Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

Sveikos, turiu klausimą smile.gif Gaunu socialinę pašalpą 350lt ir kažkokiu būdu man nieko nesakius konsultantė darbo biržoje man pažymėjo kad atsisakiau darbo dėl pateisinamos priežasties, nors jokio darbo pasiūlymo negavau tai ar gausiu socialinę pašalpą ar man ją nubrauks?
Atsakyti
QUOTE(nemeganfox @ 2013 03 01, 12:13)
Sveikos, turiu klausimą smile.gif Gaunu socialinę pašalpą 350lt ir kažkokiu būdu man nieko nesakius konsultantė darbo biržoje man pažymėjo kad atsisakiau darbo dėl pateisinamos priežasties, nors jokio darbo pasiūlymo negavau tai ar gausiu socialinę pašalpą ar man ją nubrauks?

Nu bet cirkai vyksta ,eik tu sau... lotuliukas.gif
tai jei su pateisinama priežastimi''atsisakete'',tai neišbrauks jūsų iš DB,tai ir toliau gaudinesite soc.pašalpa.
Atsakyti
QUOTE(nemeganfox @ 2013 03 01, 12:13)
Sveikos, turiu klausimą smile.gif Gaunu socialinę pašalpą 350lt ir kažkokiu būdu man nieko nesakius konsultantė darbo biržoje man pažymėjo kad atsisakiau darbo dėl pateisinamos priežasties, nors jokio darbo pasiūlymo negavau tai ar gausiu socialinę pašalpą ar man ją nubrauks?

aha,as irgi maciau pas vyra buvo parasyta,kad sausio 16 buvo pasiulymas del darbo ir atsisakyta su pateisinama priezastim,tai likau nesupratus,cia gal pacios konsultantes himicina...bet kam to reikia nelabai supratau....
Atsakyti
QUOTE(Emiliomamayte @ 2013 03 01, 12:24)
aha,as irgi maciau pas vyra buvo parasyta,kad sausio 16 buvo pasiulymas del darbo ir atsisakyta su pateisinama priezastim,tai likau nesupratus,cia gal pacios konsultantes himicina...bet kam to reikia nelabai supratau....


Taip cia jos prirasineja,as irgi turiu toki irasa, juk jom reikia parodyti kad kazka dirba:) o pasalpos del to tikrai neatims
Atsakyti
QUOTE(errolu @ 2013 03 01, 13:29)
Taip cia jos prirasineja,as irgi turiu toki irasa, juk jom reikia parodyti kad kazka dirba:) o pasalpos del to tikrai neatims

ir atkreipkite dėmesį, kad tie ale išduoti jų siūlymai yra tie patys, kur Jūs siuntėte savo CV ax.gif manau, kad apsidraudžia šitaip-jei pats žmogus susiras darbą, bus užsidėtas pliusiukas, kad jos pasiūlė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nemeganfox @ 2013 03 01, 13:13)
Sveikos, turiu klausimą smile.gif Gaunu socialinę pašalpą 350lt ir kažkokiu būdu man nieko nesakius konsultantė darbo biržoje man pažymėjo kad atsisakiau darbo dėl pateisinamos priežasties, nors jokio darbo pasiūlymo negavau tai ar gausiu socialinę pašalpą ar man ją nubrauks?

Cia jie taip visada raso,cia jus per prisijungima i DB puslapi pamatet?
Mano vyrui jau 3 darbus taip parasyti,nieko tai nereiskia,tiesiog raso,kad nebutu taip,kad jums nieko nesiulo.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 01, 13:46)
Cia jie taip visada raso,cia jus per prisijungima i DB puslapi pamatet?
Mano vyrui jau 3 darbus taip parasyti,nieko tai nereiskia,tiesiog raso,kad nebutu taip,kad jums nieko nesiulo.

esmė tame, kad man paskambino šian socialinė darbuotoja pas kurią tvarkausi tą pašalpą, kad tipo ji gavo nurodymus iš aukščiau pasakyti man, kad man pašalpa nepriklauso, nes iš darbo biržos gavo žinią, kad atsisakiau darbo dėl pateisinamos priežasties, tai pradėjau draskyti akis, kad pateisinama priežastis juk ir, kad iš vis aš jokio darbo pasiūlymo neatsisakiau, nes man net jokio nesiūlė, tai paskui tik toptelėjo, kad pati konsultantė ten rašinėjasi ką jai reik, kad tipo kažkas vyksta pas mane, nors realiai jokio darbo man nesiūlo, nu dėl šito nepykstu toks turbūt jų darbas, bet dėl tos pašalpos norėjimo nubraukt, tai čia buvo viršūnė. Paskui man perskambino ir pasakė, kad susisiekė ten su kažkuo ir ištaisė klaidą. Tai atsiprašau, kokios durnės ten dirbaaa.Visą rytą sugadino! Tai gerai, kai vat protingas žmogus sugalvojo man paskambint perspėt ir pasiteiraut kaip yra, nes ir būtų kažkokios kvaišos sugręžusios nuo manęs pinigus.
Atsakyti
Sveiki norejau pasiklaust po motinystes atostogu stovejau menesi darbo birzoje paskui isidarbinau dirbu 11m zadu iseit is darbo ar man butu mokama bedarbio pasalpa?
Atsakyti
QUOTE(murgitaj @ 2013 03 01, 16:11)
Sveiki norejau pasiklaust po motinystes atostogu stovejau menesi darbo birzoje paskui isidarbinau dirbu 11m zadu iseit is darbo ar man butu mokama bedarbio pasalpa?

Tai ,jei dirbote 11 metų,tikrai gausite pasalpa.
Atsakyti
As irgi vis dar laukiu nedarbo ismokos uz sausio 21 diena, kadangi isidarbinau nuo sausio 22 dienos.Siandien skambinausi savo buvusiai konsultantei tai ji patikino, kad duomenys visi yra perduoti ir is darbo birzos puses yra viskas tvarkoje. Ji pasake kreiptis 1883 numeriu, skambinu ten, konsultante patikino,kad vakar visi pavedimai padaryti, gal kai veliau padare dar negavau, tai apsidziaugiau kazkaip ir tikejausi kad kai pasitikrinsiu saskaita pinigeliai visgi bus.Bet nera... g.gif Na tikiuosi,kad tikrai kazkas su sistema netvarkoje ir pinigeliai artimiausiomis dienomis, nes dirbant po sodras lakstyti nera kada
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2013 03 01, 17:21)
Tai ,jei dirbote 11 metų,tikrai gausite pasalpa.

ne 11 menesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murgitaj @ 2013 03 01, 18:25)
ne 11 menesiu blush2.gif

Gausit vistiek.
Atsakyti