Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai penkiametei, ar ne per anksti?

mano mažosios geriausia draugė praeitą savaitę prasidūrė ausis doh.gif o mano dukra - šarkų šarka, jai be galo rūpi visokie papuošalai, blizgučiai... jau seniai ji manęs prašė pradurti ausis, bet kažkaip atkalbėdavau. o dabar, kai pamatys draugę, tai neįsivaizduoju, kokiais argumentais ją atkalbėti unsure.gif
nes man yra labai negražu, kai penkių metų (ar dar jaunesnės) mergaitės nešioja kad ir mažiukus auskariukus schmoll.gif

o kokia jūsų nuomonė?
Atsakyti
O man grazu thumbup.gif Pas mano dukryte grupej mergyte 2 metuku prasidurusi, o kieme ir 1.5 metuku prasidurusi. tai labai faina. As irgi pradursiu ausytes, kai tik paprasys. Dabar kol nieko nesako, tai ir as tyliu.
Atsakyti
QUOTE(Karna @ 2006 05 22, 12:05)
mano mažosios geriausia draugė praeitą savaitę prasidūrė ausis doh.gif o mano dukra - šarkų šarka, jai be galo rūpi visokie papuošalai, blizgučiai... jau seniai ji manęs prašė pradurti ausis, bet kažkaip atkalbėdavau. o dabar, kai pamatys draugę, tai neįsivaizduoju, kokiais argumentais ją atkalbėti unsure.gif
nes man yra labai negražu, kai penkių metų (ar dar jaunesnės) mergaitės nešioja kad ir mažiukus auskariukus schmoll.gif

o kokia jūsų nuomonė?


Dėl skonio nesiginčijama schmoll.gif O man patinka. mano dukrytė buvo nepilnai šešerių, kai auskariukus įvėrėme. aš jos neskatinau, pati laaabai norėjo. Tik perspėjau, kad teks dėl grožio pakentėti ne tik vėrimo metu, bet ir po to. Žadėjo kentėti, jei reiks. blink.gif O reikėjo gal kokias 2-3 savaites su peroksidu praplauti skylutes. Kartais būdavo nepatenkinta, bet iki šiol negirdėjau, kad būtų blogai -tos skylutės. Tik, manau nereikia tokiom lėlytėm didelių ir jokiu būdu kabančių auskarų - tikrai sutinku, kad tai n e g r a ž u !!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai pamačiau temą, iš tiesų ir pagalvojau apie tas mažiukes su kabančiais auksiniais auskarais. Man nekaip atrodo...
Mes su mažąja apie tai kalbėjomės, sakiau, būsi trylikos-keturiolikos, pati nuspręsi. Auskariukų dabar atsiradę ir tikrai nuostabių - net ir tokiai "ciopcei", mažučiukų akmenėlių, boružyčių, lapeliukų, bet kol skonis neišlavėjęs (o padovanoti ryškią beskonybę norinčių netrūksta), gal nerizikuosime.
Atsakyti
Jei mamytei negražu auskarėliai,tai ir atsiras argumentų nušnekinti dukrą mastau.gif Man asmeniškai labai gražu,kai ausytėse žybsi mažyčiai auskarėliai.Mano pačios dukra užsimanė "akučių kaip mamytės"trijų metų, angel.gif Kai išėjom iš salono su išvertom ausytėm,tai nenorėjo net kepurės dėtis,kad visi matytų jos blizgančius auskariukus laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ede: 22 gegužės 2006 - 12:06
QUOTE(Ede @ 2006 05 22, 13:04)
Jei mamytei negražu auskarėliai,tai ir atsiras argumentų nušnekinti dukrą mastau.gif


tai tame ir problema, kad neturiu nė vieno argumento, išskyrus, kad man pačiai negražu!!!! bet ar tai sąžininga vaiko atžvilgiu?

P.S. kaip matau, daugumai gražu auskariukai mažoms merginoms, na o man jos ir taip labai gražios, be jokių žiedų ar auskarų wub.gif
Atsakyti
Man irgi gražesnės be biggrin.gif O kai labai nori, tai lipdosi arba segasi. Prilipdomus leidžiu kad ir ant nosies smile.gif
Atsakyti
Man gražu. Kol kas mano mergytė dar visai mažutė, tai dar neaktualu. Kai paprašys, neprieštarausiu smile.gif Tik turiu abejonių, ar labai judriam vaikui (o tokia ji yra) nebus rizikos kur nors užkabinti, susižeisti - kad ir ne kabantys auskariukai, bet vistiek gali užkliūti g.gif
O prisegamų auskarų pati kažkada esu daugybę pametusi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovvita: 22 gegužės 2006 - 16:58
Mano sesutei auskariukus ivere kai vos metuku tebuvo. Nespecialiai - tiesiog kita sesuo veresi (jai tada 10 buvo) tai mama ir mazylei pasiule praverti, gi anksciau ar veliau visos prasiveria, tik kad maziausiom gyja greiciau ir lengviau thumbup.gif o del grozio tai man visai grazu. tik aisku jokiu kabanciu ir jokiu raudomu ar melynu ryskiu akuciu schmoll.gif drausti tikrai nematau prasmes mirksiukas.gif

Jovvita, dabar jai 9 metukai, nei karto nebuvo niekur uzkliuvusi ar susizeidusi, o pamete zymiai maziau nei kad as blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 22 gegužės 2006 - 17:34
As tai bjauri mama blush2.gif , pasakiau, kad auskarai bus kai sueis bent 13m. o jei ir tada nores - prasau.
Man tai negrazu kai is maziukiu suaugusias daro - pradurti lengviau nei uzauginti, o jei 7m. nuspres, kad nebenori auskaru kaip tada?
Atsakyti
Man irgi negrazu. Be to, nors ir nelabai tikiu, ten visokiu tasku taskeliu ausies spenelyje yra, todel nera reikalo, kad badytu be butino reikalo.
Atsakyti
thumbup.gif Man labai grazu,as maciau mergyte kokiu puses metuku,su maziukais auskariukais,labai graziai atrode kai lelyte,tiesa ir mergyte grazi buvo ir auskariukai puose.Aisku jei ten kokie dideli blynai iverti butu,tai negrazu,o kai maziukai kodel gi ne grazu. thumbup.gif
Atsakyti