Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

Lietuvos darbo birzos tinklapis
8 psl 2012 12 20, 21:52

Tęsiam tuoliau
http://www.supermama...?...64&t=886465
Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emiliomamayte: 28 vasario 2013 - 17:11
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2013 02 28, 17:23)
Ai tai tada kaip suprantu jei žmogus įsidarbino ir paskui įstos į biržą jei išeis iš darbo tai viskas bus normaliai, mokės išmoką ax.gif

Mokes toliau,jeigu nebuvo pilnai sumokeje.
Atsakyti
QUOTE(SunriseGirl @ 2013 02 28, 16:28)
Skambinaus, bet kas is to doh.gif  Pirmiausia pasiskambinau i savo miesto sodros skyriu ten sake kad labai ribota informacija jos turi ir liepe skambintis savo daro birzos konsultantei. Tai konsultante mane is vis nugasdino nes pasake kad jei lyg siol negavau pinigu tai tikriausiai ir negausiu nes matyt sodra nepratesia mokejimu. Nes pas mane buvo tokia situacija kad as birzelio menesi istojau i darbo birza ir man paskaiciavo kad 6 men mokes po 650.lt taip as isbuvau birzoje 3 menesius ir gavau tris ismokas. tada as buvau isejus is birzos ir 2 men vykdziau individualia veikla. po to vel i birza gryzau ir birzoj paskaiciavo kad man dar priklauso tie trys neisnaudoti men. po 650lt. ir is tikruju as i darbo birza po individualios veiklos gryzau gruodi ir sausi gavau tvarkingai pinigus uz gruodi. o dabar man sako matyt sodra nebepratesia to mokejimo. nors nesikeite jokie istatymai ir turi moket kaip ir priklauso. doh.gif  man dar du menesius priklauso pinigai. Po to skambinaus bendruoju tel. sodros 1883 ir ten pasake kad nesamone, nesikeite niekas ir tikrai man priklauso tie pinigeliai. po to skambinaus i utenos sodra o ten du nr. dave is kuriu nei vienu susisiekt neisejo nes uzimta ir uzimta buvo. taip as kazkur pora valandu be nustojimo jiem skambinau kol galiausiai atsiliepe ir taip pat patikino kad priklauso man pinigai. Ir pasake kad jie moka pagal tai kokia informacija nurodo jiems darbo birza, sake isvis si menesi balaganas kazkoks nes darbo birzos konsultantai pamirsta nurodyt tai bedarbio saskaitos numeri, tai kazka sumaiso ir patys priraso kad pasalpa neskiriama tai dar kas nors.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  zodziu baresi labai kad patys reikalautume daugiau informacijos ir atsakomybes is darbo birzos konsultantu nes jie sake visai beveik nebendradarbiauja su sodra nusikrato atsakomybes. Dar sake kad visa Lietuva siandien panikuoja kas dar negavo pinigu ir skambineja jiems istisai sake kad siandien visa diena dar ves pinigelius iki vakaro . Belieka toik tiketis kad spes pervest nes kitaip jauciu vel kita menesi bus keblumu kai reiks jau uz du menesius pervest doh.gif  doh.gif  doh.gif

NU dar tokio cirko nesu girdejusi.... blink.gif blink.gif blink.gif
Sake ryt vyras skambinsis ir ryskinsis kame reikalas.... doh.gif
Atsakyti
ir as turejau gaut, bet negavau...pasiskambinau trumpuoju numeriu, tai liepe nueit i teritorini sodros skyriu, ten kazkoki prasyma parasyt...sius ji tada i Utenos...aiskinsis, kaip ir kas...nesuprantu, kas cia per dalykai...taigi jei priklauso, kodel viskas taip vyksta?
ai, ir dar...juokinga, kad liepia darbo birzos konsultanciu klaust. As kai dar lankiausi, paklausiau, tai man konsultante taip atreze: "Informacijos siuo klausimu neteikiame", ir pakiso pasiskaityt popieriuka nuo kada ir kada sodra nedarbo pasalpas moka. wa taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuteSun: 28 vasario 2013 - 18:01
QUOTE(TuteSun @ 2013 02 28, 18:58)
ir as turejau gaut, bet negavau...pasiskambinau trumpuoju numeriu, tai liepe nueit i teritorini sodros skyriu, ten kazkoki prasyma parasyt...sius ji tada i Utenos...aiskinsis, kaip ir kas...nesuprantu, kas cia per dalykai...taigi jei priklauso, kodel viskas taip vyksta?
ai, ir dar...juokinga, kad liepia darbo birzos konsultanciu klaust. As kai dar lankiausi, paklausiau, tai man konsultante taip atreze: "Informacijos siuo klausimu neteikiame", ir pakiso pasiskaityt popieriuka nuo kada ir kada sodra nedarbo pasalpas moka. wa taip.

