Įkraunama...
Įkraunama...

Baimė įsipareigoti :)

QUOTE(Mergyte27 @ 2013 03 06, 16:21)
Sveikos, merginos smile.gif
Su vaikinu bendraujame du mėnesius, susipažinome internetu. Bendraujam artimai, susitinkam 2-3 kartus per savaitę, bet jis šiuo metu bijo įsipareigoti, negali man nieko pažadėti ir sako, kad jam reikia laiko suprasti, ko jis nori. Kaip manote, ar verta tęsti tokius santykius ir laukti?  ax.gif

Man viskas būtų iškarto aišku. Čia toks atsakymas: "Mes smagiai leidžiam laiką ir tiek" tik per aplinkui biggrin.gif Na diedelis bijo tiesiai šviesiai pasakyti, jog:"Ne, netrauki. Nebent seksui". Juk šitaip pasakęs, jis iškart tampa nebereikalingas. O tokiais mes kiekvienas būti nenorim. Neskanu.
Ir ko laukti? Manot, pakeis nuomonę apie Jus? Jei nepamatė jumyse moters ilgalaikiams santykiams, tai ir nepamatys. Žinoma, galit jo spermą ryt, kol kita neatsiras. Bet man būtų abydna. Čia kaip su akcijomis. Didelė rizika. O ir laimėjimas abejotinas. Nes grąžos nežinot.
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2013 03 08, 13:34)
Man viskas būtų iškarto aišku. Čia toks atsakymas: "Mes smagiai leidžiam laiką ir tiek" tik per aplinkui biggrin.gif  Na diedelis bijo tiesiai šviesiai pasakyti, jog:"Ne, netrauki. Nebent seksui". Juk šitaip pasakęs, jis iškart tampa nebereikalingas. O tokiais mes kiekvienas būti nenorim. Neskanu.
Ir ko laukti? Manot, pakeis nuomonę apie Jus? Jei nepamatė jumyse moters ilgalaikiams santykiams, tai ir nepamatys. Žinoma, galit jo spermą ryt, kol kita neatsiras. Bet man būtų abydna. Čia kaip su akcijomis. Didelė rizika. O ir laimėjimas abejotinas. Nes grąžos nežinot.


biggrin.gif MOTERYS. doh.gif Su švente Jumis 4u.gif biggrin.gif . Jūs mastote emocijomis, o bet tačiau pažiūrėkime į faktus: Jei tai būtų tik dėl sekso - tai jis tai jau gavo. tongue.gif O bet tačiau.....susitikimų buvo daug daugiau. g.gif Jis nenori "įsipareigoti", bet vis susitinka su ta mergina (2-3 kartai per savaitę), plevėsai tai būtų per daug ir per nuobodu, "plevėsa" jau turėtų naują taikinį. tongue.gif O bet tačiau.....šis veikėjas deda pastangas rasti laiko 2-3 kartus per savaitę, o jei dar ne kiekvienas kartas baigiasi seksu - tai jau ne "plevėsa", nes "plevėsos" neeikvoja tiek dau brangaus savo laiko. Kas tada jis yra??? g.gif

Gal jis vedęs vyras, gal gyvena ne su žmona (padarę pertrauką santykiuose, o tai jau 80 proc. nutrūkę santykiai) sprendžia skyrybų peripetijas, o bet tačiau naujai moteriai nori būti sąžiningas (ne iki galo, nes nesako visko iki galo), bet prarasti jos nenori.

Gal jo paskutiniai santykiai nutrūkę labai skausmingai ir naujų pradžią jis pats sau nenori pripažinti (bet autorė jam nėra nesvarbi, nes 2-3 kartai per savaitę .....)

Gal jis apskritai naujokas santykiuose ir tai jam nauja (tegul jam netgi...... g.gif nu nebuvo čia jo amžius apibrėžtas)

Galiausia gal jo gyvenimo tempas toks, kad negali žmogus kažkuo įsipareigoti (nes atsiranda lūkesčiai pas moterį), o iš čia tik so kai sąžiningo žmogaus pozicija, net jei jam patinka autorė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Publicum47: 08 kovo 2013 - 22:53
tai pirmiausia ji pavadinai turistu, dabar jau ji teisini.
Atsakyti
Jis tik svarsto galimus variantus
Atsakyti
QUOTE(Mergyte27 @ 2013 03 06, 15:21)
Sveikos, merginos smile.gif
Norėčiau Jūsų nuomonės smile.gif Su vaikinu bendraujame du mėnesius, susipažinome internetu. Bendraujam artimai, susitinkam 2-3 kartus per savaitę, bet jis šiuo metu bijo įsipareigoti, negali man nieko pažadėti ir sako, kad jam reikia laiko suprasti, ko jis nori. Kaip manote, ar verta tęsti tokius santykius ir laukti?  ax.gif

Tai ne baime,o nenoras mirksiukas.gif .
Atsakyti
Mano situacija labai panaši: susipažinome su vaikinu internetu, gan greitai susitikom, toliau bendravimas vyko realybėje (apie 2-3 mėnesius), susitikdavom į savaitę kelis kartus, viskas lyg ir gerai... bet jis taipogi vengė įsipareigojimų (žodžiu "įsipareigojimai" minty turiu ne santuoką, o tiesiog kažkokį statuso apibrėžtumą), jis patyręs skausmingą išsiskyrimą su ex (pažemino jį labai, išdavė su kitu), dėl to sakydavo, kad bijo kažką naujo pradėti, bet visgi į pasimatymus vaikščiojom ir pan. Kartu praleistas laikas buvo tikrai malonus, tačiau nebežinau ar noriu tai tęsti, kai viskas taip neapibrėžta, kai nežinai ar viena esi, ar ne... Na mūsų santykiai atšąlo, kokį mėnesį nebesusitikom, susirašydavom ir tai pro retą... Bet paskutiniu metu, kai jau priverčiau savo galvoti, jog tikrai nieko iš mūsų gero nebus, jis vėl ėmė ir pasirodė, daug meiliau elgtis pradėjo, yra užuominų, kad norėtų susitikti ir t.t., o aš vėl baisiausiai dvejoju... tiesiog, norėčiau požiūrio iš šalies smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asss111: 11 kovo 2013 - 18:31
nu okei, tai gal issigyde labiau, gal suprato kad jo neisnaudojei...ko taip stebetis kad vyrai gali buti suzeisti, po to apsiprasti, apsilaizyt zaizdas, ir pamate, kad nauja mergina ju neisnaudoja, vel pasiulyti rimciau draugaut?? negi jus galvojat, kad vyrai tai totalus zombiai : viens du nori noret isipareigot...o jie tau jau praeities netureje??????????? ir skaudzios..........???????????????
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 03 11, 18:42)
nu okei, tai gal issigyde labiau, gal suprato kad jo neisnaudojei...ko taip stebetis kad vyrai gali buti suzeisti, po to apsiprasti, apsilaizyt zaizdas, ir pamate, kad nauja mergina ju neisnaudoja, vel pasiulyti rimciau draugaut?? negi jus galvojat, kad vyrai tai totalus zombiai : viens du nori noret isipareigot...o jie tau jau praeities netureje??????????? ir skaudzios..........???????????????


Gali, tikrai gali smile.gif bet esmė ta, baisu, kad nebūčiau tik žaisliukas, kai reik laiką prastumti, kaip kažkas anksčiau minėjo
Atsakyti
QUOTE(asss111 @ 2013 03 11, 18:29)
Mano situacija labai panaši: susipažinome su vaikinu internetu, gan greitai susitikom, toliau bendravimas vyko realybėje (apie 2-3 mėnesius), susitikdavom į savaitę kelis kartus, viskas lyg ir gerai... bet jis taipogi vengė įsipareigojimų (žodžiu "įsipareigojimai" minty turiu ne santuoką, o tiesiog kažkokį statuso apibrėžtumą), jis patyręs skausmingą išsiskyrimą su ex (pažemino jį labai, išdavė su kitu), dėl to sakydavo, kad bijo kažką naujo pradėti, bet visgi į pasimatymus vaikščiojom ir pan. Kartu praleistas laikas buvo tikrai malonus, tačiau nebežinau ar noriu tai tęsti, kai viskas taip neapibrėžta, kai nežinai ar viena esi, ar ne... Na mūsų santykiai atšąlo, kokį mėnesį nebesusitikom, susirašydavom ir tai pro retą... Bet paskutiniu metu, kai jau priverčiau savo galvoti, jog tikrai nieko iš mūsų gero nebus, jis vėl ėmė ir pasirodė, daug meiliau elgtis pradėjo, yra užuominų, kad norėtų susitikti ir t.t., o aš vėl baisiausiai dvejoju... tiesiog, norėčiau požiūrio iš šalies smile.gif

Gal zmogus issilaize zaizdas ir dabar jau yra pasiruoses pradeti naujus santykius,gal anksciau ir buvo tik noras pasilinksminti,ka gali zinoti,pakalbek su juo atvirai mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šia tema man rekomendavo įsigyti Stefanie Stahl knygą "Yes, No, Maybe" (http://www.stefaniestahl.de/de/Buecher_YesNo_Page1.html). Deja, bet ji išleista tik 2015 m. ir angliškai, o pdf kainuoja 13 eur. Galbūt yra žmonių, kurie kartais jaučiasi panašiai - "Taip, ne, gal" ir norėtų susidėti bei nusipirkti knygą kartu?
Atsakyti