Įkraunama...
Įkraunama...

Tildos rožinis pasaulis 2tema

QUOTE(DuoDuo @ 2014 05 03, 15:14)


wub.gif labai mmmm
Atsakyti
duoduo, nu OSOM, parodyk daugiau ka siuvi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 05 03, 17:53)
duoduo, nu  OSOM, parodyk daugiau ka siuvi  ax.gif

ir man ir man biggrin.gif kas del medziagos- as tildos rozine nusipirkus... ruda man nelimpa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2014 05 03, 15:14)
4u.gif Sveikos,
Gal galit pasidalinti savo žiniomis, kur galima internete rasti medžiagytės kūneliams (apart minitextilės)? Baigiasi mano atsargos...

grazu smile.gif
riekia kad man savo atsaros i kokius skelbimus sudieti smile.gif grinai tildisku nturiu bet seip2 dezes skiauciu lelem, as kazkaip atituolau nuo ju visai......
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2014 05 03, 18:56)
grazu smile.gif
riekia kad man savo atsaros i kokius skelbimus sudieti smile.gif grinai tildisku nturiu bet seip2 dezes skiauciu lelem, as kazkaip atituolau nuo ju visai......

visai liuks butu ir tau palaisvetu ir mes kazka pagriebtume as turiu laikelio laukiu atostogu tikiuos siemet jau kazka pagriebsiu siut smile.gif mesk cia ka turi ir kiek uz jas nori pinigeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
OJE, paro ta savo brangia patalyne, kur pasiuvai biggrin.gif man kazkaip pasamone sako: " davai skiautini pabandyk pasiut, nu davai"
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 05 03, 21:25)
OJE, paro ta savo brangia patalyne, kur pasiuvai  biggrin.gif  man kazkaip pasamone sako: " davai skiautini pabandyk pasiut, nu davai"

skiautini bandziau - nu ne man vaikeli dar biggrin.gif
va taip buvo .. tu matei jau bigsmile.gif po to kai isaugs ka nors kita pasiusiu , nenorejau baisiai karpyti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
nu grazu labai, sakai skiautinys sunku yra ane, tai gal irgi koki uzvilkima pabandyt pasiut... g.gif
Atsakyti
blush2.gif uoj, nesitikėjau pagyrų... Labai ačiū bigsmile.gif Iš tiesų neturiu daugiau ką parodyti, nes pora lėlyčių nelabai gavosi. Vienas zuikis iškeliavęs kaip dovana, o nufotkinti ir pamiršau paprašysiu gal pafotografuos) smile.gif
Bet noriu dar ir dar siūti smile.gif tik kūnui medžiagytė baigiasi.
Pirkau internetu tris metrus, o kai gavau, žiūriu, kad ji slidoka... Prikimšus skersuoja.
Gidli, gal kūneliams tinkamų turit? Paimčiau tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 05 04, 14:57)
nu grazu labai, sakai skiautinys sunku yra ane, tai gal irgi koki uzvilkima pabandyt pasiut... g.gif

rodziau kad turejau tokiu ... nei dydelio nei mazo, kolkas nebenoriu ...kai PASENSIU biggrin.gif tada .. O kur tavo Tildos ?
duo duo - o mes tikejomes biggrin.gif Brangiai tildos galiu tau nupirkti ... pigiai pas mus nera bigsmile.gif
Atsakyti
neturiu laiko tildom si menesi, pas mane vyksta parengiamieji darbai peppos pig gimtadieniui biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif zadejau menesio gale su savo damom sudalyvaut vietinej mugej pas save miestuke, tipo prasimust i rinka, bet tai kad viena be koju, kita be batu, trecia siaip tik sukirpta, ner kada prisest normaliai, nors sirdis tai kaukia, kaip nori verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 05 08, 22:30)
neturiu laiko tildom si menesi, pas mane vyksta parengiamieji darbai peppos pig gimtadieniui  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif zadejau menesio gale su savo damom sudalyvaut vietinej mugej pas save miestuke, tipo prasimust i rinka, bet tai kad viena be koju, kita be batu, trecia siaip tik sukirpta, ner kada prisest normaliai, nors sirdis tai kaukia, kaip nori  verysad.gif

uzjautu nail.gif cia kalba mama kuri turi viena princese bigsmile.gif biggrin.gif turetum tiek kiek pas mane ir turetum laiko tongue.gif
Man dabar mezgimo etapas ... ax.gif tildos kazkur uz juru mariu biggrin.gif
Atsakyti