Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 09, 21:10)
juokias ana biggrin.gif
puse metu viename gale, kita puse metu kitame biggrin.gif as pasivaiksciodama daznai iki pempes einu, tai galetume pusiaukelej susitikti. nedidelis mano  tongue.gif o sėdi kuo puikiausiai wub.gif

g.gif

Tai kad turtinga esi,dviejose vietose gyvent lotuliukas.gif

Tai man pempe ne pusiaukele o prie pat namu biggrin.gif Tai tu iki manes gautum atsuoliuoti biggrin.gif
O tai dar nevaiksto? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 09, 22:10)
juokias ana biggrin.gif
puse metu viename gale, kita puse metu kitame biggrin.gif as pasivaiksciodama daznai iki pempes einu, tai galetume pusiaukelej susitikti. nedidelis mano  tongue.gif o sėdi kuo puikiausiai wub.gif

as tariausi susitikt blink.gif paeme ir nusvilpe drauge is panoses lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 09, 21:13)
Tai kad turtinga esi,dviejose vietose gyvent  lotuliukas.gif

Tai man pempe ne pusiaukele o prie pat namu  biggrin.gif Tai tu iki manes gautum atsuoliuoti  biggrin.gif
O tai dar nevaiksto?  rolleyes.gif

vaikšto tik namuose, kai einam i lauka, sedim arba miegam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 03 09, 15:57)
Aš pirmus du mėnesius irgi apie kryželius galėjau tik pasvajoti, o dabar, kai jau įgavom ritmą pakryžiuoju vakarais.
Greita Tu  thumbup.gif

Na ir man gal mažiukas greitu laiku leis bent kažkiek pakryžiavoti 4u.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2013 03 09, 17:55)
Visai netikėtai greitai įrėminau savo paskutinį darbą.
Dimensions "Nantucket treasures" Siuvinėjau rinkinį, nors ėmiau kitą medžiagą - siuvinėta ant Zweigart belfast lino (spalva Flax), siūlai Dimensions, 30 spalvų.
Man šis darbas buvo susijęs su nostalgiškais prisiminimais, nes esu JAV Nantucket saloje gyvenusi, prieš keletą metų ten atostogavome. Kaip žmones traukia į Nidą, panašiai ir mus su vyru traukia į Nantucket'ą. Tai nuostabi sala su puikiausiais smėlėtais paplūdimiais, mediniais namukais, švyturiais ir saulėlydžiais į Atlanto vandenyną. Vienas populiariausių teminių daiktų ten - krepšiai, kurie atlieka rankinių vaidmenį ir yra ne mažiau kruopščiai padaryti, kaip brangių gamintojų rankinės (ir nesmarkiai pigesni). Krepšių ten apskritai pilna visur, kaip ir kriauklių, švyturių bei hortenzijų. Taigi štai dėl to šis darbas iš užvadintas "Nantucket'o turtai". Beje, hortenzijos nuotraukoje - būtent iš ten (savaitgaliais Main street'e vietiniai gėlininkai pardavinėja gėles).

Puikiai įrėminta wub.gif wub.gif ir pasportas liuks wub.gif wub.gif 4u.gif ir pasakojimas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 09, 21:26)
as tariausi susitikt blink.gif paeme ir nusvilpe drauge is panoses lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

bicycle.gif
Nu va liksi dabar be drauges,ajajaj angel_sadangel.gif
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 09, 21:26)
vaikšto tik namuose, kai einam i lauka, sedim arba miegam biggrin.gif

Aha,tai mums reik kazkaip susikontaktuot tada cool.gif

Maniske biski sumaise laika kada miegot reik,tai jau siandien nepakryziavosiu umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 09 kovo 2013 - 21:34
QUOTE(Pumpurėlis @ 2013 03 09, 18:55)
Visai netikėtai greitai įrėminau savo paskutinį darbą.


Galvojau ilgiau reiks laukt bigsmile.gif Puikus rėminimo sprendimas thumbup.gif O pasakojimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2013 03 09, 15:55)


nuostabus darbas,ir labai graziai isbaigtas.labai smagu siuvineti kazkoki darba,kai jis tau asocijuojasi su kazkuom mielu wub.gif mano darbai irgi man brangus,nes irgi asocojuojasi visi vis su kazkuo,kas tuo metu vyksta m,ano gyvenime smile.gif uztat gal jie tokie skirtingi,ir visai neatsibostantys.nors siuvineju tik didelius darbus.o paskui,kai jau pabaigti,isskalbti,pasitiesi ir ziurai i juos,ziurai,ir kazka tokio prasmingo matai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2013 03 09, 23:09)
labai smagu siuvineti kazkoki darba,kai jis tau asocijuojasi su kazkuom mielu  wub.gif


friends.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 09, 21:26)
as tariausi susitikt blink.gif paeme ir nusvilpe drauge is panoses lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif
Atsakyti
laugh.gif
Labanakt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 10 kovo 2013 - 00:29
QUOTE(Pumpurėlis @ 2013 03 09, 16:55)

nuostabu bigsmile.gif thumbup.gif ir pasakojimas, ir reminimas isvis super thumbup.gif

o as pirsta susipjausciau, ir taip giliai doh.gif vienaranke kuriam laikui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2013 03 10, 01:04)
o as pirsta susipjausciau, ir taip giliai  doh.gif  vienaranke kuriam laikui  doh.gif

Galiu paguosti-siuvinejimui dvieju ranku nereikia biggrin.gif

Atsakyti