Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

Sveikos,
As dabar pati perskaiciau, ka parasiau ir paciai juokingai nuskambejo.. ypac ramiu naktu biggrin.gif (Ir šiaip jau labai pasiilgau miegojimo ant pilvo, ramių naktų ir gebėjimo judėti normaliu tempu)
Bet turejau galvoje visai ka kita smile.gif kalbejau daugiau apie tai, kad apsiversti jau sunku ir i wc vis norisi smile.gif suprantu, kad ramesniu naktu nei dabar tikriausiai jau nebus artimiausiais metais biggrin.gif o del judejimo normaliu tempu tai velgi, dabar judu kaip vezlys ir dar storas biggrin.gif laukiu nesullaukiu kol galesiu suktis kaip bitute ir nereikes stenet norint ka nors nuo zemes paimti biggrin.gif o gal ir reikes... g.gif jei vaikas rankose bus biggrin.gif na zodziu blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(smileDB @ 2013 06 24, 14:38)
Sveikos,
As dabar pati perskaiciau, ka parasiau ir paciai juokingai nuskambejo.. ypac ramiu naktu biggrin.gif (Ir šiaip jau labai pasiilgau miegojimo ant pilvo, ramių naktų ir gebėjimo judėti normaliu tempu)
Bet turejau galvoje visai ka kita smile.gif kalbejau daugiau apie tai, kad apsiversti jau sunku ir i wc vis norisi smile.gif suprantu, kad ramesniu naktu nei dabar tikriausiai jau nebus artimiausiais metais biggrin.gif o del judejimo normaliu tempu tai velgi, dabar judu kaip vezlys ir dar storas biggrin.gif laukiu nesullaukiu kol galesiu suktis kaip bitute ir nereikes stenet norint ka nors nuo zemes paimti biggrin.gif o gal ir reikes... g.gif  jei vaikas rankose bus biggrin.gif na zodziu  blush2.gif



Na nors ir sunkiai, bet nupuskuoji ir iki tuoleto ir dar i miesta isbegi, va kai vaiko is ranku negali paleist ir vos ne apsislapinus po namus lakstai ax.gif biggrin.gif tada jau mastai, kad geriau jau nesiociau pilve biggrin.gif Aisku nebutinai tuom noriu pasakyt, kad tavo toks vaikas ir bus, tiesiog is savo varpines sneku smile.gif
Papildyta:
maniske sianakt vel visa nakti prazyze, kas valanda saziningai pralakstem pas ja i kambari soske.gif tai va tau ir ramios naktys wacko.gif siandien kaip dauzta sedziu
Atsakyti
Giedre-taviske menesi su biskiu uz mano vyresne biggrin.gif o pala,tu jau dirbi? O maternity atostogu metam neturejai? Mano baigsis rugseji,tai galvoju db ka daryt reiks-eit mokytis ar dirbt :-(
Man namie visai patinka sedet biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms_JoJo: 24 birželio 2013 - 15:43
o pries tai nedirbai, ar tik galvoji kur geriau gryzt i darba ar i mokslus? smile.gif O ka nori mokintis?
Papildyta:
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 06 24, 16:41)
Giedre-taviske menesi su biskiu uz mano vyresne biggrin.gif  o pala,tu jau dirbi? O maternity atostogu metam neturejai? Mano baigsis rugseji,tai galvoju db ka daryt reiks-eit mokytis ar dirbt :-(
Man namie visai patinka sedet biggrin.gif


taip maniske tik menesiuku vyresne 4u.gif o as jau senokai dirbu, deja motinystes atostogom pasidziaugt negalejau verysad.gif gavau tik apie 4 menesius, tai teko gryzt i darba, na bet pasirinkau kaip pasirinkau, o ir pasirinkimo nlb turejau, nesam is tu kurie galetu laisvai sau leist nedirbt, o ir be to nenorejau prarasti darbo dabartinio, nes tokio daugaiu butu nebebuve galimybes gaut, na gal ir butu bet vel metu paieskos doh.gif tai va tap pas mane viskas susikloste
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre1222: 24 birželio 2013 - 17:50
kur visos?
vasara dziaugiates?
Atsakyti
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 07 10, 16:18)
kur visos?
vasara dziaugiates?


as jau vasara pasidziaugiau, vakar gryzau namo, buvau LT su maze smile.gif db vel bandom prisipratint prie kito rezimo, klykimo visa nakti buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre1222 @ 2013 07 25, 09:46)
as jau vasara pasidziaugiau, vakar gryzau namo, buvau LT su maze smile.gif  db vel bandom prisipratint prie kito rezimo, klykimo visa nakti buvo  doh.gif

ir kaip atostogos bigsmile.gif

mazai zyzliukei 4u.gif
Atsakyti
Aha, "dziaugiuosi".. sedejau namie langus uzsibarakadavus ir ventiliatoriu apsikabinus visas tas dienas.. nepatinka mano pilvui tokie karsciai.. kojos sutinusios ir silpna darosi i lauka isejus sad.gif Aciu dievui dabar jau atveso kazkiek..
Pirma karta gyvenime nesidziaugiau tokiais karsciais, nes paprastai tai karsti orai ir saule mano geriausi draugai smile.gif

Kaip kitoms?

