Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

QUOTE(Oksiukas @ 2013 05 20, 20:04)
Laba, ruošiuosi daryti tortą kriaušinį karamelinį, bet ten tik du pertepimai(trys biskvitai), o aš noriu daryti iš keturių biskvitų, su trimis pertepimais, kokius pertepimus 2 daryti, o kokį vieną.Kaip būtų skaniau.Ačiū smile.gif

darykit taip,kaip JUMS butu skaniau,ka JUS labiau megstat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2013 05 19, 22:57)
Liesa tai taip, neissiplaks. As pirkau Zemaitijos 35 ar 36%. 1,5 didelio indelio isplakiau pertepimui, o 1,5 did. indelio panaudojau ganasui ir sis neissiplake.


man irgi taip buvo, ir jau kelis kartus. grietinele riebi, atsaldau gerai, bet neissiplaka.

turiu itarima, kad gali buti kaltas rududu. siuo metu DE gyvenu, kazkaip tera vienas pasirinkimas rududu, jis toks truputi skystenis gal yra.. nezinau ka daryti, ne kremas labai skanus, noretusi, kad butu kazkoks budas ir kaip isplakti.. gal kas nors turi ideju kaip tai atlikti?
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2013 05 20, 19:04)
Laba, ruošiuosi daryti tortą kriaušinį karamelinį, bet ten tik du pertepimai(trys biskvitai), o aš noriu daryti iš keturių biskvitų, su trimis pertepimais, kokius pertepimus 2 daryti, o kokį vieną.Kaip būtų skaniau.Ačiū smile.gif

Na aš kai darau kriaušinį karamelinį visi pertepimai vienodi būna g.gif O dėl pertepimų skaičiaus, juk nėra niekur tiksliai nurodyta kiek kokiam torte turi būti pertepimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2013 05 21, 09:56)
Na aš kai darau kriaušinį karamelinį visi pertepimai vienodi būna g.gif O dėl pertepimų skaičiaus, juk nėra niekur tiksliai nurodyta kiek kokiam torte turi būti pertepimų biggrin.gif


bet jei darysit snikersą su juodojo miško pertepimu tai jau nebebus snikersas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2013 05 21, 08:56)
Na aš kai darau kriaušinį karamelinį visi pertepimai vienodi būna g.gif O dėl pertepimų skaičiaus, juk nėra niekur tiksliai nurodyta kiek kokiam torte turi būti pertepimų biggrin.gif

O tai kaip galima daryti vienodą pertepimą, ten gaunasi iš dviejų, viename - kriaušės, kitame - karamelė
Atsakyti
Tai gal yra keli receptai kriaušinio karamelinio torto? Aš tai darau pagal receptą, kur biskvitas perpjaunamas į 2 dalis ir tarp jų kremas..
Atsakyti
KRIAUŠINIS - KARAMELINIS TORTAS
(24 cm skardai)

Biskvitas
(Pauksciu pieno torto)
3 kiaušiniai
1/3 st. cukraus
1/3 st. miltų.
Iškepti biskvitą, tam kiaušinius išplakti su cukrumi, po to atsargiai įmaišyti miltus. Kepti 180° temperatūroje ~15 min. Pilnai ataušinti ir perpjauti į du lakštus.

Kremas
(pagal sokoladini torta su kriausemis)
14 g želatinos
460 g konservuotų arba 600 g šviežių kriaušių
125 ml pieno
150 g Rududu
500 ml riebios grietinėlės
3 šaukštai cukraus pudros
2 v. š. romo
2 v. š. abrikosų džemo

Kremui želatiną užmerkti šaltame vandenyje. Konservuotas kriaušes nuvarvinti, šviežias nuplauti, nulupti, išimti vidurį ir supjaustyti 2 cm gabaliukais. Galima kriaušes apšlakstyti citrinos sultimis, kad nepatamsėtų.
Pieną pakaitinti. Rududu deti nedideliais gabaliukais ir ištirpinti karštame piene. Želatiną nuspausti ir ištirpinti piene su Rududu. Ataušinti. Kai tik masė pradės stingti, išplakti grietinėlę ir įmaišyti į Rududu masę.
Į kremą sudėti supjaustytas kriaušes. Apatinį bikvitą ištepti abrikosų džemu.
Dalį kremo dėti ant apatinio biskvito sluoksnio. Ant viršaus išdėlioti Rududu gabaliukus, 0,5 arbatinio šaukštelio dydžio. Vėl dėti kremą. Išlyginti paviršių. Viršutinį biskvitą sulaistyti romu ir patepti abrikosų džemu. Apversti ir uždėti ant kremo. Tortą padėti 4 valandoms į šaldytuvą.
Puošimui labai tinka šokoladinis glajus arba šokoladiniai trupiniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIRA: 21 gegužės 2013 - 12:38
QUOTE(Oksiukas @ 2013 05 21, 12:26)
O tai kaip galima daryti vienodą pertepimą, ten gaunasi iš dviejų, viename  - kriaušės, kitame - karamelė

aš dedu karamelės gabaliukus, o ne sluoksniais darau smile.gif bet čia matyt kas kaip nori, tas taip daro 4u.gif o jūsų atveju tai manau priklauso kokio norite, saldesni ar gaivesnio, jei saldesnio daryčiau du sluoksnius karamelinio pertepimo, jei gaivesnio - atvirkščiai 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, noriu kepti pagal daividijos įdėtą receptuką Snikersinį tortą. Man iškilo klausimas kiek reikia virti kondensuotą pieną? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adžuba @ 2013 05 21, 15:56)
Laba diena, noriu kepti pagal daividijos įdėtą receptuką Snikersinį tortą. Man iškilo klausimas kiek reikia virti kondensuotą pieną?  g.gif

virus nesu.tam naudoju(kaip ir dauguma) RUDUDU.
Atsakyti
QUOTE(Adžuba @ 2013 05 21, 14:56)
Laba diena, noriu kepti pagal daividijos įdėtą receptuką Snikersinį tortą. Man iškilo klausimas kiek reikia virti kondensuotą pieną?  g.gif

Man rodos pora val. tai tikrai. Tik butinai reikia stebeti, kad is puodo neisgaruotu vanduo, nes kitaip gali sprogti dezute ir tada "amen" virtuvei. biggrin.gif As taip pat naudoju RUDUDU.
Atsakyti
Merginos ar galiu šiandien lipdyti tortą varškini gaivumėli?Bus valgomas šeštad.Šiandien noriu lipdyti,rytoj puošti...bet galvoju gal tokiam sulaistomam tortui nereikia triju dienų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajone*: 22 gegužės 2013 - 14:07