Įkraunama...
Įkraunama...

Pirtys, pirtelės

QUOTE(indregu @ 2006 12 13, 10:40)
O as dar pagalvojau, kaip vandens temperatura laikytusi? Ar ilgai? Nes jei po plytelem viskas is betono? Ar ten dar kokia sildymo sistema daroma?

Statomas vandens šildytuvas, kurs nukritus temperatūrai keliais laipsniais, automatiškai pradeda šildyti vandenį.
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2006 02 11, 16:58)
Na pas mus pirtelė namo rūsyje. Pas mūsų rūsys tipo poilsio patalpos: pirtelė, dušas, priešpirtis, patalpa baliukams ir sporto salė  thumbup.gif . Na prieš tai buvo daug svarstymų ar pirtį įrenginėti name ar statyti atskirą pastatą lauke. Galiu pasakyti džiaugiuosiu pasiringtu variantu, nes žiemą eiti kažkur iškūrenti į lauką tikrai nebūtų didelis malonumas, o dar reiktų prišildyti visas patalpas. Tai įsivaizduoju pirtį iškūrentume tik per didžiąsias šventes, o dabar pasikuriame kiekvieną savaitgalį. Ir dar manau būtų keblumų kur palikti vaikus, nes maniškiai vieni tikrai nepasiliktų, o dabar vaikus suguldom ir į pirtelę.O vasarą tikrai nėra kai karšta ddelio malonumo sėdėti pirtyje. Na bet jei turint pirtelę name dar pasistatyti ir lauke tikrai nebūčiau prieš.



Manau rusys tinkamiausia vietele pirtelei 4u.gif
Musu pazystami turi pirtele rusyje.,labai patogu.,turi 2 ieimus i pirtele vienas is kiemo puses,antras is namo (atidarosi liukas is kambario i rusy,yra laipteliai). thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 01 14, 23:29)
Manau rusys tinkamiausia vietele pirtelei 4u.gif

Bet turi būti super išspręstas vėdinimas ir kiti dalykai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 01 15, 15:22)
Bet turi būti super išspręstas vėdinimas ir kiti dalykai  g.gif

sutinku 4u.gif
Atsakyti
norejau pasiklausti, gal kuri iš pirčių mėgėjų išbandė ar turi savoje pirtelėje ne paprastus ar vulkaninius akmenukus, o žadeitą?
kažkaip prisiskaičiau aš apie tuos akmenukus ir baisiai idomu man pasidarė, gal kas turi ir jau išbandė - įdomu būtų žinančių nuomonę išgirsti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hasiukas @ 2007 01 17, 12:04)
norejau pasiklausti, gal kuri iš pirčių mėgėjų išbandė ar turi savoje pirtelėje ne paprastus ar vulkaninius akmenukus, o žadeitą?
kažkaip prisiskaičiau aš apie tuos akmenukus ir baisiai idomu man pasidarė, gal kas turi ir jau išbandė - įdomu būtų žinančių nuomonę išgirsti  blush2.gif



Vulkaniniai akmenukai...... thumbup.gif net negirdejau...tikrai idomu...is kur jos gauti
Papildyta:
QUOTE(Saire* @ 2006 02 28, 00:31)
Mes statome rąstinę, bet modernią pirtį 4u.gif , projektavome abu su vyru vakarais nuo sausio, bet tik vakar abu tenkinantis variantas gimė  thumbup.gif -su dideliais langais- durimis (pačioje pirtyje ir baliukų kambaryje), kurie "žiūri" tiesiai į ežerą, atvira terasa, kurioje bus įmontuota japoniška pirtis-kubilas, joje bus palikti augti medžiai, ir t.t. Turkijoje teko būt pirtyje, kurioje vienoje sienoje didelis langas  thumbup.gif vaizdas ir jausmas žodžiais nenusakomas, kai sėdi pirtyje ir matai medžius, o už jų jūrą wub.gif, na mums teks jūrą tik įsivaizduot...

