Įkraunama...
Įkraunama...

Visagino mamos

[quote=Kvaki,2013 09 29, 10:39]Pasidomėkit kur dukterėčios dūrėsi, prašau.

Vasarą Klaipėdoj mažajai pradūriau, tai dabar mažesnioji zirzia, kad jai irgi reikia.  4u.gif
[/quotet] prie domino , bet ten dabar kai einu visad uždaryta, tai manau užsidarė g.gif . Nors dar neseniai dirbo, visą vasarą buvo didelė reklama iškabinta duriame ausis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutantė: 06 spalio 2013 - 10:57
Merginos, gal žinote kur Visagine vaistinė, kurioje gaminą kažkokį skystį, kuris padeda nuo spuogiuotos odos. Žinau, kad yra, bet nežinau kur biggrin.gif Mano keturiolikmetės veido odai pagalbos labai reikia....
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 10 11, 17:58)
Merginos, gal žinote kur Visagine vaistinė, kurioje gaminą kažkokį skystį, kuris padeda nuo spuogiuotos odos. Žinau, kad yra, bet nežinau kur  biggrin.gif  Mano keturiolikmetės veido odai pagalbos labai reikia....


Manau Sedulinos vaistine, Sedulinos al. 6.
Atsakyti
Ačiū, Oge smile.gif
Atsakyti
sveikutės, noriu su visomis atsisveikinti verysad.gif, išvažiuoju iš Visagino į Šiaulius tad visoms sakau ate bye1.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Gal žinote, ar kur Visagine šalina karpas? Penkiametei mano ant kojos užaugo ir maišo žmogučiui, bet net nenutuokiu kur kreiptis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2013 12 09, 09:15)
Sveikos,  4u.gif

Gal žinote, ar kur Visagine šalina karpas? Penkiametei mano ant kojos užaugo ir maišo žmogučiui, bet net nenutuokiu kur kreiptis g.gif



Statybininku g. Ultra salonas, kosmetologe Veronika wink.gif

Papildyta:
QUOTE(S*S @ 2013 12 21, 23:21)
Statybininku g. Ultra salonas, kosmetologe Veronika wink.gif

Atsakyti
Ačiū!!!!

Atsakyti
Sveikutes Visaginietes mamytes smile.gif

tema matau apmirus visiskai g.gif

As su seimyna, keliames birzelio menesi i Visagina, gyventi smile.gif Auginu du vaikucius, 8 metu (bus antrokas) ir 1 metuku berniukus wub.gif

Beja Kvaki, busim kaimynemis 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
wow, Šarlota, kas čia sušvietė, kad į pasaulio kraštą atsikeli? bigsmile.gif
Gal tik vasaroti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2014 05 16, 13:26)
wow, Šarlota, kas čia sušvietė, kad į pasaulio kraštą atsikeli?  bigsmile.gif
Gal tik vasaroti? 4u.gif


jo jo mums taip dabar susisviete biggrin.gif, kad pradziai metams dingstam is Vilniaus, o ten bus matyt, jei prisigyvensim, tai ir liksim.
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2014 05 16, 13:19)
Sveikutes Visaginietes mamytes smile.gif

tema matau apmirus visiskai  g.gif

As su seimyna, keliames birzelio menesi i Visagina, gyventi  smile.gif Auginu du vaikucius, 8 metu (bus antrokas) ir 1 metuku berniukus  wub.gif

Beja Kvaki, busim kaimynemis  4u.gif  bigsmile.gif


Sveika Šarlota 4u.gif

user posted image


smagu, jaunų šeimynų mes laukiam wink.gif
ar jau išsirinkot darželį, mokyklą ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S*S: 17 gegužės 2014 - 19:04