Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos,

Nueisiu i sodra gale menesio, jei patvirtins , kad galiu taip daryt, tada eisiu pas buhaltere. Pokolkas su ja neina susisneket.
Atsakyti
laba diena,

su klausimuku - po vaiko auginimo atostogų noriu įregistruoti individualią veiklą, vaikui kovo pirmomis dienomis suėjo dveji metukai, ar jau galiu tvarkytis dokumentus? juk niekas kirstis nebeturėtų, tiesa? g.gif ta prasme, ar dar ateis kokia tai išmoka už tas pirmas kovo dienas, ar jau nebe? ir jei ateis, ar tai ką nors keičia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 08, 16:41)
1. Gydytoja turejo omeny atsisakyti eiti nuo 30 sav,o eiti kai pasibaigs jusu atostogos,t.y nuo balandzio 31 ar geguzes 1 d.
Bet jeigu pagimdisit nespejusi iseiti i dekreta,tai gausit tik uz 56 dienas is sodros pasalpa.
2. Jeigu i NGA eisit nuo geguzes menesio,tai skaiciuos is 2013.04.01-2013.03.31 laikotarpio,VPA is 2012.08.01-2013.07.31 laikotapio.
Jeigu i NGA eisit nuo balandzio,tai NGA 2012.03.01-2013.02.28,VPA 2012.07.01-2013.06.31.
Jeigu i NGA eisit nuo kovo,tai NGA 2012.02.01-2013.01.31,VPA 2012.06.01-2013.05.31
3. Jeigu neimsit NGA,tai i VPA galesit eiti nuo vaiko gimimo dienos.
4. Ne,negalit.
5. Na manau,kai eisit i dekreta,jeigu eisit.


Aciu labai uz atsakyma smile.gif

Bet vis dar man dilema ka daryti su akademinem studijose. Pas mus studiju administratore reikalauja jog mes iseinancios NGA kartu ir pasiimtumem akademines atostogas, aisku tokiu atveju negautum stipendijos - kur tikrai nemazi pinigeliai. Iskyla klausimas ar turi teise taip reikalauti ir versti mus imti akademines tada kada iseini NGA? g.gif Reikaluja prie praymo akademinems atostogoms atnesti is ginekologes pazyme jog laukiesi ir kuri savaite.
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2013 03 13, 18:42)
Aciu labai uz atsakyma  smile.gif 

Bet vis dar man dilema ka daryti su akademinem studijose. Pas mus studiju administratore reikalauja jog mes iseinancios NGA kartu ir pasiimtumem akademines atostogas, aisku tokiu atveju negautum stipendijos - kur tikrai nemazi pinigeliai. Iskyla klausimas ar turi teise taip reikalauti ir versti mus imti akademines tada kada  iseini NGA?  g.gif  Reikaluja prie praymo akademinems atostogoms atnesti is ginekologes pazyme jog laukiesi ir kuri savaite.


Pas mus tai nebūtinai išeiti NGA tada, kada jau išeini į dekretą. Tu sakyk, kad planuoji mokytis, kad ir pagimdysi, o kas čia tokio. O po gimdymo nueisi, pasakysi, kad apsigalvojai, nes nebespėji ir pasiimsi akademines.
Atsakyti
Labukas,ateinu su rimtu klausimu,esu VPA kol vaikui sueis du metai,kadangi esu bendruomenes pirmininke dirbanti savanoriska darba,niekam tai nekliudo,bet va dabar iskilo problema rasant projekta ,nes vadovui yra numatomas atlygimas uz 4 valandas darbo per savaite,ar as galiu dirbt ,ar nenuims man pasalpos?
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2013 03 14, 23:16)
Labukas,ateinu su rimtu klausimu,esu VPA kol vaikui sueis du metai,kadangi esu bendruomenes pirmininke dirbanti savanoriska darba,niekam tai nekliudo,bet va dabar iskilo problema rasant projekta ,nes vadovui yra numatomas atlygimas uz 4 valandas darbo per savaite,ar as galiu dirbt ,ar nenuims man pasalpos?