Nors geriau pagalvojus tai cia Anglijoj, gal ir nereikia tokiu kartu oru, vis tiek nera kur maudytis sad.gif Kad tik saulyte butu ir gana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 07 26, 17:34)
ir kaip atostogos  bigsmile.gif

mazai zyzliukei  4u.gif


Atostogos gerai smile.gif mazike gavo daug demesio, aisku islepo doh.gif su kuo dabar mums patiems reikia kovoti, orai pats tas, labai dziaugiausi, kad nebuvo karsciu tokiu, kokius palikom is cia isvaziuodami, nes su vaiku tai tikrai ne kas. Na ir po dvieju metu pirma karta gavau atsipalaiduoti ir as, palikom mazike seneliams ir patys islekem porai naktu pasiausti alc.gif
Tik kelione atgal buvo nepakenciama, negana to, kad paskutine nakti praleidom pas teta, nes norejom mociute aplankyt, ta naktis buvo, kazkoks siaubas, bet cia kita istorija, esme tame, kad uzmigom 5ryto, nes vaikas reke visa nakti ir 6ryto jau reikejo keliaut i oro uosta, negana to dar i lektuva papuole pauksciu pulkas, darem avarini sustojima, as i kelnes taip pridariau, kad net apsizliumbiau is tos baimes fear.gif, na aisku lektuvas gavo gryzti i vieta patikrinimui, tai vel laukimas ir neramus rekiantis vaikas, zodziu ne kas.
Na bet visumoje atostogos liuks. Tik kainos Lietuvoje doh.gif netelpa man i galva, kaip zmones su minimaliu atlyginimu ten vaikus uzaugina, niekaip man protu nesuvokiama.
Papildyta:
na kai pagalvoji per tokius karsciu buti su dideliu pilvu tai oi oi oi karsta.gif jau ir dabar slapi lakstom, vaika vonioj mirkinam, nes naimanoma, namuose dusnumas baisus, apie miegojima nekalbu, va siandien visai jau nebekarsta, netgi vesoka sakyciau, tai biski atsigaivinimo, aisku nefainai butu jei vel prasidetu lietus ir saltos dienos, na koki 20laipsniu ir saulyte pats tas.
Atsakyti
Oo pagaliau yra Nottinghamo plepuciu, nes ilga laika vis ieskodavau, bet nebudavo sukurtos temos.. bigsmile.gif
Labas smile.gif gyvenu Nottinghame 1,5m, gyvenam dabar Stapleforde. Bet siuo metu atostogaujam LT ir beatostogaudama suzinojau smagia zinia- nestuke.gif
UK niekada nedirbau, sedziu namie, tai ir kalba nekokia, tai kazkaip baisu man viskas... ax.gif kaip reiks eit pas gydytojus, gimdyt ir t.t.
Gal kuri gimde UK ir gauna motinystes ismokas LT? Nezinau, kaip isleidzia dekretiniu, jei pas gydytoja busiu nevaiksciojus LT..Ar tiesiog reiks skrist 30sav ir prasyt kad isleistu...gal kuri susidure?
Atsakyti
QUOTE(Lukos_mama @ 2013 07 30, 15:12)
Oo pagaliau yra Nottinghamo plepuciu, nes ilga laika vis ieskodavau, bet nebudavo sukurtos temos.. bigsmile.gif
Labas  smile.gif  gyvenu Nottinghame 1,5m, gyvenam dabar Stapleforde. Bet siuo metu atostogaujam LT ir beatostogaudama suzinojau smagia zinia-  nestuke.gif
UK niekada nedirbau, sedziu namie, tai ir kalba nekokia, tai kazkaip baisu man viskas... ax.gif  kaip reiks eit pas gydytojus, gimdyt ir t.t.
Gal kuri gimde UK ir gauna motinystes ismokas LT? Nezinau, kaip isleidzia dekretiniu, jei pas gydytoja busiu nevaiksciojus LT..Ar tiesiog reiks skrist 30sav ir prasyt kad isleistu...gal kuri susidure?


Sveika prisijungus 4u.gif
Sveikinimai didziausi tapus nestuke.gif 4u.gif
Na as gimdziau UK viskas cia gerai, na jei kalba ne kokia visada gali prasyt vertejo, jie visada tuom apsirupine ir nori, kad viskas butu suprantama, bet tik tiek, kas liecia nesciuju ir ne tik prieziura, na... doh.gif Pats gimdymas turetu buti tikrai ramioj aplinkoj ir tarp maloniu zmoniu, na bent mandagus jie buti sugeba.
O del pasalpu LT ir gyvenant cia, na tikrai nezinau, zinau tiktai kaip cia viskas vyksta, bet turi buti pradirbusi bent 26 savaites. Tos 26 savaites gali buti ne paeiliui ir ne vienam darbe, bet jos turi buti isdirbtos 66savaiciu (pries nustatyta gimimo data) laikotarype.
Beje jei gauni Job Seekers Alowence gali pretenduoti i vienkartine motinystes ismoka kuri yra 500£.
Tai va tiek zinau ir tiek teko dometis, kadangi pati turejau tvarkytis dekretines, nes is darbo negavau, kadangi isdirbau jame nepakankamai ilgai, nes buvau tik pakeitusi darba, kai suzinojau jog laukiuosi. Taigi ir motinystes pasalpa gavau is Goverment.
Atsakyti
Aciu uz info mirksiukas.gif o jei as niekada nedirbus UK galiu pretenduoti i ta Job Seekers Alowence?
Atsakyti