nors as jau gavau pasalpa.bet skambinausi i birza kitu klausimu,ir man pasake,kad sodra moka ir jie patys nezino,net nemato,kad jau ismoketa,tai visos bedos su sodra cia ne su birza,nes birzoje dabar tik prasyma rasai,o skiria ar ne jau sodra sprendzia...
Atsakyti
kas gali atsakyt, kur galima paziureti ar neismete is birzos darbo ? neskaitant pskambinti konsultantei ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SunriseGirl @ 2013 02 28, 16:28)

Man irgi buvo toks atvejis, tai likutį kuris buvo nuo ano stovėjimo išmokėjo kai suėjo vistik metai nuo paskutiniojo pašalpos gavimo, nesvarbu, kad ten buvo ne visi už 6 mėn išmokėti pinigai, niekas nedavė jų anksčiau..
Atsakyti
QUOTE(minde0445 @ 2013 02 28, 19:22)
kas gali atsakyt, kur galima paziureti ar neismete is birzos darbo ? neskaitant pskambinti konsultantei ? smile.gif

Prisijunkit cia
https://www.ldb.lt/L...n...4&branch=js
o jeigu dar svetainei neregistravotes,tai uzsiregistruokit ir patvirtinkit tapatybe
https://www.ldb.lt/L...50-d23f5221c5f2
Papildyta:
QUOTE(Ragany @ 2013 02 28, 19:49)
Man irgi buvo toks atvejis, tai likutį kuris buvo nuo ano stovėjimo išmokėjo kai suėjo vistik metai nuo paskutiniojo pašalpos gavimo, nesvarbu, kad ten buvo ne visi už 6 mėn išmokėti pinigai, niekas nedavė jų anksčiau..

Siaip tai turejo moketi,kai tik vel istojot i birza
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 28, 17:11)
Mokes toliau,jeigu nebuvo pilnai sumokeje.

Jolanciuk is kur jus tai viska zinot,gal jus Sodroj dirbat?
Gal galit tada ka pakomentuot apie sodros veiksmus,kodel ne visiems ismoketa bedarbio pasalpa,nors pagal istatyma 100 proc ji priklauso.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emiliomamayte @ 2013 02 28, 23:20)
Jolanciuk is kur jus tai viska zinot,gal jus Sodroj dirbat?
Gal galit  tada ka pakomentuot apie sodros veiksmus,kodel ne visiems ismoketa bedarbio pasalpa,nors pagal istatyma 100 proc ji priklauso.... g.gif

Na nuvylsiu jus,nesu sodros darbuotoja smile.gif
O del bedarbio pasalpu,tai manau kai pirma menesi sodra moka,tai gali ir kazkokiu nesklandumu buti,kaip rase,gal ir konsultantes kazkokias klaidas privele,gal sodros sistema dar nera visai tobula.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 01 kovo 2013 - 09:16
o del to istatymo, jog kas metais mazeja pasalpa, tai nepatvirtinta dar ? bet kodel tada kalbejo per zinias jog taip ir bus
Atsakyti
QUOTE(minde0445 @ 2013 03 01, 10:35)
o del to istatymo, jog kas metais mazeja pasalpa, tai nepatvirtinta dar ? bet kodel tada kalbejo per zinias jog taip ir bus

Dar kiek zinau nepatrvirtinto,o kalba del to,kad nori tai patvirtinti.
Atsakyti