Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Džiazuu @ 2014 02 13, 13:46)
Mergaitės,parekomenduokite prašau.Kokią pudrytę pirktis pakankamai sausai odai,su nemažai acne paliktų pėdsakų: paraudimai,nelygumai..Norėčiau pakankamai maskuojančios,bet,kad būtų švytinti.

Tos pacios, kur parasiau evelinse smile.gif
Shiseido Radiant Lifting, Clarins Extra Firming, Dior Sculpt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 13 vasario 2014 - 14:34
QUOTE(AZURA @ 2014 02 13, 15:29)
Tos pacios, kur parasiau evelinse smile.gif
Shiseido Radiant Lifting, Clarins Extra Firming, Dior Sculpt


Ačiū,mačiau,bet visos jos brandžiai odai,o aš labai jauna dar g.gif
Atsakyti
Shiseido radiant lifting nerekomenduočiau odai, kuriai reik maskavimo. Nars sheer glow geriau maskuoja. Bet mano odai į sausuma ji per "sausa". Norisi/trūksta švytėjimo veide
Atsakyti
QUOTE(Džiazuu @ 2014 02 13, 16:18)
Ačiū,mačiau,bet visos jos brandžiai odai,o aš labai jauna dar g.gif


aha brandžiai smile.gif man 24, pasiskaičiau apie lancome rekomenduotas tai visai susidomėjau sakiau bandysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiazuu @ 2014 02 13, 16:18)
Ačiū,mačiau,bet visos jos brandžiai odai,o aš labai jauna dar g.gif

Nereikia bijoti kreminių pudrų, kurios skirtos „brandžiai odai“. Jokių stebuklų į jų sudėtį nededa, t.y. nėra nieko, ko nebūtų galima jaunai odai.smile.gif Tik kad tos brandžiai odai gali būti „riebesnės“, drėgnesnės, todėl labiau tinkamos sausai odai, turinčioms raukšlių ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 02 13, 22:56)
Shiseido radiant lifting nerekomenduočiau odai, kuriai reik maskavimo.

Nesutinku, Shiseido Radiant Lifting gerai maskuoja.
Gal jus kalbate apie kita - Shiseido Lifting Foundation
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2014 02 15, 01:47)
Nesutinku, Shiseido Radiant Lifting gerai maskuoja.
Gal jus kalbate apie kita - Shiseido Lifting Foundation


drinks_cheers.gif turiu ir Shiseido Radiat lifting ir Dior Nude, tai shiseido zymiai labiau maskuoja, tik kol turejau sausesne oda buvo puiki pudra, bet dabar gal oda pasitvarke ar kas pasidare, su shiseido pudra labai blizgesys islenda g.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2014 02 15, 14:45)
drinks_cheers.gif turiu ir Shiseido Radiat lifting ir Dior Nude, tai shiseido zymiai labiau maskuoja

As labai nustebau, kai parase, kad Shiseido Radiant Lifting atseit blogai maskuoja g.gif
Ji puikiai maskuoja, man ji geriau maskuoja nei Dior Sculpt
Dior Nude zymiai skystesne, ner ka lyginti su Shiseido maskavimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 15 vasario 2014 - 15:57
QUOTE(AZURA @ 2014 02 15, 01:47)
Nesutinku, Shiseido Radiant Lifting gerai maskuoja.
Gal jus kalbate apie kita - Shiseido Lifting Foundation

Man irgi Shisheido ne taip puikiai maskuoja, kaip NARS sheer glow. kol nebuvvau pastarosios išbandžius, atrodė, jog maskavimo puikiai užtenka.
Atsakyti
Jei oda jauna, labai nepatariu naudoti pilnai dengiančios pudros, kam taip apsunkinti save? Geriau įsigyk labai lengvą pudrą veido spalvos išlyginimui bei smulkių trūkumų slėpimui IR gerą, pigmentuotą maskuoklį. Taip paslėpsi visas problemas ir tuo pačiu atrodysi natūraliai.

