Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW

Dideja, sitas vaizdas tai sviestas sviestuotas ax.gif Batelius pakeisciau i ryskesnius. Puikiai isivazduoju geltonus biggrin.gif O svarkas tiks idealiai ax.gif Mano akiai, mint+navy labai grazus spalvu derinys ax.gif

Soffyyy, nepatinka man dzinsu vaizdas schmoll.gif Tokie pertempti atrodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 12 kovo 2013 - 15:13
Mergaites, cia turbut simta kart kalbejot, bet gal galit pakartot ar atitinta dydziai kriauses, kaspino (kur prie pat kaklo) ir su burbulais megztuko. Milijonas aciu 4u.gif
Atsakyti
Dideja, grazu wub.gif Man irgi atrodo, kad reikia ryskesniu akcentu, bateliu, gal dirziuko, liemenes/kardigano, o pagrindas galetu buti ir vienspalvis. Grazi man si spalva, bet ne visoms tinka, as nieko neturiu tokios spalvos ir nedristu isigyti ax.gif .

Soffyy, grazu wub.gif Bet su 93 cm. 25 d. g.gif, matyt, priklauso nuo pomegiu ir figuros ypatumu, nes as su 94 cm galvociau apie 27 d. Ar sitie dzinsai kiek padidinti, ar visuomet perkat toki dydi?

Kuti, ta delnine, is tikruju yra daugiau kosmetine, t.y. ji nera didele.

Atsakyti

Va,kaip visokiais stiliais suderinti ryskus dzinsiukai thumbup.gif

http://www.thepinkpe...eonies-gap.html
Atsakyti
QUOTE(RII @ 2013 03 12, 16:11)
Oi,Lauryna50 lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Tas ikeltas derinukas labai grazus thumbup.gif  iki batu....va batai man  schmoll.gif

... jo, del batu ir susimasciau g.gif
Spygly, sutinku su jusu nuom. Jusu derinukas irgi thumbup.gif buvo - paprasta, bet grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 03 12, 16:01)
Didesnis dydis man nukristų biggrin.gif Aš šiandien neįsivėriau diržo, net nepagalvojau, kad reikės, bet kai prasitampė tai nugaroje galiu ranką įkišt biggrin.gif


per kojas atrodo per siauri mirksiukas.gif
Atsakyti
ar geriau bent kiek g.gif biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

dar laukiu tokiu suvarstomu bateliu tamsiai melynu kaip dirzas, gal jie graziai cia isipaisytu smile.gif
Atsakyti
Soffyyy, man visai graziai atrodo ax.gif Pvz ant manes irgi butu panasus vaizdas, kadangi mano kojos nera is plonuju blush2.gif
Atsakyti
Dideja ,laaaaabai gerai thumbup.gif thumbup.gif trecias variantas wub.gif ir rankine isivaizduoju ryska,tikra akcenta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 03 12, 16:23)


man labiau patiko nesusikisus ax.gif pirmi du visai nieko gavosi, antras su geltonais aukstakulniais butu thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti