Įkraunama...
Įkraunama...

***Balandukai 2008***

Linute, nuostabiai atrodo tavo vyrukai, o tu tikrai tarp jų pagerbtą. Ir tikrai pati atrodai fantastiškai pagimdžiusi tiek vaikučių, šaunuolė thumbup.gif

Sweduke irgi šaunuolė, sveikinimai 4u.gif

Ir kaip tiems pirmokiukams sekasi adaptacija mokykloje?

Elinga visai neblogai, kol kas jokio streso, labai natūraliai viskas. Sunkiausia ryte atsikelti, bet gal dar po vasaros ne visai įsivažiavo, o šiaip mokytoja giria, kad labai rūpestinga, atsakinga. Mokosi mokykloje,kuri yra muzikinės pakraipos, baigdama progimnaziją baigs ir muzikos mokyklą. Dar lanko dainavimo studiją, kas suteikia labai daug džiaugsmo.
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2015 09 13, 18:54)


Va tokie mes esame,linksmi,gyvi ir nepasiduodantys ir visada drauge einantys tik pirmyn,to linkiu ir jums  4u.gif

Linute mamyte manekene thumbup.gif Vyrai kaip azuolai auga, o jau Igniukas koks fainuolis thumbup.gif

Mano pirmokeliui sekasi neblogai, nors reikalinga griezta ir labai griezta kontrole, dienotvarke ir aisku daznai priminti, kad jis jau pirmokas, o ne darzelinukas. O siaip bandysim lietis i muzikinius burelius ir daile, kovos menams grieztas ne is mano puses, sportuoti irgi gali saikingai su savo nedraugiska astma...
Atsakyti
Na ir kaip ten musu pirmokams sekasi? Jezau, jezau, eina laikas, o mane i nevilti varo Evaldo skaitymas doh.gif As jau mintyse ji itaisiau ji i proftechnine, nes vargu, ar ka daugiau pasieks doh.gif Rasymas tragiskas, skaito taip, kad ne jis nesupranta, ne as, ka perskaite unsure.gif O juk jau kitais metais prasides anglu kalba. Ka angliskai gales kalbeti, jei lietuviskai dar sunkiai gaudosi.
Viena viltis-matematika. Skaiciuoti sekasi gerai, susigaudo greitai, bet jau skaiciaiiiiii, tai ne i ta puse uzsukti, tai netelpa i langeli.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 11 25, 09:21)
Na ir kaip ten musu pirmokams sekasi? Jezau, jezau, eina laikas, o mane i nevilti varo Evaldo skaitymas doh.gif As jau mintyse ji itaisiau ji i proftechnine, nes vargu, ar ka daugiau pasieks doh.gif Rasymas tragiskas, skaito taip, kad ne jis nesupranta, ne as, ka perskaite unsure.gif O juk jau kitais metais prasides anglu kalba. Ka angliskai gales kalbeti, jei lietuviskai dar sunkiai gaudosi.
Viena viltis-matematika. Skaiciuoti sekasi gerai, susigaudo greitai, bet jau skaiciaiiiiii, tai ne i ta puse uzsukti, tai netelpa i langeli.

Ramiai mama, viskas bus gerai, ateis laikas ir persilaus. Man atrodo musu klasej irgi ne visi skaito - ismoks. Jis gi ir kalbeti moka ne viena kalba, ko daugiau noreti, su laiku viskas 4u.gif
Maniskiui tai sekasi gerai, skaito, raso, skaiciuoja ir zyzia, kad neidomu, nori kazko daugiau, kad atsibodo taip ilgai tuos pacius veiksmus skaiciuoti. Na bet tikrai yra tinginukas, gabus, bet namuose jau labai sunku ka nors papildomai duoti padaryti, sunku susikaupti, todel padaro kokia ziopla klaida, paskui asaroja... Pvz. niekaip nesupranta ir as jam nesugebu isaiskinti, nors cia gal jau mokytojs darbas butu, kodel vardai, pavardes, pavadinimai yra rasomi is didziosios raides... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2015 11 25, 11:07)
Ramiai mama, viskas bus gerai, ateis laikas ir persilaus. Man atrodo musu klasej irgi ne visi skaito - ismoks. Jis gi ir kalbeti moka ne viena kalba, ko daugiau noreti, su laiku viskas 4u.gif
Maniskiui tai sekasi gerai, skaito, raso, skaiciuoja ir zyzia, kad neidomu, nori kazko daugiau, kad atsibodo taip ilgai tuos pacius veiksmus skaiciuoti. Na bet tikrai yra tinginukas, gabus, bet namuose jau labai sunku ka nors papildomai duoti padaryti, sunku susikaupti, todel padaro kokia ziopla klaida, paskui asaroja... Pvz. niekaip nesupranta ir as jam nesugebu isaiskinti, nors cia gal jau mokytojs darbas butu, kodel vardai, pavardes, pavadinimai yra rasomi is didziosios raides...  doh.gif

Tai va, jus net papildomai dirbat, o mes namuose saziningai sedim po 3 valandas ne papildomai, o ka klaseje nepadares swoon.gif Mokytoja sake, kad jei testas duodamas, tai tu 30 minuciu nepakanka: dar sedi ji papildomai po pamoku kokia valanda, kad ta testa su Evaldu parasytu unsure.gif
Betvarke baisi sasiuviniuose, rastas tragiskas, pirstai melyni, pratybu sasiuviniai sulamdyti doh.gif Nu ne vienas mano vaikas nebuvo toks netvarkingas.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 11 25, 12:28)
Tai va, jus net papildomai dirbat, o mes namuose saziningai sedim po 3 valandas ne papildomai, o ka klaseje nepadares swoon.gif  Mokytoja sake, kad jei testas duodamas, tai tu 30 minuciu nepakanka: dar sedi ji papildomai po pamoku kokia valanda, kad ta testa su Evaldu parasytu unsure.gif
Betvarke baisi sasiuviniuose, rastas tragiskas, pirstai melyni, pratybu sasiuviniai sulamdyti doh.gif Nu ne vienas mano vaikas nebuvo toks netvarkingas.


ramiai, mama. bus vaikas programeris. nereikės rašyti parkeriais, skaityti nereikės ,tik skaičiavimus atlikti biggrin.gif. Dovydui sekasi. Aišku tenka pakovoti us įrodymais, kad namų darbus būtina atlikti, bet kai netingi, tai padaro greitai ir gerai. jei sąsiuviniuose betvarkė, tia tik per skubėjimą,kad viską padarytų pirmas. bandom išaiškinti, kad viską reikai padaryti ne greitai, bet gerai doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Matui tai puikiai sekas. Pusmecio ivertinimai auksciausi klasej. Baisiai patinka matematika, lanko tiksliuku bureli, dalyvauja tose olimpiadose.
As tai net pamoku netikrinu, viska pats padaro, susideda biggrin.gif. Zodziu esu atsiputus kol brolis prades lankyt biggrin.gif ten jau kitas kalibras biggrin.gif
Va kaip graziai raso. Man tai labai blush2.gif

user posted image]mato rasliava[/URL]
Atsakyti
sveikos, įkišau nosį į SM kitais reikalais, bet iš įpratimo ir čia paskaitinėju smile.gif
Pumpica, stebiuosi, kad dar tokių tvarkingų berniukų būna, kaip rašo, ohoho smile.gif Mano abi nelabai kaip rašo, tik tiek, kad be klaidų (net sms su lietuviškomis raidėmis rašo). Beje, vienas iš mūsų balandukų irgi KTU licėjuj pirmokas wink.gif biggrin.gif bet galbūt ne toj pat klasėj.
Linutės šeimyna kad graži - vyrai ąžuolai visi smile.gif o pati Linutė kaip studentė kokia wink.gif
Mano abi ponios lanko krepšinį ir muzikos mokyklą (Goda akordeonu ėmė groti, tai pažangą greit daro), neserga jau 5 metus, astmas laikinai išaugo, gydau žolytėmis smile.gif

Šiaip auga greit vaikai, teisybė smile.gif Kad nesusenčiau, vėl studijuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2016 02 17, 09:58)
. Beje, vienas iš mūsų balandukų irgi KTU licėjuj pirmokas wink.gif biggrin.gif bet galbūt ne toj pat klasėj.


Rimtai? smile.gif kieno? Manasis 1B.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2016 02 17, 22:16)
Rimtai? smile.gif kieno? Manasis 1B.

1 c wink.gif trumpai čia pabuvo ta mūsų narė, nebeprisiminsi smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos !!!
Na bet Matas ir šaunuolis!!! Tėvelių džiaugsmas ir būsimas prezidentas auga smile.gif Tikrai labai gražiai rašo, netingi smile.gif
Smagu, vaikai dideli, mamos jaunos, studentės smile.gif)) 4u.gif
Maniškei irgi puikiai sekasi mokykloje, mokosi gerai, pamokų netikrinu. Labai patinka matematika ir užsienio kalbos. Papildomai namie sprendžiam lietuvių kalbos pratybas, bet pykstamės su raidžių rašymu. Ir raštas ojojoj doh.gif Vokiškos ir lietuviškos rašytinės raidės skiriasi, ir ji nenoriai priima tą skirtumą, nori rašyti taip kaip ji įpratusi, t.y.vokiškomis. O man tada kažkokia betvarkė rašyme atrodo smile.gif))))
Žodžiu, taip ir laikomės.
Visoms sėkmės ir džiaugsmo kuo daugiau, kurį mums suteikia vaikai!
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Įlindau tikrai po daug metų į šią temą, smagu paskaityti naujienas apie balandukus, pamatyti nuotraukas bigsmile.gif
Saulė gyvena puikiai. Mokykloje sekasi super gerai, turi geriausias drauges klasiokes iš darželio grupės, tad nebuvo jokių sunkumų pirmokei. Gavo pagyrimą už pusmečio rezultatus, tik keli vaikai iš jos klasės jį gavo ax.gif Kadaise mėgo gimnastiką, turi puikius duomenis, bet ją labiau traukia dailė, tad gimnastikai pasakė ne ir užtat lanko baseiną, kur jaučiasi kaip žuvis biggrin.gif Gimnazija mūsų irgi meno pakraipos, lanko sustiprintos dailės klasę, gražiai piešia smile.gif Anglų mokosi nuo darželio, plius dar šokius lanko. Veiklos per akis smile.gif
Turi Saulė ir broliuką 5 mėnesių smile.gif puikus laikas man su abiem vaikučiais thumbup.gif
Tiek naujienų smile.gif Linkėjimai visiems 4u.gif
Atsakyti