Rekomenduočiau:
Bourjois - Healthy Mix Serum
Chanel - Foundations - Vitalumiere
Laura Mercier - Creme Smooth Foundation

QUOTE(Džiazuu @ 2014 02 13, 13:46)
Mergaitės,parekomenduokite prašau.Kokią pudrytę pirktis pakankamai sausai odai,su nemažai acne paliktų pėdsakų: paraudimai,nelygumai..Norėčiau pakankamai maskuojančios,bet,kad būtų švytinti. Tekonaudoti Dior Nude,Eckat Touch,nepatiko nei viena  schmoll.gif  Dėkui..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ammba: 15 vasario 2014 - 22:10
Dauguma diskutuojama apie pudras skirtas sausai odai, o riebiaodes ar radote pudra kuri issilaikytu visa diena? g.gif makiaza zinoma visada sutvirtinu su kompaktine, bet vistiek po keliu valandu pradeta blizgeti, o vakare jau visai buna nuplaukusi doh.gif
Reikia kad issilaikytu visa diena, neisryskintu issausejimu (T zona riebi dehidratuota), taip pat yra spuogeliu ir randeliu kuriuos reikia uzmaskuoti, bet ir neatrodyti kaip su kauke biggrin.gif Zodziu tokio stebuklo turbut dar nera sukurta..
Lankausi pas kosmetologe, odos bukle kiek pagerejusi bet toli grazu nera tobula, tad kremine pudra naudoju kiekviena miela diena, daug isbandyta bet nei viena neverta antro pirkimo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kaip tik pasisakysiu apie riebiai odai skirtos pudros paieska...

Pradziai - pries gimdyma veido oda buvo misri, po gimdymo pasidare riebi. Aisku yra pasausejimu ir reikia vidutinio maskavimo (turiu rosacea - pastoviai raustancia oda). Maskavimui naudoju L'Oréal Paris Nude Magique CC Cream Anti-Redness (zalias kremukas raudoniui slepti, taip pat gerai sudrekina issausejusiu ploteliu oda) ir jei kur nepakanka sio kremuko, tai dar plonai Vichy Dermablend Ultra Corrective Foundation Cream Stick.

Mano akiratyje buvo atsidure riebiai odai skirtos Chanel Perfection Lumiere, Mac Pro Longware faundation, Nars Sheer Matte, YSL le teint eclat foundation kremines pudros. Be situ taip pat bandziau Dior Nude, Nars Sheer Glow.

Chanel Perfection Lumiere - pats pirmiausias pastebejimas - stipriai parfumuota (man tai nelabai patiko). Ant mano odos dengesi prastai, greitai dziudavo - veidas atrode demetas, paryskedavo issausejimai, po 8 val oda stipriai blizgejo, maskavimas stiprus.

Mac Pro Longware faundation - ant mano odos dengesi prastai, maskavimas minimalus - vidutinis, labai greitai islindo blizgesys, nesilaike 15val ant odos (kaip teigiama).

Nars Sheer Matte - maskavimas vidutinis - stiprus, graziai dengiasi ant mano odos, po 8 val veidas blizga, bet ne taip stipriai kaip Chanel Perfection Lumiere (oil control tissues puikiai cia pagelbeja) ir atspalvi atsirinkau idealu.

YSL le teint eclat foundation - padengus veidas atrode demetas, ilgai neislenda blizgesys, gan skysta, maskuoja vidutiniskai - stipriai.
_ _ _ _ _ _

Dior Nude - visu pirma tai ne riebiai odai skirta kremine pudra - greitai islenda blizgesys. Taciau uz visa kita as duodu tik pliusus. Maskuoja mazai (bet man uztenka), oda atrodo labai graziai.

Nars Sheer Glow - si pudra taip skirta ne riebiai odai. Taciau graziai dengiasi, oda graziai svyti.


Siuo metu naudoju NARS Sheer Matte. Taciau dar noriu pabandyti Estee Lauder Double Wear Stay in Place Makeup SPF 10, Clinique Superbalanced Makeup ir Stay Matte Oil Free Makeup. Kai isbandysiu sias, parasysiu atsiliepimus smile.gif
Atsakyti