelio ir...
ka patartumet? man kazkaip nesigauna, jau ilga laika apie tai galvoju.
Papildyta:
QUOTE(Moonlightmagic @ 2014 06 30, 20:02)
Mainai yra visame kame, kažka gavai, kažka atiduosi, kitaip gyvenime nebūna.  Panašiai kaip su ateities būrimu, nesusimąsto, kad atsakomybę už smalsumo patenkinimą, teks prisiimti pačiam.

oiii Moon ka tai reiskia, kokia atsakomybe, kokia kaina? blink.gif paaiskink kas uz ta smalsuma laukia g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2014 06 18, 13:13)
g.gif
Aš manau, kad ta vizualizacija yra pavojingas dalykas. Man asmeniškai viskas gaunasi ATVIRKŠČIAI, deja... Nežinau kodėl.


gali buti eme tame... skaiciau, buvo straipsnis rusu kalba kad svarbiausia -pirmas etapas teisingai, aiksiai suformuluot ta nora, pagal tam tikras taisykles, principus. Pamenu viena is principu-kad turi buti trumpai, per daug neisisplest-dau neuzsinoret iskarto, ir labai konkreciai, aiskiai.
istikruju labai sunku ir painu-nora formuluot trumpai, aiskiai, o pati vizualizacija... cia juk fantazija, svajone, jos i remus kazkokius neidesi, tai plaukia savaime, pojuciai.

Man sioje ssrityje taip pat sunkiai sekasi, kazkaip nera to susikaupimo, nera to savaiminio atsilaidavimo, "plaukimo". Ir kaszkodel neigiamos mintys lenda, plaukia vos speji stabdyt, mest i sona, kazkoks buna stresas ir paskui... O kad pakeist teigiamomis oi kaip sunku. gaunasi jau kaip ir per jega.
Ir idomiausia tai kad buitiniam lygmeny man tai gaunasi savaime, paprastai ir siaip isitikinau ne karta rezultatu. o kas liecia asmenini gyvenima... nesivizualizuoja. kazkoks blokas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemn still: 19 rugpjūčio 2014 - 19:15
QUOTE(Solemn still @ 2014 08 19, 20:12)
gali buti eme tame... skaiciau, buvo straipsnis rusu kalba kad svarbiausia -pirmas etapas teisingai, aiksiai suformuluot ta nora, pagal tam tikras taisykles, principus. Pamenu viena is principu-kad turi buti trumpai, per daug neisisplest-dau neuzsinoret iskarto, ir labai konkreciai, aiskiai.
istikruju labai sunku ir painu-nora formuluot trumpai, aiskiai, o pati vizualizacija... cia juk fantazija, svajone, jos i remus kazkokius neidesi, tai plaukia savaime, pojuciai.

Man sioje ssrityje taip pat sunkiai sekasi, kazkaip nera to susikaupimo, nera to savaiminio atsilaidavimo, "plaukimo". Ir kaszkodel neigiamos mintys lenda, plaukia vos speji stabdyt, mest i sona, kazkoks buna stresas ir paskui... O kad pakeist teigiamomis oi kaip sunku. gaunasi jau kaip ir per jega.
Ir idomiausia tai kad buitiniam lygmeny man tai gaunasi savaime, paprastai ir siaip isitikinau ne karta rezultatu. o kas liecia asmenini gyvenima... nesivizualizuoja. kazkoks blokas.

Rekomenduočiau paskaityti V.Zeland "Gyvenimo transerfingas"
Atsakyti