Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 06, 18:24)
ACIUKAS didziausias aciuks.gif , apie google net nepagalvojau doh.gif  blush2.gif

jej dar kas pades, buciau labai dekinga  ax.gif  KIEK gr. surelio reikia ??? ax.gif  nes labai senai dariau, ir neuzsirasiau nieko verysad.gif
as naudoju tokia: user posted image
ten 180g. pakiukas yra tai tokiu 2 pakiuku reik normai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 06 birželio 2013 - 17:45
ACIU ramune.v 4u.gif
As tokia nusipirkau, gal skoniu daug nesiskirs g.gif po 100gr.
user posted image

nes SOTI pas mus nera sad.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 06, 18:13)
ACIU ramune.v 4u.gif
As tokia nusipirkau, gal skoniu daug nesiskirs g.gif po 100gr.



Bet tokiu kokiu 3-4 normai reiks. Nes ir as tu po 180 gr 2 pakucius naudoju. 4u.gif O siaip nebutinai vanilinio plombyro skonio reikia smile.gif as tai ivairias dedu, kokiu pas mus i kaima uzveza, ir su braskem, ir su misko uogom ir t.t. biggrin.gif dazniausiai paderinu su tuo, kokius dar priedus dedu (zele ar vaisius)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 06 birželio 2013 - 20:18
QUOTE(melynas dangus @ 2013 06 06, 20:15)

nusipirkau 5 pokiukus biggrin.gif tai turetu uztekti, tik ziuriu kad ji 7% riebumo, tai gal nelabai skani bus, nes SOTI, lig 15%.

ir dar, desiu konservotu persiku pirktiniu, o biskvita geriau sulaistyti su skysciu nuo kompoto ??? ar geriau su citrina daryti ???
Jau visai pamirsau kaip dariau blush2.gif
Atsakyti
MERGAITES
O vanilini si cukru Dan Sukker, kiek reiktu deti, Rafaelo biskvitui ??? nes jis kitoks nei kitu firmu ax.gif , o ant pokelio nieko neraso sad.gif
https://encrypted-tb...qgnbFHoVozJzNId
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 06, 22:46)
QUOTE(melynas dangus @ 2013 06 06, 20:15)

nusipirkau 5 pokiukus biggrin.gif tai turetu uztekti, tik ziuriu kad ji 7% riebumo, tai gal nelabai skani bus, nes SOTI, lig 15%.

ir dar, desiu konservotu persiku pirktiniu, o biskvita geriau sulaistyti su skysciu nuo kompoto ??? ar geriau su citrina daryti ???
Jau visai pamirsau kaip dariau blush2.gif


na del tu procentuku aisku maziau bus riebi bet nieko smile.gif tik reik ziuret kad butu vientisa, arba pertrinti jei ne. Jei jau labai norisi riebiau gali lydito sviestuko biskiuka imaisyt biggrin.gif
bet realiai nereik. As ir ta torta dazniausiai darau arba su zele arba su persikais konservuotais. laistau su skysciu nuo persiku, bet biskiuka ji skiedziu. bet cia jau fantazijos reiklas smile.gif
del cukraus pudros i rafaelo biskvita- o kam ten jo is vis reik? g.gif
ten gi 230 cukraus, 5 kiausiniai, 65 aliejaus, 230 miltu ir kepimo miltuku (as dedu Dr. Otker tai apie 17g.), nu vanilinio nededu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 06 birželio 2013 - 23:04
as vanilinio cukraus niekada niekur nededu ax.gif nu nesuprantu jo reiksmes,nes pagal duota jo kieki nei skonio ,nei kvapo jo vistiek nepajauciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2013 06 06, 23:02)
del VANILINIO cukraus pudros i rafaelo biskvita- o kam ten jo is vis reik?

ACIUKAS 4u.gif
kad receptuke nurodyta, kad reikia net didelio pakelio vanilinio cukraus
http://www.supermama...?...&p=29394084 bijojau rizikoti, tai idejau 1 a.s.
radau dar olestos zinute, tai ji i sirupa nuo persiku, deda + 1citrinos sulciu, gal ir gerai butu g.gif
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 06 07, 07:17)
as vanilinio cukraus niekada niekur nededu  ax.gif  nu nesuprantu jo reiksmes,nes pagal duota jo kieki nei skonio ,nei kvapo jo vistiek nepajauciu  blush2.gif

Dabar jis visai kitoks nei taribiniais laikais buvo verysad.gif jo jau jokio kvapo ir as nejauciu smile.gif



