Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Pavasarinukai

QUOTE(bim-bam @ 2013 03 12, 16:54)
labas 4u.gif

bandom prie laiko pokyciu priprast, vaikas keliasi 4 ryto doh.gif  lotuliukas.gif  dar taip nebuve  smile.gif

jus pas sese ?

smagu nemiegoti nuo 4 biggrin.gif
Atsakyti
Puciam ir mes popiuka maziukui 4u.gif

O maniskiui as nznau kas pasidare vakar susipykome nebegaliu jau doh.gif ant tiek nebeklauso, kad baisu darosi... Sako nebemyliu taves, sakau jei nepatinka eik kitos mamos ieskokis jei as nebegera esu, jau taip uznervavo nebegaliu jau net dantim griezt pradejau doh.gif zinau negalima taip sakyt ale vat ant liezuvio buvo ir isreziau paciai db negera uz tokius zodzius... Ir paskui kalusia kodel as ant jo pykstu, sakau ne ant taves nepykstu tik tu negraziai elgiesi, bet nemacija visai ka sakau, paprasau ko nors atsikalbeineja kaip senas diedukas doh.gif
Atsakyti
laba ryta..smile.gif Laura sekmes kelioneje..smile.gif
BOva sveikatytes tavo kleckiukams 4u.gif
Inusiuk mano irgi burba.. skao nemyliu ri pan.. ypatingai tada kaip reik lego ar kitus zaislus rinkti..biggrin.gif i rpyksta ir aiskina kad mane mus.. ir pan... biggrin.gif irgi burba kaip senute...smile.gif bet stengiuosi kitaip i vsika reguoti..smile.gif paburbu ir as..biggrin.gif
Papildyta:
ir siaip mes su maze daznai barames..biggrin.gif veina kitai aiskiname kaip ak reik daryti:D ji man aiskina..as jai..biggrin.gif aisku kartasi erzina.. bet siaip mane tai juokina..biggrin.gif
Atsakyti
nu gerai, kad ne maniskis vienas taip daro ax.gif o tai sakau, gal tikrai kazka negerai jau darau doh.gif bet jau taip moka isvest is kantrybes, kad siaubas
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 03 13, 11:16)
nu gerai, kad ne maniskis vienas taip daro  ax.gif  o tai sakau, gal tikrai kazka negerai jau darau  doh.gif  bet jau taip moka isvest is kantrybes, kad siaubas


o tu apsimesk kad nepastebi i rtiek.. o eji ko pridirbo.. tiesiog ramiai paskaai kol nesutvarkysi tol pvz kazka ko labai troksta negaus.. ax.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Filkute @ 2013 03 13, 11:42)
o tu  apsimesk  kad nepastebi i rtiek.. o eji ko pridirbo.. tiesiog ramiai  paskaai  kol  nesutvarkysi  tol pvz kazka ko labai troksta negaus.. ax.gif  blink.gif

isbandyta doh.gif nepadeda nei kiek tik pradeda dar labiau nervuotis ir viska is eiles metyti ir rekti kokia as negera, kad manes nebemyli ir iseina i kambari pas save ir dar daugiau zaislu prisinesa pas mane i kambri ir ismeto doh.gif zodziu jau jam sakyt pradejau, kad i kaima isvesiu ir i tvarta prirakinsiu pas ozka pas baba biggrin.gif tada jau kazkiek suklusta, bet nelabai, nu zodziu isaugsim GAL lotuliukas.gif
Siandien piktas i darza isejo, dar pasikalbejom darziuke, kad graziai elgtusis, tai ne iki galo duris uzdariau paziuret, ka jis daro, tai zodziu atsisedo prie kitu vaiku, vienas berniukas jam atsvaista parodyt norejo istiesi ranka ir Trojus tik znai per ta atsvaita ir nuskrido jis toli toli doh.gif atrodo tik pakalbejom, kad graziai elgtusis, bet va galvojo nematau darysiu kaip noriu ozius rodysiu doh.gif
Atsakyti
mes po gygtoju vakar l taip uzkimusiai pakosinejo siandiena ryte su tempa sikele doh.gif
zodziu l israse antbiotiku nes gerkle paraudus bet kol kas nieko neduosiu gydysimes sirupais atsikosijenaciais... jei matysiu kad nepadeda tempa kyla tada reiks ir antbiotikus duoti...