Visos idėjos  "sugulė" labai gražiai thumbup.gif , tik va sąmata tokios pirties  doh.gif


Saire perskaiciau apie tavo rastine pirtele,TESIOG NEREALIAI IDOMUS PROJEKTAS,Kai visa tai igyvendinsi buk gerute paskelbk nuotrauka............. ax.gif
Kaip tokios noreciau.......baltas pavydas.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 18 sausio 2007 - 13:10
QUOTE(indregu @ 2006 12 13, 11:40)
O as dar pagalvojau, kaip vandens temperatura laikytusi? Ar ilgai? Nes jei po plytelem viskas is betono? Ar ten dar kokia sildymo sistema daroma?


yra dar vienas variantas smile.gif tik tiek kad jis lauke daromas. Kubilas su karstu vandeniu. Efektas geras ypatingai ziema smile.gif Mano dede pasidare toki pats. Aisku, yra firmu, kurios tokius kubilus gamina, bet kainos pas juos nemazos (girdejau apie 7 tukst. Lt, bet velgi nuo dydzio priklauso). Deda paeme is metalo suvirino norimo dyzio vonia (taip ja vadadinkim), is vidaus viska apipavidalino mediena, is lauko irgi padare izoliacija nuo karscio. Kubilas pastatytas lauke, siek tiek pakeltas, nes po apacia yra kurenama, kubile esantis vanduo syla. Laiptukais ilipi i kubila, atsisedi ant suoliuko vandenyje ir thumbup.gif ...
Kazkodel man kartais tas kubilas primena pragaro katila smile.gif... Principas bent jau panasus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 01 18, 13:08)
Vulkaniniai akmenukai...... thumbup.gif net negirdejau...tikrai idomu...is kur jos gauti
Papildyta:


na merginos, papasakosiu as daugiau apie Žadeitą.. mano tėvukai labai daug apie susižinojo ir nusipirko sau į pirtelę... ir nors aš kiek skeptiškai į jų pirkinį iš pradžių žiūrėjau, bet IŠ tiesų nerealus akmuo. Aš jau senokai esu pirčių gerbėja, bet su šitais akmenimis visiškai kitos poveikis - šimtą kartų maloniau ir sveikiau pirtyje būdama jaučiausi. Svarbiausia - garai nedegina, jų iš vis nesimato... kai pili ant šių akmenų vandenį - nekyla garas... savomis akimis netikėjau.. o drėgmė ore kažkaip atsiranda - bet kas maloniausia - nedegina... sėdėjimas pirtyje mažiau ištvermingiems visai ne kančia. o ir ištvermingiems ištvermės nereikia. Be to, ką pastebėjome- kažkaip labai teigiamai veikia plaučius - apie tai ir aprašymuose rašo, bet aš irgi netikėjau... o pasirodo, klydau. Taip kad LABAI REKOMENDUOJU, nes iš tiesų fantastiškas dalykas blush2.gif
mes patys dar visų privalumų neatradome, nes tik 4 kartus tokioje pirtelėje buvome, bet kaskart po kokią gerą savybę atrandam... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hasiukas: 24 sausio 2007 - 11:24
[quote=Hasiukas,2007 01 24, 12:21]
na merginos, papasakosiu as daugiau apie Žadeitą.. mano tėvukai labai daug apie susižinojo ir nusipirko sau į pirtelę...


Tai kus tuos stebuklingus akmenukus galima nusipirktiuser posted image
Atsakyti
Jau musu pirtele i pabaiga, yra ir sienos ir durys ir elektra, pecius, prieskambariuke sudetos grindys. Dabar truksta tik "apstatymo", reikia groteliu ant grindu, suoliuku, kabliuku, lempu ir pan.

Kazkokius akmenis kurie dedasi ant peciaus vyras irgi pirko, bet nezinau kaip jie vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 01 24, 13:24)
Tai kus tuos stebuklingus akmenukus galima nusipirktiuser posted image


mano tevukai pirko per UAB "ABC" blush2.gif Ten kazkaip uzsisake, ir sake reiks apie savaite laukti, bet jiem per 3 dienas atveze. Jei reikes, galesiu paieskoti telefono. Tik nepigus tie akmenys... bet mes su vyru i sodyba ir pirksim - geras daiktas - pinigelius dabar taupom pavasariui thumbup.gif
Atsakyti
galiu biskuti pasidalinti patirtimi,pas pazistamu kotedze vonioj yra padaryta ta rusiska pirtis ,aisku svarutele kaip sauna,labai smagu tikrai ten ir paguleti ir pasivanuoti thumbup.gif biskuti man ji per sausa,bet cia manau skonio reikalas,o siaip faina,vienu metu gali sedeti kokie 5 smones:-)
o dar tuoj pacioj patalpoj turi jie ir ta masazine kabina tipo su turkiska pirtim,na man taii nieko ipatingo,sedi garuose ir tike,liudna nes vienas ten gali sedeti,masazas malonus aisku,bet siaip manau nereikalingas daiktas,nes nu kiek tu ja nauduoses? doh.gif
tai vat jei galeciau tai daryciau paprasta pirtele prie namu arba kur nors kaime,nes pirtis vis del to yra lauko malonumas,kai gali isbegti ir nerti i pruda arba pasivoliuoti zolytej rolleyes.gif
Atsakyti