Nu ka, neisejo man biskvitas vakar, norejau sutaupyti laiko ir kepiau visa iskart, tai sukrito bekepant, iskilo super, ligiai be kupreliu, iki pat tortines virsaus, dar ilgesni laika kepe gerai, o po 30 min. pradejo nusileizdineti viduris, tai tik vienas sluoksniukas is jo iseis atpjauti lotuliukas.gif taip graziai nusileido, lig butu idetas kamuolis i tortine biggrin.gif

Vsio, einu kepti savo megstamiausia su kondensotu pienu, kuris niekada nepaveda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 07, 14:36)

Nu ka, neisejo man biskvitas vakar, norejau sutaupyti laiko ir kepiau visa iskart, tai sukrito bekepant, iskilo super, ligiai be kupreliu, iki pat tortines virsaus, dar ilgesni laika kepe gerai, o po 30 min. pradejo nusileizdineti viduris, tai tik vienas sluoksniukas is jo iseis atpjauti lotuliukas.gif taip graziai nusileido, lig butu idetas kamuolis i tortine biggrin.gif

Vsio, einu kepti savo megstamiausia su kondensotu pienu, kuris niekada nepaveda ax.gif

o man rafaelo biskvitas pats einamiausias.... ax.gif jei is pusantros normos,tai kepu as ji 2 formose iskart,siaip ne taip sutalpinu abi smile.gif o is vienos-vienoje,bet dar kazkaip nepasitaike,kad neiseitu rolleyes.gif tfu,tfu,tfu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 07, 13:36)
ACIUKAS 4u.gif

Nu ka, neisejo man biskvitas vakar, norejau sutaupyti laiko ir kepiau visa iskart, tai sukrito bekepant, iskilo super, ligiai be kupreliu, iki pat tortines virsaus, dar ilgesni laika kepe gerai, o po 30 min. pradejo nusileizdineti viduris, tai tik vienas sluoksniukas is jo iseis atpjauti lotuliukas.gif taip graziai nusileido, lig butu idetas kamuolis i tortine biggrin.gif

Vsio, einu kepti savo megstamiausia su kondensotu pienu, kuris niekada nepaveda ax.gif


Ir man tas pats paskutini karta isejo, tiksliau neisejo.. doh.gif gerai , kad tortas jogurtinis buvo, tai pavyko isgauti 2 pilnus biskvitus , o likusia bisvito dali supjausciau gabaliukais ir i jogurtini pertepima sumeciau rolleyes.gif
Bet ir su tuo bananinio torto biskvitu tenka kartais pavargti.. kazkaip jis man vis kepa labai ilgai, tai virsus apskrunda, o vidury zalias,. Kiba per auksta temperatura nustatau g.gif Cia taip buna kai visa is karti kepu. Jei dalimis, tai normaliai.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 07 birželio 2013 - 16:34
Mergaites gal kas turit po ranka puslapiuka, kur aiskiai parodyta) kaip padaryt alaus bokala??
Is anksto ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2013 06 07, 16:34)
Ir man tas pats paskutini karta isejo, tiksliau neisejo..  doh.gif  gerai , kad tortas jogurtinis buvo, tai pavyko isgauti 2 pilnus biskvitus , o likusia bisvito dali supjausciau gabaliukais ir i jogurtini pertepima sumeciau  rolleyes.gif
Bet ir su tuo bananinio torto biskvitu tenka kartais pavargti.. kazkaip jis man vis kepa labai ilgai, tai virsus apskrunda, o vidury zalias,. Kiba per auksta temperatura nustatau  g.gif Cia taip buna kai visa is karti kepu. Jei dalimis, tai normaliai.. smile.gif

su pirmu, irgi gera ideja, darysiu savo seiminai taip pat, jej rasiu braskiu, na ka nors sugalvosiu ax.gif
o del bananinio, gal temperatura per didelia nustatet, man pakolkas viskas ciki, kepu per du kartus mirksiukas.gif

QUOTE(Ulitka @ 2013 06 07, 16:43)
Mergaites gal kas turit po ranka puslapiuka, kur aiskiai parodyta) kaip padaryt alaus bokala??
Is anksto ACIU  4u.gift]

nemaciau nekur jokiu nuorodu del bokalo, bet ten nera ka daryti, nieko lipdyti nereikia, tiesiog daryk siaura ir auksta torta, kad nebutu panasus i backa biggrin.gif
Atsakyti