Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Na sioje vietoje nemanau, kad diskusijos prives prie TEISINGO sprendimo. Nes koks ten posakis del skonio yra? smile.gif
Mes esame nuolatiniai pasteles klientai ir esu patenkinta visu fotosesiju rezultatau.
Tiesiog ta diena as isivaizduoju sviesia, svelniu spalvu. Ir sie fotografai manau tobulai ja sugebes atspindeti nuotraukose.

Turesime dvi skirtingas vestuves kitais metais. Ir kiekvienai sventei nusisamdem skirtingos stilistikos fotografus, atitinkancius sventes tema.
Atsakyti
QUOTE(jurate.le @ 2013 03 20, 10:21)
Dabar pastelės mada, spėju kiekvienas fotografas su Photo shopu, taip padarytu. Tik reikia aplinka sukurti.

Kurgi ne smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
tokai kaina galeciau pateisinti tik tuo atveju,jei jie pilnai sukuria aplinka, rupionasi visais aksesuarais, tada aisku kodel tookia auksta. Man ju darbai patinak, bet jei reiketu 10 stuku uz diena sumoket ir pacia aksesuarus suratsi tikrai neimciau, nes ci ajau per daug. Puikiai suprantu , kad technika brangi, tobulinimasis, darbas , bet tiek per daug moketi, bet jei yra pirkejas atsiranda ir paslauga:)
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 03 13, 07:40)
cia toks kvailas klausimelis, bet kokios yra dabar fotografu normalios kainos visai dienai? ir ar manot kad fotografas yra reikalingas viso baliaus metu? ar iki pirmo sokio ar iki fejeverku?  g.gif


Mes kai rinkomės sau fotografą, domėjomės ne tik nuotraukomis, bet ir tikromis rekomendacijomis, atsiliepimais. Fotografų, kuriuos rekomendavo kaip tikrai gerus (rekomendavo profesionalus žmogus, su vestuvėmis susiduriantis tikrai dažnai) kainos prasideda nuo 2200-2500 Lt, o vidutinė kaina visgi sukasi apie 3000 Lt. Tai be jokių knygų ir priešvestuvinių fotosesijų smile.gif
Atsakyti
Neseniai draugė pasidalino facebuke vieno fotografo straipsniu apie fotošopą. Dabar ant smūgio nerasiu... Labai teisingos mintys ten buvo apie tai, jog visi tie efektai pasens, išeis iš mados ir po daug metų nebemėgsit tų nuotraukėlių. Ir kad lengva tuos efektus padaryti...

Jeigu kas irgi skaitėt, pasidalinkt su kitom būsimom nuotakom blush2.gif 4u.gif

QUOTE(moony @ 2013 03 20, 16:25)

Atsakyti
https://www.facebook...9...e=1
Atsakyti
Sveikos 4u.gif renkamės fotografą, nuo gausos ir įvairovės galva susisuko doh.gif labai norėjome Mato Jūro, tačiau, deja, mūsų dieną jis jau užimtas verysad.gif iš tolimesnių paieškų užstrigo šie:
zavifoto.lt
FotoJura
Paulius Rakštikas

Gal kas pakomentuotų? Jei tekę susidurti su kuriais nors iš jų, gal pasidalintumėte patirtimi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avellana @ 2013 03 22, 12:58)
Sveikos 4u.gif renkamės fotografą, nuo gausos ir įvairovės galva susisuko doh.gif labai norėjome Mato Jūro, tačiau, deja, mūsų dieną jis jau užimtas verysad.gif iš tolimesnių paieškų užstrigo šie:
zavifoto.lt
FotoJura
Paulius Rakštikas

Gal kas pakomentuotų? Jei tekę susidurti su kuriais nors iš jų, gal pasidalintumėte patirtimi? 4u.gif

Mes pasirinkom Vilmanta Zukauska. Zavi mane jo nuotraukos ir poziuris i fotografavima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 03 22, 11:14)
Mes pasirinkom Vilmanta Zukauska. Zavi mane jo nuotraukos ir poziuris i fotografavima smile.gif

Turit omeny Žilinską? blush2.gif
Aš lyg irgi link jo labiausiai linkstu ax.gif fotojuros gražios nuotraukos, bet kažkas yra tokio, kas mane stabdo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(avellana @ 2013 03 22, 13:23)
Turit omeny Žilinską? blush2.gif
Aš lyg irgi link jo labiausiai linkstu ax.gif  fotojuros gražios nuotraukos, bet kažkas yra tokio, kas mane stabdo doh.gif

Apie viena galvoju, kita rasau doh.gif Taip taip, Zilinska.

Atsakyti
Mes uzisake FotoPerla man labai jo foto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 03 21, 00:06)

super straipsnis drinks_cheers.gif ir matosi kad fotografas irgi super jei tikrai tas pastelines ir juoda balta vestuves saugo!!! grazu juoda balta, bet tik ne visos nuotraukos, kaip ir su pastelinem... ax.gif
Atsakyti