Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis į priekį link įvaikinimo - IV

Ute, pabandyk nukopijuoti nuoroda, man tik taip atidare wink.gif
Atsakyti
uždara feisbuko grupė, gal dėl to neatidaro. turininga ta grupė tokia biggrin.gif Pridėliota gražių paveikslėlių su vaikais ir mamomis, sacharininių tekstų, kaip visiems reikia mamos. ir viskas.
Atsakyti
Įkopijavus kaip Sypsena rašė atidarė, bet turinio nerodė, nes uždara.

Karusia, dėkui už komentarus, manau, kad man dar savo FB paskyra nebūtina rūpintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2014 05 27, 12:17)
taip, gražiais paveiksliukais.

lotuliukas.gif
Jo, radau pažįstamus - nežinojau, kad jie įvaikinę. Grožio konkursas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2014 05 27, 16:33)
uždara feisbuko grupė, gal dėl to neatidaro. turininga ta grupė tokia biggrin.gif Pridėliota gražių paveikslėlių su vaikais ir mamomis, sacharininių tekstų, kaip visiems reikia mamos. ir viskas.

Noretusi daugiau informacijos...istojau i grupe, info ne tiek ir daug.
Atsakyti
Tas tiesa. Mintis graži, bet diskusijų ir informacijos nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 05 29, 17:58)
Tas tiesa. Mintis graži, bet diskusijų ir informacijos nėra  smile.gif


...atėjau, atsisėdau, iš šalies stebėsiu, o jūs jau dabar mane linksminkit...diskutuokit, informuokit, kurkit, darykit, inicijuokit ir tt...
O maža to, dar jūs visi ir gražūs, pasirodo ... mad.gif (čia replika į žinutę, esančią aukščiau)
Atsakyti
Jei mes būtume pakviesti kurti, prisidėti prie ką tik įsikūrusios, kurioje dar net negali būti medžiagos, būtų viena.

Jei grupė jau egzistuoja kurį laiką ir joje nelabai yra kas skaitomo (pati neprisijungusi, bet tikiu tais kurie parašė) tai mano nuomone ne viskas tvarkoje su ta grupe. Gal pvz. FB trūksta privatumo ir ne visi nori atvirai diskutuoti, gal dar kažkas, nežinau. Nieko iš pažįstamų (su kuriais atvirai bendraujame įvaikinimo tema, kurie patys įsivaikinę ir kurie turi FB paskyras) ten irgi nematau.

Stebėjimas iš šalies čia ne prie ko. Nejaučiu pareigos ten prisijungti ir gelbėti padėties. Nėra ko pykti dėl tokios reakcijos.

QUOTE(gliuka @ 2014 05 30, 12:00)
...atėjau, atsisėdau, iš šalies stebėsiu, o jūs jau dabar mane linksminkit...diskutuokit, informuokit, kurkit, darykit, inicijuokit  ir tt...
O maža to, dar jūs visi ir gražūs, pasirodo ... mad.gif (čia replika į žinutę, esančią aukščiau)

Atsakyti
QUOTE(gliuka @ 2014 05 30, 12:00)
...atėjau, atsisėdau, iš šalies stebėsiu, o jūs jau dabar mane linksminkit...diskutuokit, informuokit, kurkit, darykit, inicijuokit  ir tt...
O maža to, dar jūs visi ir gražūs, pasirodo ... mad.gif (čia replika į žinutę, esančią aukščiau)

Nesijaučiu galinti linksminti, inicijuoti, kurti ir t.t. tokiems gražiems. Prašau atleisti, kad manau nesugebėsianti, atsiprašau, jei supykdžiau fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 30 gegužės 2014 - 15:44
Man atrodo, kad sveikintina kiekviena teigiama iniciatyva...na, gal ne tiek ir ne taip, kaip mums norėtųsi, kaip mes įsivaizuojam, bet jei žmonės buriasi ir yra kas juos vienija, ir tas "kas" iš esmės yra darantis pasaulį bent kruopele geresnį, šiltesnį, tai, manau, kad užmesti akį, papūsti lūpas, pasiraukyti, kad daro nepakankamai, ne taip- tik pažiūrėjus iš šalies, yra negražu...Padarykime geriau tuomet 4u.gif
Aš žinau, kad geriau neparyčiau, nes : nenoriu, tingiu, neturiu tam laiko, energijos, fantazijos ir tt., bet tokiu atveju man net jungtis nedrąsu, jau nekalbant apie kritiką blush2.gif
P.s. kadangi šeimoje vaikų būrelis, tai puikiai žinau, ką reiškia, kai organizuoji, stengiesi, darai, ieškai idėjų, per galvą verties, o kai jau padarai - visada atsiranda , kurie nė piršto neprikiša, bet atėjus laikui pasirauko - "o reikėjo taip", "o galėjom kitaip", "o aš tai daryčiau taip"...
Atsakyti
Tikrai nemanau, kad "kiekviena" iniciatyva sveikintina. Teigiama, ar ne - kiekvieno požiūris į teigiamumo, juo labiau vertingumo laipsnį gali skirtis.

Man gi jungtis taip pat labai nedrąsu. Nedrįsčiau publikuoti savo vaikų, nedrįsčiau skelbti savęs apsikabinusios su man brangiais žmonėmis ar pozuoti tam tikrose specifinėse situacijose. Tiesiog buriamės kitokiu pagrindu: kažkas bando steigti juridinius asmenis vardan realių tikslų ir pagalbos. Norom nenorom ir šiame forume kuriasi realūs ryšiai. Man tikrai nedrąsu bendrauti su žmonėmis drįstančiais išeksponuoti viešai, kas brangiausia (kyla klausimas, gal ne tai brangiausia). Natūralu, kad bendravimui atsirenku tuos, su kuriais drąsiau. Grožio konkursams nesijaučiu tinkama smile.gif.

Ute, rodos, labai kruopščiai paaiškino esmę be emocijų smile.gif. Pritariu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 30 gegužės 2014 - 18:12
QUOTE(gliuka @ 2014 05 30, 17:53)
Man atrodo, kad sveikintina kiekviena teigiama iniciatyva...


bet jei žmonės buriasi ir yra kas juos vienija,


.Padarykime geriau tuomet 4u.gif



Sveikintina. jei ji tikrai teigiama, o ne projektėlis alia "be globos namų" - sukursime plakatus, suriksime parašus, per tai išplausime pinigus ir vualia - projektas atliktas. Ar naudingas bent kiek - didžiai abejoju.

Ar SM globos ir įvaikinimo skyrelis tam trukdo? Manau kad ne.

Prašom, padarykite. O SM skyrelis tai daro ne vieni metai, ir net ne penki. Ir padarė geriau, šiuo metu. Nes nuo pat pradžios orientuotas į diskusijas, požiūrių gryninimą, problemas, o ne sacharininius vaizdelius.
Atsakyti