Kelinti VPA metai eina,pirmi ar antri? Ir pagal kokia tvarka isejot?
Atsakyti
Labas visoms. O stai as su tokiu klausimu (labai prasau, jei kartojuosiu, nuolat forumus sekancios mamytes - mestelkite nuoroda i siuos klausimus..) - VPA man jau antri metai ir dabar mastau pasinaudoti galimybe pasalpele susiforminti vyrui. Kiek zinau, galima tai daryti ir atbuline data. Tai tuomet klausimas - jei as suforminu, kad VPA ismoka nuo siu metu sausio butu mokama vyro vardu (t.y.nuo jo pajamu 40%), kaip butu skaiciuojami pinigeliai? Ar man tektu grazinti tuos, kuriuos jau gavau uz sausi ir vasari, ar atskaiciuotu jie automatiskai? Ir mano ziniomis, net ir performinus visa tai vyrui as galiu toliau neiti i darba - mano darbo vieta turetu saugoti iki treju - ar tai nepasikeite? Apskritai, gal kuri turite daugiau ziniu sia tema - ar nera cia jokiu kabliuku? Nes jau esu visiskai apsisprendus pakeisti viska, kadangi musu su vyru pajamos skirias daugiau nei dukart, taciau baisu, kad kokios paslapteles neislystu, ko Sodroj nepasakys. Aciu labai uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 14, 22:35)
Kelinti VPA metai eina,pirmi ar antri? Ir pagal kokia tvarka isejot?

VPA esu nuo 2012 metu gruodzio 26n dienos
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 03 15, 11:13)
Labas visoms. O stai as su tokiu klausimu (labai prasau, jei kartojuosiu, nuolat forumus sekancios mamytes - mestelkite nuoroda i siuos klausimus..) - VPA man jau antri metai ir dabar mastau pasinaudoti galimybe pasalpele susiforminti vyrui. Kiek zinau, galima tai daryti ir atbuline data. Tai tuomet klausimas - jei as suforminu, kad VPA ismoka nuo siu metu sausio butu mokama vyro vardu (t.y.nuo jo pajamu 40%), kaip butu skaiciuojami pinigeliai? Ar man tektu grazinti tuos, kuriuos jau gavau uz sausi ir vasari, ar atskaiciuotu jie automatiskai? Ir mano ziniomis, net ir performinus visa tai vyrui as galiu toliau neiti i darba - mano darbo vieta turetu saugoti iki treju - ar tai nepasikeite? Apskritai, gal kuri turite daugiau ziniu sia tema - ar nera cia jokiu kabliuku? Nes jau esu visiskai apsisprendus pakeisti viska, kadangi musu su vyru pajamos skirias daugiau nei dukart, taciau baisu, kad kokios paslapteles neislystu, ko Sodroj nepasakys. Aciu labai uz atsakymus 4u.gif

Atbuline data negalit,nes jus gaudinejot tuos 40%,prades skaiciuoti ir moketi nuo to menesio,kada perleisit vyrui pasalpa,t.y,jeigu iki vasario gaudavot jus ir peleidziat vyrui,tai vyras jau pradeda gaudineti nuo kovo.
Taip,jus ir toliau galit likti VPA.
Pasalpai yra lubos,40% pasalpos negali virsiti 1900-mokesciai.
Papildyta:
QUOTE(*zuikulis* @ 2013 03 15, 11:37)
VPA esu nuo 2012 metu gruodzio 26n dienos

Pirmi VPA metai,tai atskaiciuos is pasalpos.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 15, 11:40)
Atbuline data negalit,nes jus gaudinejot tuos 40%,prades skaiciuoti ir moketi nuo to menesio,kada perleisit vyrui pasalpa,t.y,jeigu iki vasario gaudavot jus ir peleidziat vyrui,tai vyras jau pradeda gaudineti nuo kovo.
Taip,jus ir toliau galit likti VPA.
Pasalpai yra lubos,40% pasalpos negali virsiti 1900-mokesciai.
Papildyta:

Pirmi VPA metai,tai atskaiciuos is pasalpos.

Aciu labai uz atsakymus, keliausiu susitvarkyti tuomet butinai. Na, iki lubu dar tolokai mums 4u.gif bet vistiek dvigubai skirsis gaunami pinigeliai, o tai jau - labai daug. O gal zinot, ar galima situs reikalus internetu sutvarkyt per EGAS? Labai nemegstu piktuciu Sodros motereliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 03 15, 11:43)
Aciu labai uz atsakymus, keliausiu susitvarkyti tuomet butinai. Na, iki lubu dar tolokai mums  4u.gif  bet vistiek dvigubai skirsis gaunami pinigeliai, o tai jau - labai daug. O gal zinot, ar galima situs reikalus internetu sutvarkyt per EGAS? Labai nemegstu piktuciu Sodros motereliu  unsure.gif

Deja,teks vaziuoti i sodra smile.gif
Atsakyti
D*L*K,

Ir butinai vaziuoti kartu su vyru mirksiukas.gif

Mes vakar kaip tik persirasem ismoka vyro vardu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 15 kovo 2013 - 12:00