v normali gerkle biksi pakarkaliuoja kaip prie bronchito sako butu bet graziaii atsikoseja tai jei tk vaistais ... zodziu gal geriau dabar nei per gimtadieni

su tuo mabbejimu mane tai erzina doh.gif lotuliukas.gif ir pikta ir juoka skartais ima bet kaip filka sako jei ir neleidziu pvz vaikams ziureti arba su drauge per ksype kalbeti ir panasiai ka megsta tai padeda kiek rolleyes.gif
bet jau kai perdaug meili buna zinau kad kazko nori bet jei tadiena kazka blogai padare tai ir meiluma sman ta diena nepadeda jei pasakiau siandiena nekalebsi su drauge vadinais ir neleidziu... o ne tarkim pabaru pasakau kad kazko negaus po val. dvieju jau duodu.. nzn ar cia gerai bet bandau visaip ir ziuriu kas labiausiai veikia rolleyes.gif
Atsakyti
na taip jei bausme tai bausme, o ne po valandos vel leidziama yra g.gif

kristi kaip jum su namo statyba, kiek atsimenu gavot leidima jam statyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inusiukas15: 13 kovo 2013 - 11:21
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 03 13, 12:20)
na taip jei bausme tai bausme, o ne po valandos vel leidziama yra  g.gif

kristi kaip jum su namo statyba, kiek atsimenu gavot leidima jam statyti  smile.gif


pamatai namo yra pirtele pastatyta stogas uzdengtas, skelpas iskastas zodziu dabar kai atsils namo sienas kelsim viskas po tru[uti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥ Kristi ♥: 13 kovo 2013 - 11:23
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 03 13, 12:23)
pamatai  namo yra  pirtele pastatyta stogas uzdengtas,  skelpas iskastas zodziu dabar  kai atsils namo sienas kelsim viskas po tru[uti  smile.gif

o tai jau daug yra padaryta thumbup.gif kaip fainai jau gal kita met isikelsite thumbup.gif Tai aisku, kad po truputi kaip sakoma ir Maskva ne per nakti pasistate lotuliukas.gif

mes irgi po truputi daromes... Blyn db susinervavom vakar isivaizduok pirkom spinteles, kad butu 81 cm aukscio, o jas sudejus pasirodo jos 85 cm kaip apgaudinejimas zmoniu doh.gif bet tai gerai, kad pliteles normaliai padare tip top su spintelem pastatomom doh.gif zodziu noriu virtuves, jau greit tikiuosi tureti, bent iki sestadienio nes kiaule pjausim darbo daug mesos irgi lotuliukas.gif gaila man po piet i darba, tai ner kaip padeti mb del pabaigtuviu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2013 03 13, 12:31)
o tai jau daug yra padaryta  thumbup.gif  kaip fainai jau gal kita met isikelsite  thumbup.gif  Tai aisku, kad po truputi kaip sakoma ir Maskva ne per nakti pasistate  lotuliukas.gif

mes irgi po truputi daromes... Blyn db susinervavom vakar isivaizduok pirkom spinteles, kad butu 81 cm aukscio, o jas sudejus pasirodo jos 85 cm kaip apgaudinejimas zmoniu  doh.gif  bet tai gerai, kad pliteles normaliai padare tip top su spintelem pastatomom  doh.gif  zodziu noriu virtuves, jau greit tikiuosi tureti, bent iki sestadienio nes kiaule pjausim darbo daug mesos irgi  lotuliukas.gif  gaila man po piet i darba, tai ner kaip padeti mb del pabaigtuviu  blush2.gif

oi nzn ar kitamet as dar cia nusiteikus gyvento kokius 3 metus biggrin.gif minimum

vaikai miega eisiu uzkasti kavos noriu nestuke.gif
Papildyta:
skaitet apie matijosaitiene istikusia nelaime sad.gif kaip gaila moters tikiuosi atsigaus bet jauciu nedaug vilties verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(♥ Kristi ♥ @ 2013 03 13, 13:20)
oi nzn ar kitamet as dar cia nusiteikus gyvento kokius 3 metus biggrin.gif minimum 

vaikai miega eisiu uzkasti kavos noriu  nestuke.gif
Papildyta:
skaitet apie matijosaitiene istikusia nelaime sad.gif kaip gaila moters tikiuosi atsigaus  bet jauciu nedaug vilties  verysad.gif

nea, o kas nutiko jai?
Atsakyti